Ovulační testy - duch?

Fotoalbum tématu (6) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.04.19 20:08
Ovulační testy ( duch)

Začali jsme se spritelem snažit o mimčo. Nějaký čas se to nedařilo a tak jsem navštívila svého doktora. Od mého gynekologa mi byla stanovena anovulace. Začala jsem tedy brát utrogestan a kapky Gynex. Bohužel nemám zatím s ovulačním testy moc zkušeností. Začala jsem tedy brát léky, po první ms jsem si začala každý den dělat testy. A vždy jen jedna čárka. Ale teď po další ms se zase testuji a objevily se tyto slabé čárky. Na fotce jsou jen 4 testy. Jinak jsem si jich dělala už asi 7. Myslíte, že se děje nějaká změna k lepšímu? Nebo tyto slabé čárky nic neznamenají? Momentálně nijak nezesiluji ani nezeslabuji.
Děkuji za případné odpovědi

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Tichošlápek
Extra třída :D 14352 příspěvků 25.04.19 20:11

Neznamená to nic

Safrik
Zasloužilá kecalka 778 příspěvků 25.04.19 20:12
@Anonymní píše:
Začali jsme se spritelem snažit o mimčo. Nějaký čas se to nedařilo a tak jsem navštívila svého doktora. Od mého gynekologa mi byla stanovena anovulace. Začala jsem tedy brát utrogestan a kapky Gynex. Bohužel nemám zatím s ovulačním testy moc zkušeností. Začala jsem tedy brát léky, po první ms jsem si začala každý den dělat testy. A vždy jen jedna čárka. Ale teď po další ms se zase testuji a objevily se tyto slabé čárky. Na fotce jsou jen 4 testy. Jinak jsem si jich dělala už asi 7. Myslíte, že se děje nějaká změna k lepšímu? Nebo tyto slabé čárky nic neznamenají? Momentálně nijak nezesiluji ani nezeslabuji.
Děkuji za případné odpovědi

Tohle nic neznamena, LH v tele ruzne kolisa behem cyklu. Ovulka byva kolem 11 az 14 dne cyklu.. pozitivni ovu test je kdyz je ta testovaci carka silnejsi nez kontrolni, nebo stejne silne. Je tu na tito tema tisic debat. :kytka:

Magdalenamag
Stálice 82 příspěvků 25.04.19 20:13

Bohužel to nic neznamená :( Žádné nebo slabé čárky jsou negativní testy. Zkoušej dál, nejlépe z odpolední moci :palec:

Safrik
Zasloužilá kecalka 778 příspěvků 25.04.19 20:13

Oba dva obrazky jsou pozitivni. Tak testuj dal, urcite to vychytas.

Redhole
Povídálka 24 příspěvků 26.04.19 11:56

Ahoj holky, prom vás, potřebovala bych poradit. Poprvé zkouším ovulační testy. Prosím, poradíte mi některá, jestli ta testovací čárka sílí a blíží se ovulace nebo to je pořád stejne? Mě dnes přišlo, že je zatím nejsilnější, ale uz nevím, jestli neblbnu. Testuju 2X denně.

Lucie1906
Kecalka 180 příspěvků 26.04.19 12:58

@Redhole Ahoj, oni těžko říct jestli sílí nebo ne, z vlastní zkušenosti vím že třeba mě ovulační test zesílil a pak zase zeslábl a pak zase zesílil a furt tak dokola, a pak zase zesílil a sílil dal a nakonec byla testovací stejně silná jako kontrolní. Takže těžko říct. Každopádně testuju dal a uvidíš, to že jsi 19DC (jestli čtu správně) vůbec nevadí, já mívám ovulaci až někde kolem 24DC. Ale dle mě to vypadá že se ovulace blíží :palec: pro představu posílám fotku svých ovulačních testu ;)

Redhole
Povídálka 24 příspěvků 26.04.19 13:03

@Lucie1906 mám to dost rozhozene. Měla jsem to po 31 dnech,33dnech a teď naposled po 42 dnech. Takže jsem začala testovat brzo, abych něco neprosvihla. :)

Safrik
Zasloužilá kecalka 778 příspěvků 26.04.19 13:10

@Redhole Moje kamaradka taky testovala celi mesic, v tom cyklu nemela pozitivni ovulacni test a presto otehotnela. Dnes uz ma na ultrazvuku hlavicku a ruvicky, takze za me. Stejne si priroda prosadi svoje. Ale ovulku na tech testech nemas nikde. :nevim:

Safrik
Zasloužilá kecalka 778 příspěvků 26.04.19 13:11

@Lucie1906 rekla bych ze prave ovulujes, posledni testik je toho dukaz :lol:

Lucie1906
Kecalka 180 příspěvků 26.04.19 13:33

@Safrik to jsou staré testy bohužel, a stejně to nevyšlo, teď mám první cyklus s Clostibegytek, tak čekám na ovulaci, dle dr by měla být někde na konci týdne nebo na začátku nového tak uvidíme, snad se už konečně zadaří a se šťastným koncem :nevim: @Redhole to moc dobře znám, před revizi (ZT) jsem měla MS jednou za 2 měsíce, někdy ani to ne, a po revizi se mi to zkrátilo na +- 40 dní, takže taky jsem že začátku testovala ovulaci už někde kolem 10DC a pak jsem zjistila že mám Ovu až někde kolem 24DC tak jsem začala testovat až někde kolem 20DC. A teď beru první měsíc ten clostilbegyt a chodím na folikulometrii, tak testuju už od včerejška (jsem dnes 13DC) podle dr by měl mít dnes folikul 13mm, testují hlavně protože mám podezření ze mi folikuly praskají moc brzy :pocitac: ten clostilbegyt by měl zařídit aby folikuly rostly dřív a hlavně aby vůbec rostly, a tím že se mi posune ovulace tak by měla i MS přijít dřív, ale každý na to reaguje jinak. No uvidíme ;)

Redhole
Povídálka 24 příspěvků 26.04.19 13:42

@Lucie1906 budu ti držet palce, aby to dopadlo dobře :). Nikdy jsem to neměla pravidelně, ale právě od února se s přítele snažíme tak jsem začala sledovat. Ale až teď jsem začala testovat. Jako všichni co se snaží o dítě si to moc prejem. Mám teď kolem sebe hodně těhotných, tak mě to i trochu mrzí, ale pevně věřím, že i na nás co se snažíme, že se usměje štěstí a všechno dobře dopadne. Hodně mi i pomáhá přítel, protože se zajímá co a jak. Nemáme sex jen podle testu, ale když ví, že je vyšší šance, tak se snaží trochu víc. :lol:

Lucie1906
Kecalka 180 příspěvků 26.04.19 13:51

@Redhole I já ti budu držet palce :hug: tak to jsme dvě co máme kolem sebe tolik těhotných a čerstvých maminek, když jsem v září otěhotněla tak i moje kamarádka, tak jsme se těšily že budeme vozit spolu, bohužel to nevyšlo, kamarádka má dneska termín a já bych měla na začátku červa kdyby se to tak nepokazilo, čím víc se to blíží tím víc je mi z toho smutno, ale tak stalo se nemá cenu se tím pořád užírat, stejně se to vrátit nedá. Nezbývá nic jiného než se pokoušet dal a doufat 8) To já mám asi pravý opak tvého přítele, ne že by sex nechtěl ale není do toho tak zapálený jako já (myslím v době plodnych dnů) jako nemám mu to za zlé, vím že pracuje ale trošku mě to mrzí protože na čápa těžko můžeme čekat že jo :D :D :D

Redhole
Povídálka 24 příspěvků 26.04.19 14:02

@Lucie1906 já už letos čápa( pravého) viděla, tak snad je to dobré znaneni :lol: :D. Kamarádka má termín někdy v červenci. Moc jí to preju, zároveň mi to je trochu líto. Často mi posílá fotky od doktora a komentáře z domova co musí připravit atd a tohle mě i stresuje. Ale říct ji to nechci. Jen ať si to pěkně užívá. Možná by pomohlo, kdyby tvůj přítel nevěděl, že se blíží plodné dny. U mě by to ten můj nepoznal. Mám sex ráda, takže já můžu pořád. Taky je dost pracovně vytizeny, ale v tomhle sme snad za jedno :) ( aspoň to tvrdil) :lol: jsem hrozně ráda, že to aspoň tady můžu že sebe dostat. Nemám nikoho v okolí, kdo by to chápal. Co vím, tak ty těhotné co mám kolem sebe se nesnažil a šup, bylo to tam.

Lucie1906
Kecalka 180 příspěvků 26.04.19 14:17

@Redhole Jak kdyby jsi mi mluvila z duše, ta kamarádka co má dneska termín mi pořád píše a posílá fotky, jako někdy si řeknu že by mohla trošičku brát ohledy, obzvlášť když čeká už druhé ale tak jako na druhou stranu jí chápu a přeju jí to, ale není mi to příjemné, vždy mi to připomene všechno čím jsem si musela projít a procházím. No ono je to s těmi plodnymi dny těžké, protože když chodím na tu folikulometrii, tak mi doktor řekne kdy bude ovulace a kdy se prostě musíme pokoušet, jako musím říct že i mě není příjemné když vím že prostě musíme pokud to miminko chceme. Vzpomínám si když jsem otěhotněla tak pak člověk ten sex vnímá úplně jinak, prostě víš že nemusíš a přitom chceš mnohem víc než předtím, prostě když víš že musíš tak se ti moc nechce a když víš že nemusíš tak se ti chce skoro pořád sexovat, teda tak to alespoň je u nás, je to zajímavé :D takže na tohke se těším, až budeme zase vnímat sex normálně než z povinnosti :D jako ze začátku to tak nebylo ale když už měsíce ubíhají a pořád nic tak pak už je to takový trošku stres a tlak, a pokud člověk to miminko fakt chce tak to prostě jen tak za hlavu hodit nejde a nemyslet na to :D

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama