Bolest břicha na pravé straně v 10. týdnu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.04.19 14:12
Bolest břicha na pravé straně v 10. Týdnu

Dobrý den, jsem v 10. týdnu těhotenství a jsem prvorodička, takže nemám žádné zkušennosti. Byla jsem teď pár dnů pod vlivem nadměrného stresu. Dnes mě zničeho nic začalo na pravé straně břicha ostře píchat. Je to nepřerušovaná bolest a nechce přestat. Mám strach aby to nebyl začínající potrat nebo tak něco. Mohl by jste mi někdo poradit co to je? Předem děkuji.

Reakce:
Martina84
Ukecaná baba ;) 2201 příspěvků 04.04.19 14:14

To by asi chtělo k lékaři, ne? Nebo co si mysliš, že tu vymyslíme.

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 14324 příspěvků 04.04.19 14:14

Bez k lékaři

P4ja
Echt Kelišová 9106 příspěvků 04.04.19 14:16

Pokud si nejsi jistá, tak běž k doktorovi. Podle popisu ti x žen řekne, že dobrý a y že to znamenalo problémy. Takhle brzy nikdy nevíš.

Uživatel je onlineblumen
Hvězda diskuse 49846 příspěvků 04.04.19 14:20
@Anonymní píše:
Dobrý den, jsem v 10. týdnu těhotenství a jsem prvorodička, takže nemám žádné zkušennosti. Byla jsem teď pár dnů pod vlivem nadměrného stresu. Dnes mě zničeho nic začalo na pravé straně břicha ostře píchat. Je to nepřerušovaná bolest a nechce přestat. Mám strach aby to nebyl začínající potrat nebo tak něco. Mohl by jste mi někdo poradit co to je? Předem děkuji.

K doktorovi. Aby to taky nebyl treba slepak, ze. Coz nemusi, ale nadalku to asi tezko pozname.

hadraplanka
Kecalka 339 příspěvků 04.04.19 16:41

Břicha nebo podbřišku? Každopádně jestli to nepřestává ani pod peřinou v teple (mně se tohle objevovalo se zimou u stydké kosti) a hlavně ani po změně polohy, tak jedině na kontrolu. Může to být zánět.

natalieduchkova1
Povídálka 13 příspěvků 19.04.19 14:49

Zajdi k lékaři, a snaž se být více v klidu :andel:

Váš příspěvek
Reklama