Ovulace mimo

Anonymní
5.11.19 19:36

Ovulace mimo

Ahoj maminky :kytka:
Chtěla jsem se zeptat, dneska jsem 9DC, bolí mě břicho jako při ovu, výtok jako při ovu, chut na sex ale ovu test negativní, tak jsem z toho zmatená. Navíc mi to přijde brzy, cyklus mám normálně 28-32dni, jsem si ale téměř jistá ze kolem toho 13-15.dne tu ovu nemám, nebo jedině už bez příznaků a všechny tyhle příznaky mám před. Pozoruji to takhle brzy už delší dobu, ale testovala jsem teď poprvé protože mě to zajímalo, začali jsme se snazit o mimi. Co myslíte? Mužu mít všechny příznaky třeba 5 dni před ovu a pak už nic? Dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

11237
5.11.19 20:54

Já mám ovulaci 9.den cyklu při 28dnech. Test mít pozitivní nemusíš i při ovulaci. Nicméně, doporučuju se takhle na začátku vykašlat na testy a sledování a prostě si užívat sex. Má to být krásný proces plný očekávání a ne dostihy řízené tabulkama ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.11.19 08:38

My už jedno ditko máme ale poprvé to trvalo 9m, teď bych potřebovala ze zdravotního hlediska co nejdříve, proto testuju :palec: Teda tak dneska jsem 11 DC a ovu test silně pozitivní, čárka silnejsi než testovací, včera ještě byl negativní, takže muj instinkt se nemýlí jen teda cca 3.den bolesti mam teprve asi ovu což jsem myslela ze probíhá dřív, nu večer to vidim na vínko :lol: a možná ze proběhne až zítra nebo pozítří takže to vlastně i odpovídá cyklu. Jupijou :dance:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama