Ukrutná bolest v žaludku v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.04.19 17:42
Ukrutne bolest v zaludku v tehotenstvi

Dobry den, rada bych se zeptala zda se nekdo s tim uz setkal… jsem v 6-7tyden tehu. A mam strasne nevolnosti, ale tak silne ze mam nechut k jidlu jim na silu uz kdyz mam opravdu hlad… a pred chcili jsem mela silene bolesti v zaludku, ale najezena jsem momentalne tak to z hladu byt nemuze a tak me to bolelo ze jsem to musela prodychavat jak kdybych mela kontrakci v zaludku… :( poradte zda je to normalni nevolnost nebo pri prvnim tehu me tak spatne nebylo.

Reakce:
Tichošlápek
Extra třída :D 13699 příspěvků 04.04.19 17:47

Pokud to jídlo udrzis a dokážeš vůbec polknout, tak to ještě jde, vlastní zkušenost 8) nicméně pokud se ti něco nezdá, tak jed do nemocnice

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.04.19 18:03

Jako jo, ale nekdy si kousnu a proste ne nemuzu… nezvracim jen nevolno mi je a nechut… :( jsem z toho spatna. Ejsem zadna cita, ale tohle me stve nemuzu ani dlouho stat aby me nebylo zle… @Tichošlápek

pikola
Generální žvanilka 20509 příspěvků 04.04.19 18:11

Vítej v krásách těhotenství :mrgreen: já nemám na nic chuť, když se najím něčeho trošku mastného tak jsem nafouknutá jak balon a je mi blbě.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.04.19 18:15

@pikola to mas super teda ze vubec neco takoveho das do ust :joy: :joy: :joy: ja jen pri pohledu a slovu hranolky a smazeneho :jazyk: se me chce… :(((

Uživatel je onlineKriss Tina
Echt Kelišová 9526 příspěvků 04.04.19 18:27

Dokud to v sobě udrzis tak si můžeš gratulovat :D nejez až na doraz, když umiras hlady, ale malinké porce a průběžně, mě bylo strašně zle když sem vyhladověla a ještě hůř když sem se pak něčím nacpala.

pikola
Generální žvanilka 20509 příspěvků 04.04.19 18:35
@Anonymní píše:
@pikola to mas super teda ze vubec neco takoveho das do ust :joy: :joy: :joy: ja jen pri pohledu a slovu hranolky a smazeneho :jazyk: se me chce… :(((

Já nemyslím mastné jidlo myslím cokoliv kde je nějaká tuk :roll: udělala jsem si polívku a je mi po ní taky blbě… :roll: asi maslo. Včera jsem měla půl lžičky Tatarky k suchým bramborám a taky hrůza…

Uživatel je onlineAny111
Kecalka 115 příspěvků 04.04.19 21:38

Zkus jíst jídla, která nedráždí žaludek. Tzn žádné mastné, tučné, sladké, čokoládové a žádné čerstvé pečivo. Ideálně poctivé vývary, den staré pečivo, krekry, samotné brambory vařené ve slupce a rýži. Vychlazená cola po lžičkách taky pomáhá. Mam citlivý žaludek kvůli refluxu a 5 týdnů v kuse jsem nesnedla nic jiného než výše vypsané… zvracení přišlo kolem 7tt a skončilo v 11tt

Váš příspěvek
Reklama