Panic, nebo gay?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.08.19 18:36
Panic nebo gay?

Ahoj holky, včera jsem byla na rande s jedním klukem od nás z VŠ. Je mu 23 let. Je to extrovert. A je to přesně můj typ! :dance: Pozval mě na večeři a pak jsme šli ještě na vino a pivo. Já to brala jako rande. Jak to bral on, tak to fakt nevím, protože mi vyprávěl i o jiných holkach a řekl mi, že nechce vztah. Měla jsem chuť jit domů, ale nějak jsem ten jeho monolog překonala a našli jsme stejnou vlnu a povídali si asi do 4 ráno. V baru mě pak začal balit nějaký cizi týpek s kamošema a on jen sedel a koukal. :nevim:
No, každopádně jsem po chvíli týpka poslala pryč. V 5 ráno mě doprovodil před můj byt. Jsem trošku živelná, takže jsem se chtěla líbat. Ucuknul. Nakonec jsem mu nabídla, že může přespat u nás, což přijal. Následně jsem si teda lehla vedle něj u nás na bytě a konečně teda začala líbačka. Nic víc se nestalo - nic nezkoušel a ruku mi dal pryč! Každopádně ráno se mi strašně omlouval, že tohle není jeho styl. Že tohle nedělá. Říkala jsem mu, že se nic nestalo. V průběhu dne mi jeste napsal, že si to moc užil a že doufá, ze to mezi nama bude nadále.
Vím, že určitě nejsem první, s kterou byl na večeři/víně. Myslím, že jich bylo celkem dost, ale nevím o žádné, s kterou by něco měl. Kamoška s nim byla asi před rokem a říkala, že to bylo taky v pohodě, ale že na ni nic nezkoušel. Na hodně spolužáků působí, jako gay, ale to si nemyslím, když vezmu v potaz, co mi říkal. Jinak je ale celkem oblíbeny a hodně holek říká, že je strašně hodnej.
No, a teď mi napsal, jestli bych zítra nezašla do kina. A já nevím, co mám dělat. Nerada bych, abych pak zjistila, že je to panic nebo gay.
Nemám moc chuť ho zaučovat nováčka, kterému je 23 let.
Mám se ho na to normálně zeptat? Nebo co mám dělat?

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
Božislava
Závislačka 3321 příspěvků 07.08.19 18:42

A co kdybyste třeba šli do lesa na houby? však ono se to časem někam vyvrbí…

zu.syk
Zasloužilá kecalka 678 příspěvků 07.08.19 18:43

Nechtěl tě hned na prvním rande vojet? Tak to bude 100% panic nebo gay :jazyk: Kašli na něj, i když je přesně tvůj typ :roll: :roll: :roll:

zu.syk
Zasloužilá kecalka 678 příspěvků 07.08.19 18:44
@Božislava píše:
A co kdybyste třeba šli do lesa na houby? však ono se to časem někam vyvrbí…

A nebude to tam příliš nebezpečný? :P

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.08.19 18:47

@zu.syk @Božislava
No, on tak nějak naznačoval, že jeste neměl vztah. A že když ho nějaká chtěla, tak to nechtěl zneužít, tak do ničeho nešel. Že vi, že by s ni nevydržel. Jako by říkal, že sex = vztah :lol: :lol:
Já bych rekla, že na 99% bude panic. Sice to neřekl přímo, ale naznačil to. A v 23 letech byt panic není úplně normální. :,(
Jinak to bylo fakt fajn, ale úplně vidím, že se semnou vyspí kdo vi kdy…

Božislava
Závislačka 3321 příspěvků 07.08.19 18:48
@zu.syk píše:
A nebude to tam příliš nebezpečný? :P

Bude, mnoho dětí bylo ještě na „houbách“…

Božislava
Závislačka 3321 příspěvků 07.08.19 18:49
@Anonymní píše:
@zu.syk @Božislava
No, on tak nějak naznačoval, že jeste neměl vztah. A že když ho nějaká chtěla, tak to nechtěl zneužít, tak do ničeho nešel. Že vi, že by s ni nevydržel. Jako by říkal, že sex = vztah :lol: :lol:
Já bych rekla, že na 99% bude panic. Sice to neřekl přímo, ale naznačil to. A v 23 letech byt panic není úplně normální. :,(
Jinak to bylo fakt fajn, ale úplně vidím, že se semnou vyspí kdo vi kdy…

Vždyť už spal vedle tebe, ne?

Uiii
Kecalka 132 příspěvků 07.08.19 18:51
@Anonymní píše:
@zu.syk @Božislava
Jinak to bylo fakt fajn, ale úplně vidím, že se semnou vyspí kdo vi kdy…

A kdo určuje, co je a co není normální? To jakože v patnácti na to musí každý vlítnout? Hele jestli je fajn, jdi s ním do kina, nalaďte se na stejnou vlnu a dej tomu čas… :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.08.19 18:59
@Božislava píše:
Vždyť už spal vedle tebe, ne?

Spal. Ale sám od sebe nic nezkoušel. Navíc na tom pivu vyplynu, že s žádnou jeste nespal. Já bych mu klidně dala a měl i příležitost, ale nic neudělal. Je to takový trosku ťuťánek.
A já v 21 letech nemám moc chuť na začátečníky v posteli, že jo.
Jinak si myslím, že bude jinak výhra. Že kolem mě bude skákat… ale ten sex mě štve!

Božislava
Závislačka 3321 příspěvků 07.08.19 19:01
@Anonymní píše:
Spal. Ale sám od sebe nic nezkoušel. Navíc na tom pivu vyplynu, že s žádnou jeste nespal. Já bych mu klidně dala a měl i příležitost, ale nic neudělal. Je to takový trosku ťuťánek.
Jinak si myslím, že bude jinak výhra. Že kolem mě bude skákat… ale ten sex mě štve!
že kolem tebe bude skákat, jak ty budeš pískat? Tak to je fakt výhra.
pomochorito
Nováček 7 příspěvků 07.08.19 19:04

A proč jsi ho neznásilnila, když jsi to tak moc chtěla??

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.08.19 19:07

Můj chlap, když jsem si ho našla tak byl taky panic..a byl ještě starší než 23 bylo mu 28. Možná je to divné a První sex byl takový nervózní… No ale nakonec je v posteli nejlepší, co jsem kdy měla.. No a taky je to nejúžasnější manžel a táta. Nejlepší, co jsem kdy mohla chtít. :srdce: :srdce: :srdce: :srdce:

marra2
Ukecaná baba ;) 2104 příspěvků 07.08.19 19:08

Počkej, jakože když tě nehnul hned, tak je gay či panic? 8o 8o Píšeš, že nemáš chuť zaucovat někoho… Kolik ty máš zkušenosti 8o bože, díky za normální kluky, jen doufám, z e si najde podobné normální holku, bylo by ho škoda… Já měla první sex s manželem až po 5 měsících a ty rande a poznávání, bylo to krásné.

marra2
Ukecaná baba ;) 2104 příspěvků 07.08.19 19:09
@Anonymní píše:
Jinak si myslím, že bude jinak výhra. Že kolem mě bude skákat… ale ten sex mě štve!

8o 8o dcerko, bez si prosím zaběhat a pusť hodně kluky z dosahu… Ses divná.

marra2
Ukecaná baba ;) 2104 příspěvků 07.08.19 19:10

Prý já bych mu klidně dala… :roll: Ježíš já už jsem fakt stará.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama