Oznámení těhotenství v zaměstnání

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
2
27.10.21 12:35

Oznámení těhu

Ahoj holky, chtěla bych se Vás na něco zeptat. :mavam:
Jak jste v práci oznámili těhu popř. V jakém týdnu? Já jsem 8tt a a na konci listopadu dostanu snad knížku 🙈 a nwm zda mám ještě s oznámením počkat.
A zároveň by mě zajímalo jestli mě může zaměstnavatel vyhodit když mám smlouvu na neurčito. Bojím se, že až jim to oznámím budou se snažit mě vykopnout 🙈 :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11968
27.10.21 12:38

Počkej po prvním screaningu. Vyhodit tě nemůžou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2201
27.10.21 12:47
@N.d.i.e píše:
Ahoj holky, chtěla bych se Vás na něco zeptat. :mavam:
Jak jste v práci oznámili těhu popř. V jakém týdnu? Já jsem 8tt a a na konci listopadu dostanu snad knížku 🙈 a nwm zda mám ještě s oznámením počkat.
A zároveň by mě zajímalo jestli mě může zaměstnavatel vyhodit když mám smlouvu na neurčito. Bojím se, že až jim to oznámím budou se snažit mě vykopnout 🙈 :nevim:

Hned jak jsem se to dozvěděla, 9tt :P. Ale my máme z vedoucí báječný vztah. Věděla, že jdu na vyšetření, takže mi nakázala volat ;-). Jinak vyhodit te nemohou..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26163
27.10.21 12:51

Rodině sme to říkali někdy kolem 8-10tt, jak komu. V práci že vyhodit nemůžou, pokud nejsi ve zkušebce. Ostatnim bych počkala aspoň po screeningu, není kam spěchat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1704
27.10.21 12:51

Šéfovi po prvním screeningu. Ostatním až to na mě bylo vidět, takže cca 22tt…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
27.10.21 13:06

@Kriss Tina 🙈 rodině jsme to řekli hned na začátku měla jsem z toho maximální radost 😇 ale je pravda že není kam spěchat 😇 vlastně aspoň budu vědět už co dál po konzultaci s doktorkou takže do práce už aspoň přijdu s tím že popř. Budu vědět jestli jdu na PN a nebo budu chtít vydržet co nejdéle 🙉

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26163
27.10.21 13:10

@N.d.i.e hele v práci není kam spěchat, pokud neděláš něco rizikového. A říct to známím, s tím bych moc nespěchala, když se pak něco pokazí, tak to není příjemné to zas odvolávat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1015
27.10.21 13:33

Hned v 9tt, kdy jsem to zjistila. V praci jsem tahala tezke veci, tudiz kdyby se neco pokazilo (i kdyby to s praci nesouviselo), tak ja bych si to vycitala, ze jsem zbytecne tahala tezke a nemusela jsem. Preradili me, a ja mela pohodicku az do 7 mesice, pak uz jsem to nedavala. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6931
27.10.21 13:35

@N.d.i.e Oznanila jsem to ve 12tt, aby se za mě včas našla a stihla zaučit náhradnice. Vyhodit tě nemuzou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1432
27.10.21 13:36

Rodině jsem to řekla kolem 10tt a to jen proto, že už to tušili (přestala jsem kouřit),
V práci jsem to řekla po 1.screeningu (musela jsem na PN, diagnostikována placenta previa - krvácela jsem).
Ostatním jsem to neříkala, poznali to na mně s rostoucím břichem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18766
27.10.21 13:48

Všem až po prvním screeningu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1367
27.10.21 14:52

Já těhotenství oznámila po první kontrole, protože jsem dělala na pozici, kde se nosí těžké balíky. Kdybych ale dělala někde, kde se fyzicky nenadřu, počkala bych až po prvním screeningu :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2944
27.10.21 15:04

Vedoucí jsem to řekla v 10tt - aby se začala hledat náhrada, brzo nastoupila a mohla se zaučit, to zaučení není proces na jeden týden ani na měsíc. Taky aby vedoucí věděla, co se děje, kdyby se se mnou něco dělo. Ostatním v práci to oznámím po 1. screeningu, stejně to už bude na mně vidět. 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1948
27.10.21 18:05

Já dělala v kanclu, takže po druhém screeningu v zhruba 21 týdnu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat