Osvěčený přípravěk na pálení žáhy

1102
24.11.08 18:19

pálení žáhy

Ahojky maminky a těulky docela dost mě v těhu pálí žáha máte nějaký osvěčení přípravek nebo tip, radu. Díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

VERONIKA
24.11.08 18:24

Jéééé, díky za toto téma :srdce: :srdce: :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
6149
24.11.08 18:27

Mě ke konci pálila žáha opravdu šíleně, přípravky Renee a podobně mi moc nepomáhaly, mě se trošku osvědčilo studené mléko, nejlepší bylo takové to ochucené v krabičce pro děti :oops: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2349
24.11.08 18:28

Ahojky tak mě pomohli právě ty pastylky Renie ale doporučuju ty ovocné. Bílé jsou pěkný hnus.
A žáha mě po porodu zlobá stále. Ale už to není tak hrozné.
Tak ať se vám uleví :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26992
24.11.08 18:32

Je toho celá řada, pastilek nepřeberně, v lékárně ti určitě dají vybrat. V podstatě mezi nimi není až tak rozdíl, spíše ty chutě apod. Většina jsou mentolové, Rennie dělá jak píšete i ovocné. Také existuje Gaviscon ve formě tekutiny (opět mentol), ten je také dobrý. Hlavně nebrat sodu, to je už zastaralý přežitek. Neublíží to, ale lepší jsou pastilky, které nejsou schopné rozhasit metabolickou rovnováhu v těle (soda ano, ale musela bys ji užívat nadměrně).

Někomu prý zabírá popcorn. To píšu pro pobavení nebo pokud máš popocorn ráda :-).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2475
24.11.08 18:35

Ahoj,mě pálila žáha snad celé těhotenství,opravdu jsem si to moc užila :evil:
Pomohlo mi rennie a lískový oříšky,deně jsem měla i dva sáčky a fakt to pomáhalo :lol: ,ještě mám ozkoušený stoppal,myslím že se to tak jmenovalo,střídala jsem to s rennie abych se necpala pořád tím samím
Naštěstí hned jak se malý narodil bylo po pálení,říká se že když tě pálí žáha že budeš mít vlasaté mimi,u nás tomu tak opravdu bylo :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6149
24.11.08 18:43

Chi dobrá pověra, ale asi na tom něco bude, Matýsek se narodil taky vlasatý :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8602
24.11.08 19:21

Ahojky

no mě pálila žáha v prvním těhu snad od prvního dne a skončilo to až porodem,bylo to šílený,pálila mě potom i z vody 8O :evil: děs.

jediné co zabíralo bylo Rennie, mléčné výrobky,starší pečivo nic.jen to rennie.ted musím zatukat,zatím mě pálí jen občas.což je paráda

jo a moje mimi teda moc vlasatý nebylo :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1293
24.11.08 19:46

Ahoj,
na pálení žáhy - pokud to tedy dokážete vypít - doporučuju mrkvovou šťávu.
Může být třeba ředěná vodou, ale hlavně čistě mrkvová -to znamená ne s přídavkem jablka ani broskve atd.
Dá se koupit v obchodě.
Pro drsnější povahy je tu šťáva ze syrových brambor - ta se teda musí vymačkat - nejlíp brambory nastrouhat a pak přes plátýnko vymačkat - ale to jsem si nikdy netroufla vypít.

JInak to výše uvedené mléko, a potom jedlá soda rozpuštěná ve vodě. Bohužel jak miminko tlačí na žaludek, šťávy se dostávají do jícnu a tam dráždí.

Jestli můžeš, vyhni se: horkému, moc sladkému, suchému pečivu (tzn. měla bys ho vždycky něčím namazat, nejlíp čistým máslem), a jez co nejpomaleji. A zapíjej to výše uvedenými moky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2318
24.11.08 21:07
Alunka píše:
Ahojky tak mě pomohli právě ty pastylky Renie ale doporučuju ty ovocné. Bílé jsou pěkný hnus.
A žáha mě po porodu zlobá stále. Ale už to není tak hrozné.
Tak ať se vám uleví :wink:

Alunko, mně chutnaly hrozně moc :-) ale jen v těhu, jinak vůbec :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18633
24.11.08 21:53

Pastilky renie mi fungují, ale už ty ovocný nemůžu ani cítit, doslova se mi z nich zvedá žaludek. Ještě jsem zkoušela ACID, ale to nebylo nic moc. Mě těhu pomáhalo jíst hrozně miniaturní porce, ale častěji. Třeba 1/4krajíčku chleba a za půl hoďky další…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1180
25.11.08 10:44

Občas mě taky pálí žáha, když je to zlé, pomůže Rennie, když mírné tak jen mlíko. Naštěstí to není každý den. Včera mě ale pálila žáha celé dopoledne po musli s mlíkem :roll: . Můj táta na pálení žáhy už hoooodně let používá Gastrogel (tablety) a ten se může i v těhotenství.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
76
25.11.08 17:37

Hm, tak mně s Vojtou pálila žáha pořád a vlasaté miminko tedy rozhodně nebyl:-) Teď tím trpím zase, nejhorší je to navečer…mléko a mrkvovou šťávu vyzkoušim, jinak to těch pár dní ještě přežiju…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
169
25.11.08 19:00

Dokud jsem si dneska nepřečetla toto téma, tak mě žáha vůbec nepálila. No a co myslíte teď? Večer jsem si dala mléčnou rýži a je to tady :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1102
27.11.08 12:11

Ahojky bavila jsme se s asistntkou a ta mi doporučila már mandlí a ony fakt mopohli , mlíčko mi už moc nezabírá. A děkuju za ohlasy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama