Pád v těhotenství v 18tt, mohlo se něco stát?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Nicooool5
Stálice 98 příspěvků 07.01.19 19:55
Pád v těhotenství 18tt

Ahoj děvčata chci se zeptat dneska při venceni psa sem pekne slitla na bok zadku, nekrvacim nic ale mám strach zda se něco nemohlo stát miminku nebo zda se neodlucuje placenta bojím se ale nějaké bolesti v podrisku naštěstí nemám… myslíte ze to bude v pořádku stalo se to nějaké? :lol: :?

Přečtěte si článek: Jak probíhá 18. týden těhotenství?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
axelina
Závislačka 2913 příspěvků 07.01.19 19:59

@Nicooool5 Ahoj to Ti tady nikdo neřekne… jen že mám take zkušenost v 7 mesici jsem spadla na lyžích taky na bok (lyžovala jsem se starším synem jen na modre sjezdovce) odnesl to jen zlomený malíček jinak nic..

Nicooool5
Stálice 98 příspěvků 07.01.19 20:00
@axelina píše:
@Nicooool5 Ahoj to Ti tady nikdo neřekne… jen že mám take zkušenost v 7 mesici jsem spadla na lyžích taky na bok (lyžovala jsem se starším synem jen na modre sjezdovce) odnesl to jen zlomený malíček jinak nic..

No ja jsem v pohode jen teda mě pekne bolí ten bok zadku :lol: to je asi tak nějak cely no , ale strach je :roll:

pe-terka
Generální žvanilka 20275 příspěvků 07.01.19 20:02

žuchla jsme takto v 28tt, podklouznutí a pád na zadek, byt jsme to ztlumila rukama. Ještě jsme si při tom vymkla kotník. Nechala jsme se, dosti vyděšená, odvézt domů a pozorovala jsme se. Nic neteklo ani nebolelo, ale pak mi řekla známá, že když se placenta odlučuje od středu, může to probíhat bezpříznakově. Takže jsem se radši nechala zkontrolovat na pohotovosti na ultrazvuku, vše bylo v pořádku :dance: Za tři měsíce se narodila zdravá dcerka :srdce:
Kamarádka měla před časem lehkou autonehodu, měla před porodem. Před přechodem do nich zezadu narazilo auto, nedobrzdilo. Náraz byl lehký, spíš tuknutí, ale přesto na pohotovost taky jeli. Vše v pořádku :dance:

Nicooool5
Stálice 98 příspěvků 07.01.19 20:07
@pe-terka píše: žuchla jsme takto v 28tt, podklouznutí a pád na zadek, byt jsme to ztlumila rukama. Ještě jsme si při tom vymkla kotník. Nechala jsme se, dosti vyděšená, odvézt domů a pozorovala jsme se. Nic neteklo ani nebolelo, ale pak mi řekla známá, že když se placenta odlučuje od středu, může to probíhat bezpříznakově. Takže jsem se radši nechala zkontrolovat na pohotovosti na ultrazvuku, vše bylo v pořádku :dance: Za tři měsíce se narodila zdravá dcerka :srdce:
Kamarádka měla před časem lehkou autonehodu, měla před porodem. Před přechodem do nich zezadu narazilo auto, nedobrzdilo. Náraz byl lehký, spíš tuknutí, ale přesto na pohotovost taky jeli. Vše v pořádku :dance:

No zatím nekrvacim nic v podbrisku mě nebolí onic víc co před tím to mě bolela práva strana a bolí furt stejně jako před tím žádná změna no akorát mě bolí teda ten zadek z toho padu :D utz mám za 14 dni tak snad doufám ze bude všechno v pořádku :?

luccifera
Ukecaná baba ;) 1977 příspěvků 07.01.19 20:09

Tak to ja spadla v 7. mesici plnou vahou na bricho. Dodrena jsem byla jak samica a hned jela na gyndu. Vsev poradku. Dite teda prastene je, ale to bude mit jinou pricinu :lol:

Nicooool5
Stálice 98 příspěvků 07.01.19 20:11
@luccifera píše:
Tak to ja spadla v 7. mesici plnou vahou na bricho. Dodrena jsem byla jak samica a hned jela na gyndu. Vsev poradku. Dite teda prastene je, ale to bude mit jinou pricinu :lol:

No na bricho to je teda mnohem horší , jsem rada ze hlavně ze je vše v pořádku :srdce: :andel:

luccifera
Ukecaná baba ;) 1977 příspěvků 07.01.19 20:13

@Nicooool5 no ted se to keca, ale bolest to byla hnusna a byla jsem megavydesena. Ale doktor rikal, ze plodove obaly jsou poradny tlumic. Pry mnohdy zena neprezije autonehodu a dite ano…

Nicooool5
Stálice 98 příspěvků 07.01.19 20:15
@luccifera píše:
@Nicooool5 no ted se to keca, ale bolest to byla hnusna a byla jsem megavydesena. Ale doktor rikal, ze plodove obaly jsou poradny tlumic. Pry mnohdy zena neprezije autonehodu a dite ano…

No to věřím to muselo být něco , měla jsem strach prave z hematomu nebo placenta aby se neodlucovala sem z toho taková vydesena no …nerada bych přišla o miminko …

Kriss Tina
Extra třída :D 12229 příspěvků 07.01.19 20:15

Já jsem v 7 měsíci bourala a praštila se o volant do břicha, nic se nestalo. Pokud nebudeš mít bolesti a krvácet je to v pohodě, kdyby se ti cokoli nezdálo můžeš sjet na pohotovost :)

warita
Extra třída :D 12153 příspěvků 07.01.19 20:17

ja takto spadla v 39tt na ceste do porodnice. Ani nevim, jak se mi to stalo, naraz jsme lezela na zemi a valela se v louzi jako rizek v trojobalu. Nestalo se nic. Nicmene, radsi bych si zasla do nemocnice s timhle.

ShadowDancer
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.19 20:23

Přidám se mezi “mě se stalo” a přispěju tím, že jsem malou napíchla asi měsíc před porodem klikou. Byla to fakt rána a ještě jsem měla placentu vpředu. Vůbec jsem nepřemýšlela, že by se mi placenta mohla odlučovat odprostřed a že by to nebolelo. 8o Lehklsjsem se, panika jestli se jí něco nestalo. Ale nic se nedělo, měla jsem jen modřinu na břiše a za měsíc se narodila. A chytrá je teda jak opica, takže klid :hug:

Nicooool5
Stálice 98 příspěvků 07.01.19 20:25
@ShadowDancer píše:
Přidám se mezi “mě se stalo” a přispěju tím, že jsem malou napíchla asi měsíc před porodem klikou. Byla to fakt rána a ještě jsem měla placentu vpředu. Vůbec jsem nepřemýšlela, že by se mi placenta mohla odlučovat odprostřed a že by to nebolelo. 8o Lehklsjsem se, panika jestli se jí něco nestalo. Ale nic se nedělo, měla jsem jen modřinu na břiše a za měsíc se narodila. A chytrá je teda jak opica, takže klid :hug:

Ouu. Tak to je klika teda hlavně ze je vše dobre …to ja mám placentu na zadní straně no

ShadowDancer
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.19 20:28
@Nicooool5 píše:
Ouu. Tak to je klika teda hlavně ze je vše dobre …to ja mám placentu na zadní straně no

Nestresuj, jsi v 18tt, to miminko je dost ještě chráněný okolní tkání, já si myslím, že když si upadla na zadek tak sis mohla spíš zlomit kyčel nebo narazit zadek v nejhorším případě. Nicméně klidná maminka je nejhlavnější, takže pokud se stresuješ hodně, jela bych se nechat zkontrolovat, myslím že stejně dostaneš pochvalu že si přijela. :srdce: nicméně bych se nebála.

Yasmina21
Zasloužilá kecalka 765 příspěvků 07.01.19 20:32

Já jsem ve 20 týdnu takhle úplně stejně jako ty v zimě spadla ráno na zamrzlé cestě. Také na bok zadku. :) Měla jsem strach jako ty a nakonec mi to nedalo a odpoledne jsem se zastavila na gynekologii. Lékař se mě zeptal zda nerkvácím nebo nemám bolesti. Nic z toho jsem neměla. Řekl, že to nic nebude a pro jistotu poslechl miminku srdeční ozvy. :) Všechno bylo v pořádku a žádný problém. :hug: Věřím, že i u tebe to bude v pořádku :hug:
Edit: Placentu jsem měla také na zadní stěně :kytka:

Příspěvek upraven 07.01.19 v 20:35

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama