Metody k otěhotnění

13.5.20 19:45

Spatny vysledek postkoitalniho testu

Ahoj holky,

dnes mi byl sdělen výsledek postkoitalniho testu, ktery jsem podstoupila 12 den cyklu. Vysledek je, ze zabijim kompletne vsechny spermie, mam v sobe po 11 hodinach styku 0% zivych spermii.. Mate s timto problemem nekdo zkusenost? Pomoci jake metody jste otehotnely, stacilo IUI nebo IVF?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2644
13.5.20 20:56

Doporucovala bych spis nejprve poresit imunologii celkove - co kdyz mas protilatky i proti embryu? Pak bys mohla zabit i miminko v sobe. Vetsinou se to leci kortikoidy a pokud zaberou, muzes asi otehotnet i prirozene… Vyborna imunolozka je pani doktorka Malickova, mne uz pomohla ke dvema miminkum. spouste dalsich holek odsud taky. Mmch predpokladam ze mate spermiogramem potvrzeno, ze partner ma zive spermie, jinak by to byla lecba naslepo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13.5.20 21:29
@Helca83 píše:
Doporucovala bych spis nejprve poresit imunologii celkove - co kdyz mas protilatky i proti embryu? Pak bys mohla zabit i miminko v sobe. Vetsinou se to leci kortikoidy a pokud zaberou, muzes asi otehotnet i prirozene… Vyborna imunolozka je pani doktorka Malickova, mne uz pomohla ke dvema miminkum. spouste dalsich holek odsud taky. Mmch predpokladam ze mate spermiogramem potvrzeno, ze partner ma zive spermie, jinak by to byla lecba naslepo.

Dekuji za prispevek, na vysledky z imunologie cekam, budu je vedet pristi tyden a manzel ma spermiogram v naprostem poradku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13.5.20 21:31
@Helca83 píše:

Mimochodem tys mela protilatky i proti embryu? Z toho mam prave strach, zda to lze nejak resit..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2644
14.5.20 15:14

@rybicka velkoploutvá Ano měla. Nejprv jen zvýšené NKT buňky, po prvním dítěti bohužel najednou vyskočily i protilátky na trofoblast. Poprvé nasazen prednison, snášela jsem ho dost blbě a zhubla za 6 týdnu asi 10 kg a pak otěhotněla a vše OK; podruhé jsem dostala metypred, ten jsem snasela o poznání lépe (nic mi nebylo resp jsem možná lehce přibrala), musela jsem ho brát do 12-13 tt a mam zdravé druhé bejby. Držím palce :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14.5.20 15:17
@Helca83 píše:
@rybicka velkoploutvá Ano měla. Nejprv jen zvýšené NKT buňky, po prvním dítěti bohužel najednou vyskočily i protilátky na trofoblast. Poprvé nasazen prednison, snášela jsem ho dost blbě a zhubla za 6 týdnu asi 10 kg a pak otěhotněla a vše OK; podruhé jsem dostala metypred, ten jsem snasela o poznání lépe (nic mi nebylo resp jsem možná lehce přibrala), musela jsem ho brát do 12-13 tt a mam zdravé druhé bejby. Držím palce :kytka:

Děkuji za info, moc mě to potěšilo.. Moje obvykla vaha je 53 kilo, jsem rada, ze se mi podarilo za necely rok pribrat na 58, tak opravdu doufám, ze nebudu hubnout 😀.. Diky moc :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2644
14.5.20 15:21

@rybicka velkoploutvá Nemáš vůbec zač, kdyby se Ti neco nezdálo, zkus doktorku Malickovou, má ohromné výsledky, tady na ni najdeš samé ódy protože ona fakt umí skoro až zázraky řekla bych :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat