Pálení vagíny

20807
1.4.17 19:52

Mykóza nemusí být s výtokem, já ho třeba nijak extra nikdy neměla… lékař ti poradí nejlépe.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
1.4.17 19:53

Pálení vagíny

Pálení vagíny a bílé povlaky

Prosím máte někdo zkušenosti? Minulý týden mě začalo silně svědit ve vagíně, koupila jsem si canesten, po několika dnech jakoby to ustupovalo a dneska od rána mě tam hodně pálí, svědí a povlaky jsou všude bílé..výtok nemám.
Nemáte s tím zkušenosti, co by to mohlo být? Zánět a mykózy musí být s výtokem, ten nemám. K lékaři půjdu ale jen se ptám co to může být..nikdy jsem to takto neměla abych měl bílé svědivé povlaky skoro až ke konečníku a pálení…

• Nahlásit
  • Citovat
1.4.17 20:40
@Anonymní píše:
Pálení vagíny a bílé povlakyProsím máte někdo zkušenosti? Minulý týden mě začalo silně svědit ve vagíně, koupila jsem si canesten, po několika dnech jakoby to ustupovalo a dneska od rána mě tam hodně pálí, svědí a povlaky jsou všude bílé..výtok nemám.
Nemáte s tím zkušenosti, co by to mohlo být? Zánět a mykózy musí být s výtokem, ten nemám. K lékaři půjdu ale jen se ptám co to může být..nikdy jsem to takto neměla abych měl bílé svědivé povlaky skoro až ke konečníku a pálení…

mykóza to bude :) bílé povlaky jsou kvasinky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18036
1.4.17 21:06

Proč by musel být výtok?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...