Panna v depresích

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.06.19 21:55
Panna v depresích

Ahoj. Omlouvam se že to bude dlouhé, ale zkrátit to nejde. Dříve jsem to neřešila, sex jsem ještě nechtěla a navíc jsem věděla, že je spousty času. Ale čím jsem starší, tím mám větší a větší deprese.. (je mi 19) Zní to asi divně, ale začínám být posedlá tím, že chci dosáhnout dokonalosti. Mám velmi malé sebevědomí a kvůli tomu téměř nikam nechodím, nemám kamarády a NIKDY jsem neměla kluka. Nabídky mám stále, ale… Čekám na to “až budu hezká, až se mi zlepší pleť, až zhubnu” a schůzky ruším, protože nechci aby mě takhle viděli. Říkám si, že když nebudu sama sobě hezká a nebudu si věřit, tak nemůžu mít kluka, který by přitahoval i mě = začínám s tím něco dělat. Ale ono se nedaří (mám problémy s menstruací a hormony, takže mě trápí pleť opravdu dlouho) = padám do depresí, že mi život utíká a já jen přežívám ve smutku každý den a že budu navždy sama. Přijde mi, že mě nikdo nebude chtít a připadám si jako nejšerednější holka na světě :roll: - nedokážu si představit, že by me kluk viděl po ránu a nebo že bych mu připadala hezká.. přitom nejsem šeredná (teda až tak katastrofálně jak to tu popisuji). Tlustá taky nejsem (jen jsem teď spadla do záchvatů přejídání atd.. kvůli přísnému omezování, tak trošku přibírám). Na každém hledám něco hezkého a vždy najdu, jen u sebe mi to nejde. Nesnáším se. A je to čím dal silnější. Už i můj vlastní gynekolog mi řekl, že bych si měla najít toho pravého a o panenství přijít, že mi takhle nemůže provést potřebná vyšetření. Cítím se hrozně, netěším se na nic, nedokážu jít na posezení s přáteli, protože nechci aby viděli, že jsem ztloustla a nebo se mi zhoršila pleť. Zkrátka žiju strašně. Nevím, co mám řešit jako první. Asi se sesypu :,( jste na tom někdo podobně? Jak najít lásku k sobě samé abych si uvědomila, že i mě může snad někdo milovat?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Serpentini
Ukecaná baba ;) 1746 příspěvků 21.06.19 22:06

Gynekolog je debil. Takové doktory by měli střílet. Znám ženskou, co je panna i po třicítce. A co jako? Znám kluka, co o to přišel ve 25 a dnes je ženatý a má dvě děti. Já o to přišla chvíli před 18 s klukem, kterého jsem ani neměla ráda. Jen proto aby do mě okolí přestalo hučet a lituji toho. Až to přijde, tak to bude. A těm klukům dej šanci, kdyby ses jim nelíbila, tak tě na rande nezvou ;)

mamule42
Zasloužilá kecalka 874 příspěvků 21.06.19 22:12

Nikdo není dokonalý, a co děláš proto aby jsi vypadala jinak, krom toho že sedíš doma. Máš moc nízké sebevědomí a nakročeno k psychiatrovi. Přestaň se litovat a začni přijímat nabídky, pokud by ses jim nelíbila tak by ti je asi nedávali.

modravlocka
Ukecaná baba ;) 1281 příspěvků 21.06.19 22:13

No jako upřímně, fakt si nemyslím, že být pannou v 19 je něco exotickeho a nebo nepatřicneho. Takových holek běhá po světě víc než dost.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.06.19 22:14

Joo-to mi taky gynekolozka ve 21 rekla, ze zeny v mem veku maji zit aktivnim sexualnim zivotem. Mela jsem v tu dobu jine zajmy-chtela studovat a najit si nekoho pro zivot. Touhle debilni vetou me zdeptala na nekolik let, na partnerstvi uplne a ani jsem nechtela chodit na vysetreni! Takze -vykasli se na to. Proste si najdes, kdo se Ti bude libit, zamilujes se a bude to fajn. Je uplne jedno jestli v 19,23 nebo 30;-) No a co? Ja jsem zacala pozde a vubec mi to nevadi. Lepsi je jet na kvalitu nez kvantitu ;-)

Ou
Echt Kelišová 8144 příspěvků 21.06.19 22:14

Vstup do psychoterapie a nauč se mít se ráda, takovou jaká jsi - dřív než skončíš na metabolické jednotce s poruchou příjmu potravy a nebo teda s těžkými depresemi.

Opravdu - čím dřív najdeš odvahu říct si o pomoc, tím dřív zjistíš že vážně jsi skvělá ženská a když začneš sebe sama alespoň akceptovat, tak dovolíš lidem okolo aby tě milovali.

Jo a najdi si gynekologa bez blbých keců - žádnému doktorovi není nic do toho jaký máš sexuální život - maximálně pokud tě léčí na venerické choroby a nebo nechtěné těhotenství, tak by měl doporučit kondom. Ale říkat někomu bez zkušeností, že by se měl zbavit panenství je hodně daleko přes čáru.

lennybeer
Nováček 2 příspěvky 21.06.19 22:55

Jestli chceš, napiš mi zprávu, ráda si s tebou o tom popovídám a třeba ti i pomůžu. Sama jsem si relativně nedávno prošla snad úplně tím stejným, co popisuješ ty, a taky mi je 19:)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.06.19 23:10

Me je skoro 28 a jsem panna. Uz to neresim. :palec:

B4RC3LON4
Zasloužilá kecalka 804 příspěvků 21.06.19 23:19

Kašli na doktora doktor je totální pitomec co bych dal za to najít si holku které je třeba 20 a více a je panna to je aspoň krásne potom

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.06.19 23:33
@Anonymní píše:
Ahoj. Omlouvam se že to bude dlouhé, ale zkrátit to nejde. Dříve jsem to neřešila, sex jsem ještě nechtěla a navíc jsem věděla, že je spousty času. Ale čím jsem starší, tím mám větší a větší deprese.. (je mi 19) Zní to asi divně, ale začínám být posedlá tím, že chci dosáhnout dokonalosti.

Dvě věci - doktor je de*il a dokonalou nechce nikdo, báli by se Tě. Já jsem byla podobná jako Ty, chtěla jsem být dokonalá a když vidím fotky, jak jsem v těch 19cti byla nádherná a mladá, dala bych si facku, že jsem se tak týrala. Jo a teď je mi 37, nezá se mi, že jsem starší ani o rok…věk je jen číslo, Já sice o panenství přišla někdy v 17cti, ale bylo to tak o ničem, že jsem pak další sex odkládala několik let…a užívat si to jsem se naučila až po 30, ale nebylo to zkušenostmi v sexu, ale celkově vyzrálejší osobností.

LAlezane
Ukecaná baba ;) 1230 příspěvků 22.06.19 00:27

Na prvním místě: JSI dost hezká, teď a tady, na to, aby tě měl někdo rád.
Nemusím tě vidět a vím že jsi, protože to je každý :hug: Každý si zaslouží lásku a náklonnost… to fakt nezáleží na počtu uhrů, kil, centimetrů ani vlasů. :hug:
Napiš si to na kus papíru a nalep si to na zeď. Nebo dej do sešitu. Na tapetu v mobilu. Naprosto vážně, jestli chceš udělat jednu jedinou věc, TOHLE udělej. Napiš si „jsem hezká a zasloužím si lásku.“ Někam, kde to uvidíš každý den, nejlíp celý den nebo většinu dne. :kytka:
A usmívej se u toho. Usmívej se, když to čteš. ;) Usmívej se na sebe do zrcadla.
Jeslti myslíš vážně, že chceš něco změnit, začni s těmihle dvěma věcmi. :hug:

No a hlavní tajemství: ty věty na začátku myslím smrtelně vážně. Občas musíš ven z bytu, že? Tak se rozhlížej po lidech :hug: Nechodí tam samí modelové… uvidíš veééélkou spoustu naprosto průměrných a obyčejných lidí, jak jsou šťastně zadaní ;) Plešatí, pupkatí, malincí, uhrovatí, nemocní.
Proč? Protože jsme všichni lidi a všichni hledáme spřízněnou duši, ne míry 90-60-90. Ne že by je někdo nehledal, ale nevěř tomu, že každý.
Naopak, každý má jiné vzhledové preference. Spoustě chlapů se líbí oplácané holky, a pro spoustu holek jsou strašně sexy chlapi s bříškem :D
Ve finále nikdo neřeší, jestli máš 160 nebo 170 centimetrů, 50 nebo 60 kilo… nebo problémy s pletí. Řešíš to akorát ty, nikdo jiný :hug: Nikdo jiný tě nesoudí. :hug:
A jestli chceš znát úplné tajemství, tak ano, každému chlapovi se líbí něco jiného… kdyby to tak nebylo a všichni pálili za stejným prototypem, byl by trošku problém na světě :D Ale poslouchej: normální kluk opravdu nebude řešit kilo sem nebo kilo tam, ani to, jeslti máš lepší nebo horší období s pletí. Tyhle problémy máme občas všichni :D Ale většině lidí, mužů i žen, je dobře s někým, kdo je v pohodě. Usměmavý, milý, příjemný. Vztahy jsou o tom, že chceš být s někým, s kým je ti dobře. :)
Ty jsi v pozici, kdy jsi vystresovaná, že jsi ošklivá… Musíš to převrátit, musíš uvěřit, že krása není podmínkou štěstí… což není, naprosto objektivně…! To ti odpřisáhne většina lidstva :D Znovu, podívej se venku kolem sebe… :mavam: a pokud ty budeš sama se sebou v pohodě, budeš příjemná a přitažlivá i pro ostatní. :hug:
Neporovnávej se s nikým… jsi člověk jako každý jiný, a JSI DOST HEZKÁ A HODNÁ LÁSKY - jako každý jiný. :hug:

Pokud máš a budeš mít větší problémy, tak se opravdu neboj vyhledat odbornou pomoc… psychologa… Ne proto, že jsi v devatenácti panna, ale aby ti pomohl naučit, jak se mít ráda… Je to lepší, než spadnout do poruch příjmu potravy, za to nestojí nic na světě. :hug:
A jinak, jestli tě můžu uklidnit… hodně velká spousta lidí o „to“ přijde až po dvacítce :D Ale to zjistíš až časem :D Nic ti neutíká, život není závod :) To ostatně platí i pro to porovnávání… NIkdy nebudeš nejkrásnější na světě, to objektivně není nikdo… jediná tvoje šance na štěstí je být šťastná tím, kým jsi. :) Tuhle šanci musíš dát sama sobě, nikdo jiný ti ji nedá. :hug:

ontar
Ukecaná baba ;) 1928 příspěvků 22.06.19 05:44

Gynekolog má naprostou pravdu…ještě dnes se nech odpanit 1. chlapem, kterého potkáš a provozuj sex aspoň 6× týdně…tvé žabomyší starosti pominou a budeš šťastná…

DeeDee.518
Kecalka 376 příspěvků 22.06.19 16:59

Víte co? Když vás na to rande někdo pozval, tak přece vidí, jak vypadáte. I přesto to udělal. Mě z toho vychází jednoduše to, že se mu líbíte. I s kilama navíc a špatnou pletí. Vemte si hezké šaty, co třeba zvýrazní prsa a pupínky zakrejte makeupem. A je to. Já sama jsem třeba plochá jako Ruzyně. No to víte, že bych taky radši aspoň ty jedničky zatracený. Ale holt smůla. Přesto jsem přesvědčená, že muži mají oči a tudíž vidí, že jsem plochá a nepředpokládají, že jakmile sundám podprsenku, vypadne na ně nárazník Pamely Anderson. Je to přece logické, ne? Tak se na sebe taky zkuste dívat víc logicky…

Dobrá rada která se vším pomohla mě: napřed se smiřte s tím, že jste jaká jste. Klidně choďte doma nahá, ať si na sebe zvyknete. Pochopíte, že jste normální. Neznamená to, že nemáte hubnout, nebo hledat kosmetiku, která vám pomůže s pletí. Ale jednoduše to, že se nemáte nenávidět za to, kdo jste. Nikdo jiný to evidentně nedělá, tak proč byste měla vy? Až budete ok sama se sebou a přijmete se, potom se z lásky k sobě vrhněte na hubnutí. Dřív to stejně nebude mít výsledek.

PS: jestli čekáte, že se jen tak z ničeho nic svět promění, protože zhubnete, tak vám (jako někdo, komu se zhubnout podařilo) rovnou řeknu, že se žádný zázrak, který by vám obrátil život vzhůru nohama, nestane ;)

Prof. Farnsworth
Echt Kelišová 8909 příspěvků 22.06.19 17:05
@Anonymní píše:
Ahoj. Omlouvam se že to bude dlouhé, ale zkrátit to nejde. Dříve jsem to neřešila, sex jsem ještě nechtěla a navíc jsem věděla, že je spousty času. Ale čím jsem starší, tím mám větší a větší deprese.. (je mi 19) Zní to asi divně, ale začínám být posedlá tím, že chci dosáhnout dokonalosti. Mám velmi malé sebevědomí a kvůli tomu téměř nikam nechodím, nemám kamarády a NIKDY jsem neměla kluka. Nabídky mám stále, ale… Čekám na to “až budu hezká, až se mi zlepší pleť, až zhubnu” a schůzky ruším, protože nechci aby mě takhle viděli. Říkám si, že když nebudu sama sobě hezká a nebudu si věřit, tak nemůžu mít kluka, který by přitahoval i mě = začínám s tím něco dělat. Ale ono se nedaří (mám problémy s menstruací a hormony, takže mě trápí pleť opravdu dlouho) = padám do depresí, že mi život utíká a já jen přežívám ve smutku každý den a že budu navždy sama. Přijde mi, že mě nikdo nebude chtít a připadám si jako nejšerednější holka na světě :roll: - nedokážu si představit, že by me kluk viděl po ránu a nebo že bych mu připadala hezká.. přitom nejsem šeredná (teda až tak katastrofálně jak to tu popisuji). Tlustá taky nejsem (jen jsem teď spadla do záchvatů přejídání atd.. kvůli přísnému omezování, tak trošku přibírám). Na každém hledám něco hezkého a vždy najdu, jen u sebe mi to nejde. Nesnáším se. A je to čím dal silnější. Už i můj vlastní gynekolog mi řekl, že bych si měla najít toho pravého a o panenství přijít, že mi takhle nemůže provést potřebná vyšetření. Cítím se hrozně, netěším se na nic, nedokážu jít na posezení s přáteli, protože nechci aby viděli, že jsem ztloustla a nebo se mi zhoršila pleť. Zkrátka žiju strašně. Nevím, co mám řešit jako první. Asi se sesypu :,( jste na tom někdo podobně? Jak najít lásku k sobě samé abych si uvědomila, že i mě může snad někdo milovat?

Nikdy nebudeš dokonalá. Nikdo na světě totiž není dokonalý. A proto nemá cenu čekat na „až něco“.

brisco
Závislačka 3590 příspěvků 22.06.19 17:11

Je to jen Tvoje věc. Taky jsem trochu exot, první sex až 20+ a partnera jsem si už nechala a takže mám je jednoho sex partnera za celý život. Lisa Kudrow z Přátel taky čekala až do svatby, cca do 30 let.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama