Reklama

Panicky starch z nemocí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.02.17 13:40
panicky starch z nemocí

Ahoj, mám panicky starch z nemocí dětí. Připadam si jako šílená, bojím se dát dite do školky, aby neco nechytil. Jenže vím že tomu nezabraním. Nejvetší starch je střevní chřipka. Vím že tomu nezabraním, mam dve deti před vanoci jsme ji prodelali všichni, přišla nečekaně a hned odešla. Jenže muj stach je čim dal horší, vždy mě neco přeletí přes noc a mozek pracuje rychleji než já, auž mam hruzu a depku. Staší syn chodí do školky, bojim se ho tam davat že zase neco přinese a budem všichni nemocní.
Já už jsem sama ze sebe neštastná, nevím co mám dělat. AD jsem brala 10 let jenže s nima to bylo monohem horší, tak jsem je nedavno vysadila. Nevím zda je to správně ale as nima jsem mela deprese snad každej tyden uzkosti.
Nemá někdo podobnej stach?

Reklama

Reakce:

martina.se
Hvězda diskuse 56922 příspěvků 22.02.17 13:46

Změň dr a léčbu, neasi.. se zblázníš.. na co zobeš AD, které Ti evidentně nevyhovují? nový psycholog je začátek.

Gábinkaa9
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 22.02.17 13:48

Zkus jít k jinému lékaři :)

BaMaK
Závislačka 2752 příspěvků 31 inzerátů 22.02.17 13:52

Každý se více, či méně o děti bojí, ale pokud ti strach zasahuje do běžného denního režimu, tak bys to měla řešit s odborníkem. Pokud jsi brala AD a nebylo ti s nimi lépe, tak by se měla léčba změnit. Asi ti nikdo nic lepšího neporadí. Pokud to tak necháš, bude se strach zhoršovat a ty i děti budou nešťastné, protože z tebe strach vypozorují.

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31603 příspěvků 22.02.17 14:32

Mam to podobne…strevni me tedy az tak nedesi, ale jak jsou teploty, silim, navic prcek mel pred 14 dny hnusny febrilni krece.do skolky davam jen kdyt jsou uplne zdeavi, coz je malokdy, od pulky ledna jsou doma, a do konce brezna radsi budou..nejstarsi dnes dobral 2. atb.,co mel v rade. :roll:

Poštolka J
Zasloužilá kecalka 542 příspěvků 22.02.17 14:37

Ahoj byla jsem na tom se strachem podobně, ale za sebe můžu říct, že čím víc nemocí děti absolvovaly, tím víc jsem v klidu, naučila jsem se o ně hodně postarat sama. Máme dobrou lékařku, která protože ví, že mám hrůzu z nemocnic, mě nechá ať se pokud to jde postarám sama, do nemocnice nás odesílá až už to doma nejde a to už se párkrát stalo, že mi řekla: být to někdo jiný, tak by ho už hnala do nemocnice, ale ona ví, že se postarám i kdybych neměla celou noc spát. Hodně mi to pomohlo, abych byla v klidu. Nemocem se úplně vyhnout nejde, ale jde se s nimi naučit žít - vím o čem mluvím, mám doma dva astmatiky a narovinu - dodnes bych zakousla každou maminku, která s klidem dá nemocné dítě do školky.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Gottovi volali, že letos Slavíka nedostane. Důvod? Rakovina a Ortel

Karel Gott a Lucie Bílá tuhle zprávu jenom těžko rozdýchají. Pořadatel ankety... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Reklama