Ivf cena samoplátce

Anonymní
21.1.21 19:23

Ivf cena samoplátce

Hezky vecer, jelikoz nemam v okoli nikoho kdo by se tak dlouho o miminko snažil a podstupoval IVF zeptam se radeji vas, zkusenych.
Mam za sebou 4 neuspesne IVF, takze dalsi jedeme jako samoplatci.
Rada bych vas pozadala o doporuceni cenove prijatelneho, ale zaroven dobreho CAru, kdekoliv po CR.
Jeste mam jeden dotaz. Koukala jsem na stranky gennetu a klasicke IVF (bez leku) je tam uvedeno pro samoplatce cca 60.000kc. Samozrejme jak pisu bez ostatnich „doplnku“. Nemam vubec predstavu o cenove relaci pro samoplatce. Je tedy vubec mozne IVF do cca 100.000kc (samoplatci)?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
21.1.21 19:38

Nás stál cyklus cca 100.000. Ceny jsou přibližně stejné všude, někde mají levnější to, jinde ono, důležité je, aby měli dobré vybavení a podmínky (garance) a to Gennet má

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
21.1.21 19:38

A nekoukas na ceník pro nepojistene v ČR?
My jedno 76 a druhé 80, tam jsme přidali monitoring embryii. To je včetně léků.
Měli jsme fertil chip, PK, ICSI, zamrazeni a biopsii pro genetiku embryii.

• Citovat
  • Nahlásit
4624
21.1.21 20:05

My platili kolem 100 tisíc, ale to nebylo v Gennetu. A popravdě, každého věc, ale po 2 letech jsme šli z Gennetu pryč. Nevím jaký máte problém a co všechno máte za sebou, ale za mě Gennet doopravdy ne. :nevim: Pro nás to byly ztracené 2 roky. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3112
21.1.21 20:32

@Maja25 Nám to tam vyšlo napoprvé :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.1.21 21:44
@Serpentini píše:
@Maja25 Nám to tam vyšlo napoprvé :nevim:
:nevim:??
  • Citovat
  • Nahlásit
4624
24.1.21 14:58

@Serpentini Mě třeba v Pronatalu to vyšlo taky napoprvé a nemohu ho chválit. Jelikož dost věcí jsem si musela vyběhat sama a oni mi ani nic neporadili.
A ve Gennetu? Tak pro příklad: můj gynekolog 2× diagnostikova polyp, popsal do detailu i s utz fotkou kde je a ať mi ho po MS zkontrolují. Doktorka to v Gennetu po MS zkontrolovala a prý tam polyp není a mohu do IVF. Nevyšlo to. Šla jsem ke svému gyn. na UTZ a ejhle, polyp tam stále byl a na stejném místě! :cert: Takže zbytečný pokus. :nevim:
Přešla jsem tam k jiné lékařce z Gonalu na který jsem 2× reagovala dobře mi dala Menopur a IVF stimulace dopadla blbě.
Přešla jsem tam tedy zase k jiné lékařce a ta zase že dáme Gonal a změníme stimulaci. Vůbec neposlouchala, že potřebujeme hlavně řešit spermio atd. Furt si mlela svoje a do posledního pokusu mě úplně tlačila.
A to nemluvím o tom, že jsem je upozorňovala na mé špatné imuno. Koukli do PC a prý OK. Výsledky jsou dobré.
Nedalo mi to a zašla jsem za Malíčkovou a ta mi řekla, že se nediví, že ET nevyšel, když jsem měla tak katastrofální imuno. :cert: :cert:
V Gennetu 2× IVF a z toho vždy jen 1 embryo.
V PFC 1×IVF a 21 embryí… Myslím si, že to mluví za sebe.
V PFC poslouchali co jim říkám a jaké máme problémy. Gennet byl jen továrna. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3112
25.1.21 10:17

@Maja25 Já se s tou továrnou absolutně nemůžu ztotožnit. Já to třeba mám docela komplikované, nechci psát úplně nic konkrétního, ale mám několik chronických onemocnění, léčím se na hematologii, takže při IVF clexane + nějaké infuze, měla jsem hodně špatné výsledky imunologického vyšetření právě kvůli chronickému onemocnění, takže se s Malickovou řešilo co s tím. Genetikou, která je v mém případě nutná, jsem přišla skoro o všechna embrya, protože byla špatná. A stejně se povedlo napoprvé. Vyšetření jsem měla až moc na můj vkus, sama jsem si nevyžádala ani jedno. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4624
25.1.21 13:29

@Serpentini Tak ti je fajn, já tohle štěstí neměla. :nevim: A jaký rok jsi tam byla? On se totiž Gennet až v posledních letech zhoršil. Jinak to tam prý dřív tak nebylo. Teď je to tam doopravdy továrna na děti. :nevim:
I mé OPU bylo opožděné o nejméně hodinu a půl. A pak se vajíčka rozpadla… :nevim: Nikoho to nezajímalo. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3112
25.1.21 13:42

@Maja25 První polovina roku 2018. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4624
25.1.21 14:25

@Serpentini Napsala jsem ti SZ, nechtěla jsem to tady rozmazávat.
Prostě dle mého si teď toho nabrali tolik, že nestíhají. :nevim: A to pak jde ruku v ruce s kvalitou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.1.21 23:11

Holky a má některá z Vás zkušenosti s gynemem?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
31.1.21 16:21

Ahoj, Sanus Pardubice. Cena odhadem 85 tisíc. Šlo by i levněji, ale dr mi řekla, že nedoporučuje pouze ten základ, ale i věci, které zvýší šanci na úspěch a to vyjde právě na těch 85. A šlo by to i dráž.

• Citovat
  • Nahlásit
59
1.2.21 08:54

Ahoj holky chci se k vám pridat. Byla jsem na prvnim ivf v sobotu a ted máme čekat 14 dni na test. Delala jste si některá test dřív nebo jste to vydrzeli?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23
4.2.21 08:54

Ahoj, pokud ti nevadí dojet do Brna, tak ti doporučim Reprogeneses. Vyšlo mi to cca. Kolem 50.tis. Jsem samoplátce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat