Panický strach z otěhotnění

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.04.19 20:50
Panický strach z otěhotnění

Dobrý den, mám menší problém. Přes půl roku jsem brala antikoncepci, kterou jsem musela na nějakou dobu kvůli zdravotním problémům vysadit. Ani ne měsíc po vysazení jsme měli s přítelem nechráněný sex, přičemž “ho” tam dal asi jen 10× a pak jsme přestali protože jsem si uvědomila to riziko. Mám panický strach z otěhotnění a tak mě to samozřejmě trápí. Píšu sem protože mám strach a chci se trochu uklidnit. Chtěla jsem se vás zkušenějších zeptat jestli myslíte že je zde nějaká možnost že se to mohlo nějak pokazit. Předem moc děkuji

Reakce:
marka123
Zasloužilá kecalka 627 příspěvků 05.04.19 20:53

Tak velka sance neni, pravděpodobně nic, ale 100% ti rekne az tehotensky test

Božislava
Závislačka 2684 příspěvků 05.04.19 20:55

pokud to bylo do zadečku, můžeš být téměř klidná. Ale pro jistotu si dej postinor.

Maminanamatersky
Kecalka 440 příspěvků 05.04.19 21:07

A proc jste nepouzili kondom?

Božislava
Závislačka 2684 příspěvků 05.04.19 21:09
@Maminanamatersky píše:
A proc jste nepouzili kondom?

sex bez kondomu je lacinější. :?

janka23
Ukecaná baba ;) 1637 příspěvků 05.04.19 21:16
:zed:
Tesssa23
Kecalka 192 příspěvků 05.04.19 21:23

Já některý lidi nechápu, můžeš teda otěhotnět, i když máte kondom, ale šance je mizivá oproti tomu co vás napadlo.
Doufám, že teda těhotná nejsi, a že se pro příště ponaucis.

Božislava
Závislačka 2684 příspěvků 05.04.19 21:28
@Tesssa23 píše:
Já některý lidi nechápu, můžeš teda otěhotnět, i když máte kondom, ale šance je mizivá oproti tomu co vás napadlo.
Doufám, že teda těhotná nejsi, a že se pro příště ponaucis.

Investovat peníze do sexu není plýtvání, pokud se ho nechcete vzdát

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.04.19 15:01
Domaci test na hiv

Holky poradte, mela jsem pred temer dvema lety nech.sex. Nyni jsem se rozhodla pro jistotu udelat domaci hiv test ze slin, a vysel negativni. Test je oraquick.cz. Myslite, ze muzu byt klidna, a verit vysledku? :roll:

Any111
Kecalka 107 příspěvků 06.04.19 17:52
@Anonymní píše:
Holky poradte, mela jsem pred temer dvema lety nech.sex. Nyni jsem se rozhodla pro jistotu udelat domaci hiv test ze slin, a vysel negativni. Test je oraquick.cz. Myslite, ze muzu byt klidna, a verit vysledku? :roll:

Ne, jistota je jen test z krve. A proč bys měla mit hiv? Byl tvůj partner snad hiv pozitivní? Proč to řešíš az po dvou letech?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.04.19 20:57

@Any111 protoze chceme s novym pritelem miminko, tak jsem chtela mit jistotu.

Váš příspěvek
Reklama