Ovulační testy vs příznaky

Anonymní
14.5.20 12:46

Ovulační testy vs příznaky

Hezky den… prosím o radu zkušené snažilky.
již několik dni si dělám ovu testy a stále negativní viz foto. ovulacni příznaky ale mám - otevřeny čípek a táhnoucí se hlen, který není rozpustný ve vodě. Testy ale stále negativní, pomalu ale sílí. Jak dlouho před ovulací bývá ten plodný hlen? Teď jsem 19DC, cyklus mám 28-33 dni. Dekuju moc za rady

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3096
14.5.20 12:59

Ty testy mas negativni. Jinak, nemuzu si pomoct, zkousela si davat ovulacni hlen do vody jestli se rozpusti? Tedtujes od 15dc, to muze byt pozde. Dalsi cyklus zkousej od 11dc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1160
14.5.20 13:04

Přesně. Já dle svého 28 denního dlouhého cyklu měla někdy ovulaci i 9dc. Musíš testovat dřív a ne úplně z ranní moči. Jen se občas někomu stane, že ty testy pozitivní prostě nemá a přitom normálně ovuluje..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.5.20 13:04

Testuju od 9 DC, ty byly skoro bílé

• Citovat
  • Nahlásit
1160
14.5.20 13:05

Přesně. Já dle svého 28 denního dlouhého cyklu měla někdy ovulaci i 9dc. Musíš testovat dřív a ne úplně z ranní moči. Jen se občas někomu stane, že ty testy pozitivní prostě nemá a přitom normálně ovuluje..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.5.20 13:09

První jsem dělala 9 dc, možná už 8, ale ty jsem nefotila, byly bílé… až teď to postupně zesiluje, ale přijde mi, že je na ovulaci už pozde :?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
14.5.20 13:09

Ovulacni příznaky mám tak třetí den…

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat