Recko, dovolena, komari, virus

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
hanourek
Kecalka 239 příspěvků 21.06.19 12:21
Recko, dovolena, komari, virus

Hezky den, za tyden odletame s detmi k mori do Recka, konkretne na peloponez. Hotel kalogria beach. Jde mi o to. Ted se kemne dostala informace, ze v Recku radi komari, co prenasi zapadonilsky virus. A jaaaa uz mam scenare v hlave. Ptz nas resort je u lesa, kde je CHKO, a nemuzou delat postriky, a i z recenzi s komary pocitame. ALE, ja mam ted obavy. Ma nekdo zkusenost? Stacily repelenty? “Nechavate” se strasit medii? Ja se snazim na to nemyslet, ale prece jen brouka v hlave ted mam. :zed: :kytka:

Reakce:
Čičorečka
Ukecaná baba ;) 2305 příspěvků 21.06.19 12:27

Já se nenechávám strašit médii.

modravlocka
Ukecaná baba ;) 1287 příspěvků 21.06.19 12:30

Vezměte s sebou repelent a odpařovač do zásuvky a bude to v klidu. ;)

herinkoj
Zasloužilá kecalka 602 příspěvků 21.06.19 12:32

Aktuální situaci neznám, ale už jsem od několika lidí slyšela, že je lepší si koupit až v cílové destinaci místní repelent, prý zabírá lépe.

Uživatel je onlineugluk
Hvězda diskuse 47033 příspěvků 21.06.19 12:32

U nás je zas hromada nakažených klíšťat… Vzala bych repelent, popř. koupila nějakej místní.

marin
Extra třída :D 10097 příspěvků 21.06.19 12:43

I tady od štípnutí komára se lze nakazit boreliózou. Médii se strašit nenechávám. Řecka bych se nebála. Teď každý den je ve zprávách žralok v Chorvatsku, medvěd na Jižní Moravě… ;)

hanourek
Kecalka 239 příspěvků 21.06.19 12:52

Mate pravdu, to si rikam i ja, ale prece jen to v cloveku hloda, skrz ty deti. A pak, nevim jak je to mozne, jak se clovek neceho zacne bat, tak se o tom pak zacne dozvidat ze vsech stran :pocitac: :D aniz by to vyhledaval. Asi zakon pritazlivosti :mrgreen: :cert:

ka2ka
Neúnavná pisatelka 15426 příspěvků 21.06.19 12:56

Okurková sezona takže i komár je dobrý do zpráv

hanourek
Kecalka 239 příspěvků 21.06.19 13:31

…snad vse zvladneme bez stipance, i kdyz vim ze v te lokalite je jich dost. :think: :) :kytka:

Váš příspěvek
Reklama