Neumím si najít normálního chlapa

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.08.19 16:27
Neumím si najít normálního chlapa

Ahoj všem, jdu se tu spíš trochu vyfňukat, protože jsem smutná. Potkala jsem chlapa na seznamce. V minulých diskusích jsem se tu ptala na info ohledně dluhů, které splácel po své ženě. Randili jsme spolu a vše vypadalo fajn. Byl hodný, pozorný atd. Ale občas mi vadilo, že něco řekne a pak nedodží, nebo něco řekne a pak se ukáže, že to bylo trochu jinak. Posledně mi řekl z legrace, v nějaké smsce, že at se najím, že mě nebude znásilňovat hladovou :D Což odstartovalo brutální hádku a rozchod. Prý legrace. Přijde Vám to někomu jako normální legrace? Pak tam je záležitost s jeho matkou, která nikdy nepracovala a on ji finančně pomáhá. Tváří se že ne, ale pomáhá a pomáhat bude. Argumentem je to, že ji přece nenechá na ulici. Což bych chápala v případě, že by se matka snažila, starala a ne u matky, která ho v 15 nechala samotného v Praze a odstěhovala se se zbytkem rodiny pryč. Ne u matky, která když syn splácí dluhy po exmanželce, tak si nenajde ani blbou brigádu, aby pomohla…no, potřebovala jsem to alespoň někde vypsat, je smutný, že to člověk musí psát na netu, než aby to mohl někomu říct. Já ani nemám otázku, já prostě fakt přitahuju samý kretény.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
radek9
Kecalka 223 příspěvků 07.08.19 16:29

Neznásilňovat hladovou mi přide jako docela rozumný :)

Kokolina29
Kecalka 181 příspěvků 07.08.19 16:29

Vy si je vybíráte. Promiňte, ze to zní tak drsně. Zkuste terapii. Kvalitní partnerský vztah napsala Holoubkova, držím palce

marka123
Zasloužilá kecalka 673 příspěvků 07.08.19 16:32

Vztah s matkou ma docela zvlastni no… Ale to neznasilnovat hladovou mi prijde docela vtipny:D jestli jste teda v te dobe uz vedli intimni zivot:D

Uživatel je onlineMonchichik
Echt Kelišová 9408 příspěvků 07.08.19 16:33

Tak s podporou matky bych taky nesouhlasila, ale to je tak všechno, co můžeš. Za chvíli bys ho živila o on by dával čím dál tím víc peněz mamince. Se vtipem nevím, mně to nepřijde nic hroznýho, jestli to vyplynulo ze situace. Ne, že by mi napsal, najez se doma, nic ti nedám, bude jen sex :D to by mě naštvalo…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.08.19 16:33
@marka123 píše:
Vztah s matkou ma docela zvlastni no… Ale to neznasilnovat hladovou mi prijde docela vtipny:D jestli jste teda v te dobe uz vedli intimni zivot:D

Aha, tak já jsem asi suchoprd teda, já nesnášim vše kolem znásilňování žen, tak mě to fakt nadzvedlo.
Zakladatelka

Příjemné Pondělí
Povídálka 39 příspěvků 07.08.19 16:36
@Anonymní píše:
Aha, tak já jsem asi suchoprd teda, já nesnášim vše kolem znásilňování žen, tak mě to fakt nadzvedlo.
Zakladatelka

Asi jo. Přijdete mi krapet startovací.

Echt Kelišová 9408 příspěvků 07.08.19 16:37
@Anonymní píše:
Zakladatelka

Tak asi si na toto téma citlivá, což on nemohl vědět. Mě by to třeba neurazilo, zasmála bych se…

Halamka
Závislačka 4104 příspěvků 07.08.19 16:37

Na druhou stranu je fajn, že máš své meze. Jsou i takové, které by pokracovaly, omlouvaly a potom taky plakaly, ale že jsou oběti.
Nevím, jestli tě něco tlačí do vztahu, ale dej si chvilku život single. Poznej svou cenu, sebehodnotu a až půjde kolem nějaký nápadník, nesnizuj laťku. A kdyby ti blikal maják, tak mu věř.
Však je chlapů, to by bylo, aby se nenašel jeden fajn.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.08.19 16:38

To jsem, máte pravdu :-)
Zakladatelka

veria
Nadpozemská drbna 26057 příspěvků 07.08.19 16:39

Tak možná trochu trapnej vtip ale určitě bych se kvůli tomu nerozchazela. :roll:

marka123
Zasloužilá kecalka 673 příspěvků 07.08.19 16:40
@Anonymní píše:
Zakladatelka

Tak ja bych to urcite nebrala tak doslova, ale nevim jake byly okolnosti, chlap mi taky parkrat rekl ze by me nejradsi (kdyz jsme byli nekde) znasilnil, a to myslel tak ze byl proste nadrzeny a nikde jsme nemeli moznost. Jinak je absolutne nedominantni a zacinat musim vzdycky ja:D takze me to nijak nepopudilo

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.08.19 16:41

Mně právě maják blikal už od začátku, ale říkala jsem si, že za svou rodinu nemůže, za dluhy manželky taky nemůže, za sestru v blázinci taky nemůže…ale říkám si, že běžně se člověk do takových situací moc nedostane. Nebo alespoň takové lidi neznám. A pořád se dozvídám nové a nové skutečnosti…
Zakl.

maja45
Kecalka 199 příspěvků 07.08.19 16:42
@Anonymní píše:
Zakladatelka

Taky bych to brala jako vtip, ale my takový humor s partnerem máme a jsme spolu roky…ale chápu, že každý je jinak nastavený…

Echt Kelišová 9408 příspěvků 07.08.19 16:44
@Anonymní píše:
Mně právě maják blikal už od začátku, ale říkala jsem si, že za svou rodinu nemůže, za dluhy manželky taky nemůže, za sestru v blázinci taky nemůže…ale říkám si, že běžně se člověk do takových situací moc nedostane. Nebo alespoň takové lidi neznám. A pořád se dozvídám nové a nové skutečnosti…
Zakl.

No to je teda rodina :D. Jak můžeš vědět, že ty dluhy byly manželky? Taky může kecat…po tom všem, co píšeš, už by byl ex…tohle nemáš zapotřebí, to je problém na problém…

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama