Pár dní před porodem

9.11.19 19:14

Pár dní před porodem

Ahoj mám posledních pár dní před porodem. Bude to moje první dítě-chlapeček. A tyto poslední dny jsou pro mě utrpením. Vůbec neutíká čas a já už se strašně těším až si to moje miminko pomačkám v náruči. :srdce:
Problém je v tom času, že neutíká a ja nevím čím se zabavit. Knihy mám přečtené, oblíbené seriály jsem zkoukla, na dlouhé procházky nemám náladu protože mě bolí nohy, oblečení pro prcka mám vyprané a vyžehlené, postýlka i kočárek jsou taky komplet. Jak jste poslední dny trávily vy?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

204
9.11.19 19:16

Jako každý jiný. Uklidit, prát, vařit, projít se, nakoupit…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13461
9.11.19 19:17

Odpocivej a nabirej síly ;) můžeš si treba něco navarit dopředu do mrazáku, to se pak hodí. Já se s prvním taky nudila a počítala hodiny kdy už bude termín a půjde ven (šel este po termínu) :roll: a po porodu mi ten klidek ještě chyběl :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.11.19 19:18
@dog.s píše:
Jako každý jiný. Uklidit, prát, vařit, projít se, nakoupit…

Uklízím dvakrát denně. :lol: přítel mi nadává že se z toho úklidu jednou zblázním.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.11.19 19:20
@Kriss Tina píše:
Odpocivej a nabirej síly ;) můžeš si treba něco navarit dopředu do mrazáku, to se pak hodí. Já se s prvním taky nudila a počítala hodiny kdy už bude termín a půjde ven (šel este po termínu) :roll: a po porodu mi ten klidek ještě chyběl :mrgreen:

To odpočívání mi už leze krkem. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
204
9.11.19 19:20

@Sabina123amy no a pak už se jen valím a šmejdim po internetu. Mě to baví :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.11.19 19:22

Doufám že malý se rozhodne jít ven na termín, nejlépe před termínem. :lol:
Už se nemohu dočkat :lol: :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.11.19 19:26
@Sabina123amy píše:
Ahoj mám posledních pár dní před porodem. Bude to moje první dítě-chlapeček. A tyto poslední dny jsou pro mě utrpením. Vůbec neutíká čas a já už se strašně těším až si to moje miminko pomačkám v náruči. :srdce:
Problém je v tom času, že neutíká a ja nevím čím se zabavit. Knihy mám přečtené, oblíbené seriály jsem zkoukla, na dlouhé procházky nemám náladu protože mě bolí nohy, oblečení pro prcka mám vyprané a vyžehlené, postýlka i kočárek jsou taky komplet. Jak jste poslední dny trávily vy?

Mám měsíc do porodu a taky se mi to vleče a nevím už co by… Sice je třeba ještě pořádný úklid a ani postýlka není složená, ale snažím se zabavit jak se dá. Takže už třeba koukám co komu na Vánoce, přemýšlím nad novou výzdobou, vařím, koukám na filmy… Pak mám ještě v plánu velké nákupy, nákup dárků, kino se starším ditkem…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.11.19 19:28

Uklizela jsem barak, koukala na TV, cetla si, hrala oblibeny PC hry. Kazdy den az do porodu jsem jezdila nekolik km na kole. Vetsinou jsem si dala odpoledniho slofika, treba na hodinku. Kazdy den jsem zasla do supermarketu a varila vecere co jsou trosku narocnejsi na pripravu, at si to vareni uziju. Ale taky jsem ty posledni dva tydny byla netrpeliva a uz docela otravena a unavena, moc jsem se na syna tesila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.11.19 19:30

Jo a hodne jsme ty posledni tydny s pritelem chodili ven, tj kino, vecerni drinky, vecere, vylety.. takovy ty veci co se s malym miminem moc nedaji :) zajdi si treba na masaz, na kosmetiku, na jogu, proste uzij si sama sebe ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
103
9.11.19 19:32

Nic bych nedělala jen bych se rozmazlovala. Par let nebudete mít moc času sama na sebe. :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.11.19 08:36

@Sabina123amy doporučuju navarit a šup do mrazaku, v sestinedeli se to bude moc hodit :mrgreen: můžeš zajít na nákup a nakoupit si naky rychlovky do pusy na sestinedeli (osvědčily se mi jogurtove nápoje, presnidavky a podobně, když nebyl čas, ale potřebovala jsem něco slupnout :D ). U prvního dítěte jsem byla hodně nastavena na porod a moc neresila, co bude dál. Můžeš si ještě osvěžit vše kolem kojení, držení a manipulace s miminkem, to jsem pak dostudovavala za behu :lol: teď jsem také několik dní před porodem a dodělavam úklidové resty (okna, dveře, kuchyne), chodím po návštěvách a užívám si rodinu a kamarádky (zase jakou dobu takováhle klid nebude :lol: ) a prubezne odpočívám, ptž odpočinek před porodem se mi zdá zásadní:) a pokud je ještě nemáš, můžeš zasednout na net a objednat vánoční darky. Ptž následující týdny budeš mít asi jiné myšlenky. Já už je mám, ale koupila jsem balicí papír a kdyžtak je stihnu ještě zabalit :mrgreen: porodu zdar a držím palce :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.11.19 11:11
@lovethelife píše:
@Sabina123amy doporučuju navarit a šup do mrazaku, v sestinedeli se to bude moc hodit :mrgreen: můžeš zajít na nákup a nakoupit si naky rychlovky do pusy na sestinedeli (osvědčily se mi jogurtove nápoje, presnidavky a podobně, když nebyl čas, ale potřebovala jsem něco slupnout :D ). U prvního dítěte jsem byla hodně nastavena na porod a moc neresila, co bude dál. Můžeš si ještě osvěžit vše kolem kojení, držení a manipulace s miminkem, to jsem pak dostudovavala za behu :lol: teď jsem také několik dní před porodem a dodělavam úklidové resty (okna, dveře, kuchyne), chodím po návštěvách a užívám si rodinu a kamarádky (zase jakou dobu takováhle klid nebude :lol: ) a prubezne odpočívám, ptž odpočinek před porodem se mi zdá zásadní:) a pokud je ještě nemáš, můžeš zasednout na net a objednat vánoční darky. Ptž následující týdny budeš mít asi jiné myšlenky. Já už je mám, ale koupila jsem balicí papír a kdyžtak je stihnu ještě zabalit :mrgreen: porodu zdar a držím palce :lol:

Jaké jídlo navařit a zamrazit aby po rozmražení chutnalo stejně? Asi se pustim do toho vaření. Okna atd mám hotové, dárky mám vyřešené.. Kdybych věděla že se na konci budu nudit nechám si pár povinností nakonec. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.11.19 15:29

@Sabina123amy já teď navarila kotel bolonske omacky do spousty krabiček, k tomu pak to verim jen těstoviny. Kuře na paprice zvlášť na mrazáku a knedlík zvlášť, nejlépe zmrazit už nakrájený. Hodně polévek. Hodně masokostnich vyvarů (perfektní v období kojení, plný minerálů). Pak jsem na mrazáku přihodila Ikea kuličky koupený, mám je ráda a bylo to bez práce :mrgreen: sunkofleky, řízky, testicka na rarasky (jestli znas).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.11.19 15:34

Myslím, že dobře by dopadl i růžový nakyp na mrazáku, dělám s merunkama :srdce: pak keste karbanatky nebo holandsky rizky, jakekoliv omacky… Ale buď otevřená i variante, že se můžeš nudit ještě o pár dní dyl :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama