Panická ataka a KBT

Napsat příspěvek
834
12.5.17 23:23

@SlecnaSally tak to muselo byt hrozne. Bych bezela do lekarny pro neuroly nebo do letadla a domu. Ale kdyz jsi zvladla takovou hruzu, tak pak uz zvladnes vsechno. Klobouk dolu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6361
12.5.17 23:29
@z1908 píše:
@SlecnaSally tak to muselo byt hrozne. Bych bezela do lekarny pro neuroly nebo do letadla a domu. Ale kdyz jsi zvladla takovou hruzu, tak pak uz zvladnes vsechno. Klobouk dolu

No to bylo, jenomže neurol je na předpis. No opravdu to bylo hrozný. Pomáhalo mi jen moře a potápět se(zvláštní) takže jsem tam byla často…Fuj ani nemyslet

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.5.17 09:41

Měla jsem krátké období, kdy jsem zažila několik atak. Jednoznačně to souviselo se stresem, s konkrétními problémy (vyřešila jsem problémy = zmizely panické úzkosti a ataky)
Co mi pomohlo: pravidelná životospráva, odpočinek/spánek, pohyb, výborná je jóga, homeopatika, bylinkové čaje na uklidnění. Ve chvílích, kdy bylo nejhůř, mi pomohlo mysl nějak „zabavit“, prostě odpoutat pozornost - mně funguje koukat se na oblíbené sitcomy. A když už se ataka blížila, tak jsem si prostě uvolněně sedla a řekla si: „Tak, atako, jen pojď, těch dvacet minut to v pohodě vydržím, teď se kouknu na hodiny a za dvě desítky minut je po všem“. No a ataka pak nikdy nepřišla, asi se lekla :). Léky jsem nikdy nebrala.

• Nahlásit
  • Citovat
834
15.5.17 20:53

@SlecnaSally vazne te obdivuju, zes to zvladla. Ale kdyz jsi zvladla takovou hruzu av cizine, tak jeste porad se ty ataky ozyvaji?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6361
15.5.17 21:40
@z1908 píše:
@SlecnaSally vazne te obdivuju, zes to zvladla. Ale kdyz jsi zvladla takovou hruzu av cizine, tak jeste porad se ty ataky ozyvaji?

Hned po příjezdu jsem nasadila Asentru, tu jsem brala něco přes rok a ted jsem na čtvrtce jednou za tři dny-takže u konce a je mi dobře :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama