Rande-fiasko. Nevím, co si myslet.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.08.19 14:20
Rande-fiasko. Nevím, co si myslet.

Zajímal by mě názor někoho nezaujatého. Byla jsem na rande s mužem a ten mi po první schůzce diagnostikoval schizofrenii. :zed:
Prý, že mluvím nesouvisle a zmateně.
Přemýšlím teď, jestli jsem opravdu blázen. :roll:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Reakce:
truelly
Závislačka 3455 příspěvků 07.08.19 14:21

Vys.rat se na něj a už ho nikdy nevidět :palec:

wendy
Zasloužilá kecalka 789 příspěvků 07.08.19 14:25

Pokud se jednalo o rande s psychiatrem, tak bych mozna zauvažovala o oprávněnosti náhledu, jinak nejspíše tím pouze vyjádřil jakési nesympatie k tvému projevu a větší význam bych tomu nepřikládala.

ŽabkaLucka
Povídálka 21 příspěvků 07.08.19 14:25

Tak jsi mu nesedla. A on je hulvát tak to nedokázal říct vhodným způsobem :roll: Zapomeň na něj.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.08.19 14:25
@truelly píše:
Vys.rat se na něj a už ho nikdy nevidět :palec:

Jo? Včera mi ještě napsal. Neboj se, máš jen lehčí formu, dá se na tom pracovat. Oprava: po třetí schůzce, když jsme se spolu vyspali. Po první schůzce mi řekl, že jsem divná.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.08.19 14:26

@ŽabkaLucka Máš pravdu. Měla jsem mu napsat, proč se mnou spal, když jsem divná.

Tichošlápek
Neúnavná pisatelka 15550 příspěvků 07.08.19 14:26
@Anonymní píše:
Jo? Včera mi ještě napsal. Neboj se, máš jen lehčí formu, dá se na tom pracovat. Oprava: po třetí schůzce, když jsme se spolu vyspali. Po první schůzce mi řekl, že jsem divná.

A ty jsi s ním přesto šla na další schůzku a na třetí jste měli sex? No…jsi divná :lol:

zu.syk
Kecalka 464 příspěvků 07.08.19 14:27
@Anonymní píše:
Jo? Včera mi ještě napsal. Neboj se, máš jen lehčí formu, dá se na tom pracovat. Oprava: po třetí schůzce, když jsme se spolu vyspali. Po první schůzce mi řekl, že jsem divná.

Po první schůzce ti řekl, že seš divná, a ty ses ním po třetí přesto vyspala, jo? Jako úplně normální asi nebudeš… :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.08.19 14:28
@wendy píše:
Pokud se jednalo o rande s psychiatrem, tak bych mozna zauvažovala o oprávněnosti náhledu, jinak nejspíše tím pouze vyjádřil jakési nesympatie k tvému projevu a větší význam bych tomu nepřikládala.

Ne, byl to kluk, co má učňák a já VŠ. Neříkám, že jsem mistr v komunikaci, ale podle řeči zdiagnostikovat schizofrenii? To abych zlepšila svůj projev, abych nebyla příště za podivínku zase.

Keyllah
Extra třída :D 12833 příspěvků 07.08.19 14:28
@Anonymní píše:

Takže on ti řekne, že jsi divná a ty se s ním vyspíš? :think: tak třeba zkouší, co bude když to vygraduje a jak se mu odvděčíš za tu schizofrenii ;)

bětee
Zasloužilá kecalka 563 příspěvků 07.08.19 14:28
@Anonymní píše:
@ŽabkaLucka Máš pravdu. Měla jsem mu napsat, proč se mnou spal, když jsem divná.

napiš mu to a uvidíš sama, co ti řekne… já si myslím, že tě chtěl jenom do postele a když už tě dostal, jde o dum dál

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.08.19 14:29
@Tichošlápek píše:
A ty jsi s ním přesto šla na další schůzku a na třetí jste měli sex? No…jsi divná :lol:

Já vím, že jsem s ním neměla spát! :D Ale mě hrozně přitahoval. Si mě namazal úplně na chleba.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.08.19 14:30
@Keyllah píše:
Takže on ti řekne, že jsi divná a ty se s ním vyspíš? :think: tak třeba zkouší, co bude když to vygraduje a jak se mu odvděčíš za tu schizofrenii ;)

Ne, už nic nebude. Napsal, že se mě bojí. :roll: :lol:

zu.syk
Kecalka 464 příspěvků 07.08.19 14:31
@Anonymní píše:
Já vím, že jsem s ním neměla spát! :D Ale mě hrozně přitahoval. Si mě namazal úplně na chleba.

Ty jsi fakt na hlavu… nebo troll :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.08.19 14:31
@bětee píše:
napiš mu to a uvidíš sama, co ti řekne… já si myslím, že tě chtěl jenom do postele a když už tě dostal, jde o dum dál

Už mu nebudu psát. Ano, o…a konec pro něj.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Váš příspěvek
Reklama