Pacholík nebo jogurt?

22
3.2.05 10:47

Pacholík nebo jogurt?

Ahoj, mé 9 měsíční holčičce dávám pacholík typu Pribináček, Bobík, Jurášek zkrátka dětské. Ale četla jsem, že by se měl dávat jogurt s živou kulturou, že smetanové jogurty jsou tučné. Poraďte mi co dáváte vy?
Díky Vlaďka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
13.2.05 13:33

Ahoj, já mám sice už 3 letou slečnu ale stejný názor měla i moje doktorka, když jsem dceři začala dávat jogurty. Buď s jogurtovou kulturou, nebo prý nízkotučné. A pokud možno co nejméně chemicky upravované.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
13.2.05 13:56

Ahojky, tučné jogurty se mají dávat dítěti do 2 let, pak v tučnosti lehce ubrat.Do 2 let se v těle utváří obrana proti ateroskleróre, právě díky tučné stravě. Když dítě dostává nízkotučnou stravu, tak mu jen velice uškodíme, protože pak se organismus neumí ubránit ukladání tuku v cévách a pak má mimi zaděláno do bucoucna na infarkt adt. :roll:
Pribiňáčky adt, bych malému děcku určitě nedávala, protože je plný cukru adt. Já osobně šlehám tvaroh + hroznový cukr. S tvarohem opatrně, má dost bílkovin a škodí dětským neutvořeným ledvinám. :! A měl by být pouze plnotučný. Jogurty se sníženým procentem tuku nemají žádny smysl. Ubírá se tím i výzivová vlastnost těchto produktů.
Doufám, že jsem alespoň trošičku poradila. :D
Soňa

• Nahlásit
  • Citovat
21
31.3.10 10:40

nízkotučné, to snad ne …

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.3.10 12:20

možná tím myslela paní doktorka ne ty úplně smetanové co se prodávají, že lepší je asi klasický s probiotickou kulturou a s tím souhlasím. pribináčka atd taky moc nekupuju, malý si pochutná i na bílém jogurtu s musli nebo cornflakes

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama