Panický strach z výtěrů - covid

Anonymní
4.2.21 23:20

Panický strach z výtěrů - covid

Zdravím, jak je to teď prosím s testy na covid - provádí se jen výtěr z nosu nebo i z krku? Syn má panický strach z výtěrů z krku, nenechá si to z krku vzít, vždy se pozvrací a má z toho trauma. Tak jestli nás to čeká nebo je možnost podstoupit nějaký test z odběru krve? Jak se takový test jmenuje, kde to dělají a kolik stojí? Děkuji.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3157
4.2.21 23:24

Stěr se dělá jen z nosu a neni to nic hrozneho. Deti ho podstoupily a bez breku a to je dcera echt hysterka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6790
5.2.21 01:13

Nám dělali i z krku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34706
5.2.21 05:08

Někde dělají i z krku, záleží na pracovišti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5086
5.2.21 06:33
@Pears206 píše:
Někde dělají i z krku, záleží na pracovišti.

Tal z krku je na dve veci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9639
5.2.21 07:31

Nám dělali z krku, jazyku i nosu. Ale některá pracoviště dělají jej z nosu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2814
5.2.21 07:34
@lilith1 píše:
Tal z krku je na dve veci.

Dítěti taky dělali z krku, taky mě to zarazilo, tak jsem si ověřovala na hygieně jestli to je ok a v pohodě. Jen se paní z hygieny podivila, že ty testy, co jdou z krku ‚uz zase mají‘.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2814
5.2.21 07:38

Pro zakladatelku - syn je taky cíťa a zvládl to už dvakrát. Asi dost záleží i na přístupu osoby co dělá odběr. Že by se dělaly testy z krve nevím, zkus se zeptat praktické doktorky nebo na hygieně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34706
5.2.21 07:46
@czaky píše:
Pro zakladatelku - syn je taky cíťa a zvládl to už dvakrát. Asi dost záleží i na přístupu osoby co dělá odběr. Že by se dělaly testy z krve nevím, zkus se zeptat praktické doktorky nebo na hygieně.

U nás prý dělají z krve, ale jen u pacientů indikovanych k operaci z necovidovych důvodů. A v sociálních službách mají antigenni testy z kapky krve. Jinak není možnost se k tomu dostat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
986
5.2.21 08:18

Byli jsme vsichni, obe deti 3 a 7 let z nosu a dobry. Triletak brecel, ale spis se bal toho, jak byli obleceni, pani jim rekla, ze je jen posimra v nose…Sedmiletej byl dulezitej :D. Minuly tyden je stirali vsechny znova ve skole a nikdo nebrecel..
Myslim si, ze brat krev je teda horsi. Toto je jen chvilicka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5086
5.2.21 08:48
@czaky píše:
Dítěti taky dělali z krku, taky mě to zarazilo, tak jsem si ověřovala na hygieně jestli to je ok a v pohodě. Jen se paní z hygieny podivila, že ty testy, co jdou z krku ‚uz zase mají‘.

Samozrejme nic proti zakladatelce, ale fakt psali ze testy z krku jsou tezce neprukazne. Tak potes koste jak jsou pak presne vysledky..osobne si myslim ze lidi kteri koronou prochazi je tak 4× vice nez jsou statistiky..myslim ze pri tomto tempu ockovani se drive promorime vsichni, k tomu spousty mrtvych senioru, kolabujicich zdravotniku, velke mnozstvi sekundarnich umrti. Rakovina nezmizela, kardiovask. choroby take ne, lidi se boji chodit s cukrovkou na prohlidky, k tomu obri ekon.dluh. tak nejak nevim kde se stala chyba..vzdy si vzpomenu na pane Babisov..rousky uz nepotrebujeme v zari a uz nikdy nezavreme vsechno :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
964
5.2.21 09:17
@lilith1 píše:
Samozrejme nic proti zakladatelce, ale fakt psali ze testy z krku jsou tezce neprukazne. Tak potes koste jak jsou pak presne vysledky..osobne si myslim ze lidi kteri koronou prochazi je tak 4× vice nez jsou statistiky..myslim ze pri tomto tempu ockovani se drive promorime vsichni, k tomu spousty mrtvych senioru, kolabujicich zdravotniku, velke mnozstvi sekundarnich umrti. Rakovina nezmizela, kardiovask. choroby take ne, lidi se boji chodit s cukrovkou na prohlidky, k tomu obri ekon.dluh. tak nejak nevim kde se stala chyba..vzdy si vzpomenu na pane Babisov..rousky uz nepotrebujeme v zari a uz nikdy nezavreme vsechno :pankac:

A kde to psali?? Některé odběrové místa dělají už jen odběr z krku. Já teď na antigennim testu si taky mohla vybrat zda krk nebo nos a když jsem se zeptala na rozdíl, tak neřekla, že nos je průkaznější…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17618
5.2.21 09:24
@Anonymní píše:
Zdravím, jak je to teď prosím s testy na covid - provádí se jen výtěr z nosu nebo i z krku? Syn má panický strach z výtěrů z krku, nenechá si to z krku vzít, vždy se pozvrací a má z toho trauma. Tak jestli nás to čeká nebo je možnost podstoupit nějaký test z odběru krve? Jak se takový test jmenuje, kde to dělají a kolik stojí? Děkuji.

Ono i hodně záleží na pracovišti. Nám antigenni testy a synovi PCR testy dělali vždy jen z nosu, navíc jen z jedné dírky. Někde dělají z obou. :nevim: Zkus zjistit, než tam pojedete.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5086
5.2.21 09:25
@alialiali píše:
A kde to psali?? Některé odběrové místa dělají už jen odběr z krku. Já teď na antigennim testu si taky mohla vybrat zda krk nebo nos a když jsem se zeptala na rozdíl, tak neřekla, že nos je průkaznější…

Priznam se ze z te premiry info uz nevim, ale nechapu kdyz sami vedi ze je z krku min prukazne, proc to delaji a nabizi :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
191
5.2.21 10:02
@Anonymní píše:

Asi bude záležet na pracovišti, u nás v okolí vím o třech nemocnicích, kde dělají výtěr z nosu. Zkus se podívat na stránky nemocnic ve tvém okolí, popř. to obvolat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat