Paní na úklid

97
20.3.06 12:35

pani na uklid

zdravim vsechny maminky i cekatelky,
po dohode s manzelem, si chceme najmout pani ci firmu na pravidelny uklid domacnosti. jelikoz uz se blizi termin porodu a s pupkem se mi to dela spatne a s druhym raubirem za zady taky nic moc.
Jelikoz nemam zadne zkusenosti, tak bych byla rada, jestli o nejake dobre firme ci pani nevite, urcite je lepsi uz mit nekoho doporuceneho.

diky za odpovedi a hezky den,
monika

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4055
20.3.06 12:36

hm, to by se mi taková paní na úklid taky hodila.
nebo ještě kdyby občas pohlídala raubíře nebo s ním zašla na procházku…aaaachjooooo........to by mi bodlo.......
Jsem zvědavá na zkušenosti a hlavně kolik to stojí ?
NiKi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
97
20.3.06 12:38

No na to jsem taky zvedava, taky podle ceny se rozhodneme jestli nam to stoji za to. Ale zase ten cas, kdy se muzu venovat prckovi misto uklizeni.........

pa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
493
20.3.06 12:56

Čau,

když jsem chodila do práce, tak se mi nechtělo trávit víkendy uklízením. Našli jsme si studentku. Teď už nevím, jestli chodila jednou za týden nebo za čtrnáct dní. Platili jsme 60 Kč na hodinu. I po porodu jsem jí ještě celkem využívala, teď přijde spíše vyjímečně, ovšem až se narodí druhé, tak ji zase plánuju zapřánhout (pokud ovšem do té doby nedodělá školu)..

Ta studentka je dobrá, není nijak drahá a jelikož ji mám přes známého, tak se můžu spolehnout, že nic neukradne. Na druhou stranu na ni někdy není spolehnutí - přes prázdniny (červen - září) má většinou jinou brigádu a k nám nechodí. Agentury budou určitě časově spolehlivější, ale taky o poznání dražší..

Tolik moje zkušenosti

Pajina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
20.3.06 12:58

pani na uklid

Ja jsem zalovila na netu. (Nevim odkud jste, ale kdyby nahodou z Prahy, tak ted sice delam reklamu, ale vybrala jsem si agenturu Harmonie- http://www.agharmonie.cz). Sla jsem na to pres agenturu, protoze mi prislo trochu bezpecnejsi a navic maji pojisteni pro pripad, ze se pri uklidu neco znici. Pokud bych se domlouvala primo s pani, tak jen na doporuceni nekoho pro mne verohodneho, treba kamaradky, kolegyne z prace… apod.

• Nahlásit
  • Citovat
97
20.3.06 13:18

Diky za odpovedi, nasla jsem jich par na netu, tak jsem je oslovila uvidime, co nabidnou a za kolik, dam vedet, jak jsme dopadli.
Taky mi prijde lepsi firmu, ruci za svoje zamestnance, rozbiti veci pri uklidu, ale je pravda, ze bude drazsi, no uvidime az neco poslou

ahoj monca

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20
18.7.06 18:08

Ahoj,

v diskuzi je zmínka o agentuře Harmonie, prosím o info, jestli s ní má někdo zkušenosti a jaké. Díky moc.

Nika

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13114
19.7.06 12:04

Ahojky, stavíme barák, takže začínám také uvažovat o paní na úklid. Jsem docela nedůvěřivá, tak nevím jak si takovou paní najít. Asi bude nejlepší řešit to přes agenturu. Nevíte náhodou o nějaké ve Zlíně? Díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5
16.1.15 18:51

úklid

AHOJ, jsem tady nová a schánim přivýdělek ke Své práci, jelikož podnikám spíše v odpoledních a večerních hodinách, dopoledne mám více času, tak nabízím dopolední pomoc s úklidem domácnosti a popř i pohlídání dětí..Mám zkušenosti jak s úklidem, tak i s dětmi. Jsem maminka od 3 dětí..věk 25,23,6…pokud někdo máte zájem, určitě upřednostńuji osobní setkání, klidně i u mě doma..Nemám s tím problém. Jsem z prahy4,živnostencký list mám, kdyby někdo chtěl fakturu…můj email: mokalo@seznam.cz…pokud raději tel:724958758 KAMILA

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.7.15 21:33

Ahoj holky :kytka: chtěla bych se Vás zeptat ohledně Paní na uklid. Zdali má někdo zkušenosti :?: A koho by jsme mi doporučili :?: Nejlépe z Ostravy. Děkuji za odpovědi ;)

• Nahlásit
  • Citovat
29.8.15 21:22

Hledám šikulku na úklid

Milé slečny nebo paní, hledám Vás na úklid. Jednou týdně, v HK,80 Kč na hodinu.
Budu ráda, když se někdo ozvěte.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.9.16 13:50

Ahoj, prosím o zachování anonymity.

V poslední době má finanční situace není zrovna nejlepší a přemýšlím, že bych si zkusila přivydělat pár korun úklidem.

Dívala jsem se už po pár inzerátech a docela mě překvapilo, že spousta lidí požaduje, aby paní na úklid měla všechny přípravky vlastní.

Proto mě zajímá váš názor na to, co by podle vás paní na úklid měla vždy mít? Koště, mop a podobně předpokládám, že se najde v každé domácnosti, ale spíše mě zajímají konkrétní čističe, produkty,…

Taky by mě zajímalo, jestli nemáte nějaký nápad v čem to vše přenášet a vozit? Bydlím v Praze, auto nevlastním, takže bych se pohybovala spíše MHD, ráda bych si našla úklidy co nejblíže k bydlení, ale i tak pochybuji, že bych se vyhnula aspoň krátkému popojíždění metrem, tramvají či autobusem (+ aby se to samozřejmě vše pěšky dobře neslo).

Popřípadě pokud je tu někdo z Prahy a shání někoho na úklid, tak se hlásím :)

• Nahlásit
  • Citovat
LKL
1125
16.9.16 14:04

Mila anomymni,
muzes mi prosim napsat zpravu? Potrebovala bych okna, balkony + velky uklid (nyni jednorazove), tak ze bychom se domluvily mimo verejny prostor na financich a logistice? Praha 6. Dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12187
16.9.16 14:05

Ne pripravky kupuju ja a nacini mam samozrejme doma. Neumim si predstavit, ze by to pani tahla. Jinak vydelst se da slusne, ale chce to peclivost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3803
16.9.16 14:14

To je asi na domluvě. Já osobně bych raději chtěla, aby paní uklízela přípravkami které mám oblíbené, než aby nosila svoje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama