Bolavé bříško a pocit plného močáku ve 31+6tt

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.04.19 15:32
Celkove bolavé bříško a plný mocak 31+6tt

Ahoj holky chci se zeptat, před chvilkou jsem lezela, pak se zvedla měla úplně plný mocak a bolavé bricho jakoby celkove svaly mě bolí na tom břiše, tvrdé mi nepřijde to jen vždy když potrebuju na wc ale spíše mě zarazilo ze ho mám jakoby jak kdyby. Namozene. Bolavé kolem do kola na bokach., muzu cítit to bříško i tím ze už je miminko velké? Tak proste to všechno víc cítím? Tuhé bříško mám normálně, hořčík beru celkove ho mám takové tuhé ikdyz stojím už je takové těžké no maličký je už hlavičkou dolu váží necelé 2000g a jsem 31+6tt díky

Reakce:
09Veronika09
Kecalka 396 příspěvků 05.04.19 16:47

V tomto měsíci je tohle úplně normální, mě bolí taky a tlačí to všude, ale namožená jsem spíš z práce na zahradě a na baráku :-D. Občas mě teda dost zatlačí na močák, pak se zas přesune a je to ok :-) bude hůř

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.04.19 16:52
@09Veronika09 píše:
V tomto měsíci je tohle úplně normální, mě bolí taky a tlačí to všude, ale namožená jsem spíš z práce na zahradě a na baráku :-D. Občas mě teda dost zatlačí na močák, pak se zas přesune a je to ok :-) bude hůř

No prave toho se děsím ze bude hur :smiley: mě štve ze jak se zvednu z postele ta tíha tuhé bříško prirovnavala jsem si to ke tvrdnuti hořčík beru , ale to bych měla asi tvrdnuti neustále co vztanu z postele :grinning:
Proste už to bude asi jen ta tíha a váha malého

09Veronika09
Kecalka 396 příspěvků 05.04.19 16:55

no musíme to vydržet, jinak to nejde :-) kolikrát v noci vůbec nespím, ale to k tomu prostě patří. zažila jsem horší bolesti takže tohle se ještě dá :-)

karkarka
Závislačka 3670 příspěvků 05.04.19 17:03

Bohuzel to bude jeste horsi a to ze je ted dite hlavickou dolu nic neznamena do porodu mas jeste dva mesice,takze se muze jeste klidne otacet

S.maya
Závislačka 4446 příspěvků 05.04.19 21:44
@karkarka píše:
Bohuzel to bude jeste horsi a to ze je ted dite hlavickou dolu nic neznamena do porodu mas jeste dva mesice,takze se muze jeste klidne otacet

No ale už tam nemá přece tolik prostoru a hlava už je velká, takže gravitace bude držet plod spíše dolů. To mi teď říkala doktorka.

S.maya
Závislačka 4446 příspěvků 05.04.19 21:48

Jinak pocit namozeneho břicha je normální. Mě někdy bolí místo vpravo nad pupíkem..tam má nohy. Taky beru hořčík, ale i tak mi břicho tuhne..hlavně, když se plní močák. Někdy mě bolí stydká kost a někdy chytnu křeč do třísla, když se v noci otáčím.

karkarka
Závislačka 3670 příspěvků 06.04.19 06:51

@S.maya dite se klidne otoci i ve 38tt.mista ma jeste dost.

09Veronika09
Kecalka 396 příspěvků 06.04.19 07:35

@S.maya také mi říkala, že už se otočit nemůže, to jsem byla myslím nějaký 28. týden

S.maya
Závislačka 4446 příspěvků 06.04.19 09:14
@karkarka píše:
@S.maya dite se klidne otoci i ve 38tt.mista ma jeste dost.

Nemá, už se snižuje i množství plodové vody a těžká hlava mu to moc nedovolí.

Máte asi víc zkušeností než doktorka.

karkarka
Závislačka 3670 příspěvků 06.04.19 10:02

@S.maya predstav si ze asi jo.me se kluk otocil v 36tt.a nacti si tady diskuze.nekterym maminkam se mimco otocilo az ve 39tt.

09Veronika09
Kecalka 396 příspěvků 06.04.19 10:39

@karkarka a to se ti otocil hlavou nahoru? ono je rozdíl točit se hlavou dolů, ale pochybuju, že by se otočil hlavou nahoru, přesně z toho důvodu, co psala paní, hlava už je dost těžká

karkarka
Závislačka 3670 příspěvků 06.04.19 10:57

@09Veronika09 presne tak. hlavou nahoru, takze jsem sla na cisarsky rez.otocil se nespis v noci.

Váš příspěvek
Reklama