Pár kapek krve

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.07.19 08:23
Pár kapek krve

Ahoj,

včera jsem byla 12 dpo a večer jsem trošku zašpinila, opravdu malinko, od té doby nic.

Myslíte, že by to mohlo být ještě uhnizďování nebo už se blíží ms? Těhotenský test v neděli negativní. Příznaky blížící se ms mám již od 6 dpo (bolesti v podbřišku, návaly horka,..)

Děkuji a hezký den.

Reakce:
Martha03
Ukecaná baba ;) 1489 příspěvků 30.07.19 08:33

Může to být obojí. To my tady opravdu nepovime. Testuj až po vynechání ms.

pristelepe
Kecalka 218 příspěvků 30.07.19 08:35

Typuji ms. Nemáš testovat před ms.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.07.19 08:59

@pristelepe Nevím, kdy to mám dostat, mám velmi nepravidelnou menstruaci.

karkarka
Závislačka 4176 příspěvků 30.07.19 09:03
@Anonymní píše:

Když víš, že jsi 12dnů po ovulaci, a lutealni fáze trvá 12 až 16 dní. tak testuj až za 4 dny.

geileenka
Extra třída :D 12622 příspěvků 30.07.19 09:15

Jsem na tom podobně. Včera jsem taky byla 12dpo, akorát já jsem tedy zašpinila hned ráno, jen pár kapek a až doteď nic. Test včera taky negativní, dneska čekám menstruaci, tak se to rozsekne. Ale nevěřím tomu, přijde mi to pozdě. Nicméně pátrala jsem po tom a dočetla jsem se, že to možné je, i když málo pravděpodobné. Většinou je nidace o pár dní dříve.

pristelepe
Kecalka 218 příspěvků 30.07.19 09:18
@Anonymní píše:

Ale prosimte…když se takhle sledujes, tak to víš moc dobře. :roll:

Tichošlápek
Neúnavná pisatelka 15549 příspěvků 30.07.19 09:25

Muže to byt jen úplně obyčejná prasklá cevka. Ne každé krvácení nutně znamená nidaci nebo ms

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.07.19 10:10

@pristelepe Kéž by to tak bylo. Minulý měsíc jsem měla délku cyklu 30 dní a tento už trvá 70 dní, takže o pravidelnosti to vůbec není.

pristelepe
Kecalka 218 příspěvků 30.07.19 10:57
@Anonymní píše:
@pristelepe Kéž by to tak bylo. Minulý měsíc jsem měla délku cyklu 30 dní a tento už trvá 70 dní, takže o pravidelnosti to vůbec není.

V tom případě je možné, ze nemáš vůbec ovulaci.
Co na tu pravidelnost říká gynekolog?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.07.19 11:00

@pristelepe Ovulaci mám, dle testů a potvrzení ultrazvukem, jenom každý měsíc jinak, tento cyklus byla až po 55 dnu. Dala mi léky na příští měsíc (Clostilbegyt a Gynprodyl), ale stejně jdeme v polovině srpna s přítelem do caru, snažíme se rok a půl.

pristelepe
Kecalka 218 příspěvků 30.07.19 11:08
@Anonymní píše:
@pristelepe Ovulaci mám, dle testů a potvrzení ultrazvukem, jenom každý měsíc jinak, tento cyklus byla až po 55 dnu. Dala mi léky na příští měsíc (Clostilbegyt a Gynprodyl), ale stejně jdeme v polovině srpna s přítelem do caru, snažíme se rok a půl.

Tak bych to vůbec neřešila a nechala to na odbornících. S takhle rozhazenym cyklem se délce snažení nelze divit.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.07.19 11:10

@pristelepe Máte pravdu, děkuji. Počkám si na ten CAR, snad nám pomohou.

pristelepe
Kecalka 218 příspěvků 30.07.19 11:27

Držím pesti.

Váš příspěvek
Reklama