Žive sny

Anonymní
4.2.21 10:06

Žive sny

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na dvě věci..
1 věc: beru Guajacuran na doporučení obvodaka, má někdo zkušenosti ze trpěl uzkostně depresivní poruchou A. D nezabirala ale ten guajacuran vás jediný nahodil do šťastné nálady? Sama to nechápu, dostala jsem ho na předpis na brnění ruky ale od te doby co ho beru jsem výrazně klidnější, trochu deprese přijdou ale co si vezmu tabletu vzápětí přijde takový nával energie a takový pocit štěstí proste nevysvětlim si to sama sobě ze vlastně obec prášek zabýra ale antidepresiva ne (jinak deprese se mi vrací od te doby jen ve snu to bude druhá otázka)

A 2 otázka: jsem ve 10 tt, a mám 3 leteho chlapečka a zdají si mi špatne žive sny, dnes se mi zdálo ze jsem přišla domu a přítel mi řekl ze v dobu co jsme byly od sebe cca rok spal s několika ženami jen ne s tou se kterou jsem ho v realitě podezirala, v realitě mi říká ze ki byl věrný i přes to, no ale v tom snu mi řekl ať vypadnu z baráku z malým a já na nej rvu zemi nezvládnu prcka a dotáhl tehotenstvi proč mi to neřekl dřív zacla jsem brecet a on se mi jen smál a řekl ze to druhy stejně nechtěl, jsem od rana podrážděna mám proste špatný pocit 🥺

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
16909
4.2.21 10:48

Guajacuran je v pohodě - ty velké efekty co ti dělá nedělá samotný lék ale spíš jen tvoje psychika, protože máš něco čemu věříš. U guajacuranu je to asi OK.

klasická antidepresiva by byla lepší - a můžou se brát v těhtoenství i při kojení a je to pro dítě bezpečné podobně jak ten guajacuran. Ale teda chceš aby ti je napsal psychiatr, ne doktor bez specializace.

Ty živé sny jsou spojené s tím že máš rozházezenou psychiku, odráží vyšší hladinu úzkosti v oragnismu - spojené jak s těhotenskými hormony tak s tvou křehčí psyché obecně.

To nejrozumnější co by si teď mohla uděla je vstoupit do psychoterapie - klidně on-line - ono toho bude asi docela dost co je potřeba probrat a ošetřit před tím, než budete doma čtyři a dost to pomůže nato, že hormony všestinedělí anevyspání můžou tvou stabilitu úplně rozstřelit.

Nebo alespoň třeba dulu co má nějaký terapeutický výcvik?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.2.21 11:14
@Ou píše:
Guajacuran je v pohodě - ty velké efekty co ti dělá nedělá samotný lék ale spíš jen tvoje psychika, protože máš něco čemu věříš. U guajacuranu je to asi OK.

klasická antidepresiva by byla lepší - a můžou se brát v těhtoenství i při kojení a je to pro dítě bezpečné podobně jak ten guajacuran. Ale teda chceš aby ti je napsal psychiatr, ne doktor bez specializace.

Ty živé sny jsou spojené s tím že máš rozházezenou psychiku, odráží vyšší hladinu úzkosti v oragnismu - spojené jak s těhotenskými hormony tak s tvou křehčí psyché obecně.

To nejrozumnější co by si teď mohla uděla je vstoupit do psychoterapie - klidně on-line - ono toho bude asi docela dost co je potřeba probrat a ošetřit před tím, než budete doma čtyři a dost to pomůže nato, že hormony všestinedělí anevyspání můžou tvou stabilitu úplně rozstřelit.

Nebo alespoň třeba dulu co má nějaký terapeutický výcvik?

Měla jsem těžké dětství i dospívání a vztah po narození syna byl na bodu mrazu tak jsem nastavila psychiatra i psychologa pravé po těch A. D mi spis bylo špatne než aby mi bylo lépe a psycholog, mám problém z vyjadřováním, myslím něco jiného a řeknu též něco jiného než mám nemysli, přišlo mi ze na mě kouká spis jako na blázna a nechápe mě ta psycholožka, hlavně mě hrozné deptalo ze z my vety obrátila půlku věci a mě to vždy rozcililo ze jsem pak raději mlcela a jen poslouchala co si mysli ona a nerikala co mě je a co mě trápí, Hlavně největší problém bylo to ze lidi si ke mě hodně dovolovali byla jsem po celou dobu základky šikanována, lidi mi normálně řekli ze jsem taková a taková nazývali mě sprosté jen proto ze jsem nechtěla udělat věci které oni po mě chtěli, pak se stal problém a já si našla kamaráda v pubertě, chodila za školu no a oni jeli v drogách já si nic nevzala jen alkohol, a jednou mě zamkli ve sklepě když jsem snimi byla za školou a pili jsme a nějaký chlap asi cca tehdy mě bylo 16 a jemu asi 23 let mě začal osahávat a ten můj nejlepší kamarád s jeho kamarádem se sebrali a zamkli a za dveřmi začli rvát ze jsem kur****at si sním za to.. vzali mi boty a telefon a utekli a on mě schodil tam na postel (mel to takový menší doupě v rodinným domě )a začal mě svlékat i když jsem brecela a rvala, pak mě uslyšel soused a běžel do sklepa co se děje a odemlk on řekl ze je sranda ze se nic nestalo a já utekla bosa pryč, od te doby lidem nevěřím, byla jsem cca dva roky uzavřena než jsem poznala nynějšího přítele, to též jsem mu nevěřila a bála se ale on mě dokázal okouzlit, jenže ve mě asi něco zůstalo a teď je to naopak, když mi někdo něco řekne já hrozné výbuchnu, začlo to nejprve ze jsem vztek zacla dávat najevo ze jsem se namístě rozklepala a začala hrozné brecet později to přešlo do stadia ze jsem se zacla bránit sprostými slovy, stačilo málo jen mi říct aniž by to tak člověk myslel ale já vybouchla a rvala a brecela a jen padala vulgární slova a klepala jsem se, poté naštěva toho psychiatra po porodu zhoršovalo se to a A. D chvíli pomohlo, já se vrátila do normálu jen při hádce si proste neodpustim řvaní ale nejsem už tak výbušná ale pak to přestalo účinkovat ale naštěstí se ki nevrátili ty psycho stavy ale jen to breceni, vzpomínání bolest v srdci ze všeho.. snad na mě též nebudete koukat jak na blázna, ale ten guajacuran mi vážně přijde ze mě hodil do takové stabiliti ze nebrecim a jen nespim ba naopak teď bych chtěla konečně vylézat z domu, najít si přátele (jak jsem byla uzavřena a pak se věnovala jen příteli a synovi ) nikoho jiného do dneska jsem si nepustila k sobě, kamarádka jedna byla ale po týdnu jsem raději si řekla ze nechci aby měla kamarádku jako jsem já takového blázna, rodinu jsem též zavrhla ale teď se zacli upevňovat vazby z mamkou a jsem za to moc rada, jen občas se mi vrátí ve snu i ta vzpomínka na toho chlapa s toho sklepa, několikrát jsem ho poté ve městě viděla smál se mi a urážel poté nějak zmizel, co den ke mě dostalo tal prý je zavřeny za více znásilnění a vloupacek tak je mi ted lépe ze už ho nepotkavam

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat