paleni zahy

Anonymni
21.7.08 09:34

paleni zahy

holky taky vas nekdy pali zaha? co na to? me dost casto od ceho nevite?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

24838
21.7.08 09:57

Ahoj, tak pokud jsi těhotná, tak je pálení žáhy úplně normální a upraví se to až po porodu… Rostoucí děloha tlačí žaludek nahoru a natrávené jídlo se vrací ze žaludku do jícnu… Můžeš si koupit antacida, třeba Rennie, ale mně to moc nepomháhalo… :(
Pokud těhotná nejsi, měla bys ze stravy vyloučit kořeněná jídla, víno, kávu apod. Ty Rennie můžeš samozřejmě zkusit taky. Asi bych se poradila s doktorem. Ahoj,M.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
21.7.08 09:58

ahojky tehotna nejsem ale nechce se mi tam honem bezet myslis ze by to mohlo byt vazny jo

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
21.7.08 09:58

ahojky tehotna nejsem ale nechce se mi tam honem bezet myslis ze by to mohlo byt vazny jo

• Nahlásit
  • Citovat
9549
21.7.08 11:34

Měla jsem s pálením žáhy problémy jak před těhu tak v při něm (to bylo naprosto příšerné), mudr. říkala něco o šptané záklopce na žaludku či kde (lékaři ať prosím omluví mou terminologii, odborné názvy neznám) a hnala mě na vyšetření sondou. Tam jsem ale nešla, pro mě děsná představa. Nějak jsem to holt řešila Anacidem, mlékem a tak. V těhotenství jsem do sebe lila jeden pytlík s Anacidem za druhým, nemohla jsem málem nic jíst, nejhorší bylo sladké (které teda normálně vůbec nemusím, ale v těhu a při kojení jsem požírala na kila…), když jsem si třeba lehla, tak mě úplně bolelo na hrudní kosti a v krku jak bych měla pilník, no fakt příjemné… Po porodu to úplně přešlo, dva roky žádný problém a už mi to občas zas začííná :? tak uvidíme, co z toho vyleze…
Pokud máš opravdu pocit, že je to moc, zajdi si na vyšetření, jestli je všechno ok, tím nic nezkazíš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
21.7.08 16:05

no nemam to tak ze by me palilo za kosti nebo to bylo priserne, spis neprijemne

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
21.7.08 21:45

V lékárně koupit Maalox nebo Rennie. Mně líp zabírá Maalox, Rennie má lepší chuť a může se ho sníst za den víc tablet.
A ještě lépe zabírá Omeprazol nebo Helicid - může předepsat i obvodní lékař.
Taky záleží na stravě, musíš vyzkoušet, Mně pomáhá černý čaj a horší to ovesné vločky (od EMCO, instantní) a taky hodně pečiva naráz.
Měj se.

• Nahlásit
  • Citovat
21
20.5.09 12:59

mandle

ahoj, tak já slyšela rozžvýkat pár mandlí na kašičku a spolknout. Ale ještě nemám vyzkoušeno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9216
30.5.09 12:37

ahoj, mě pomohlo sníst lžičku plnotučné hořčice.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama