Chceme miminko - srpen 2019

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
vedma007
Kecalka 271 příspěvků 29.07.19 09:14
Chceme miminko - srpen 2019

Ahoj, vím že srpen ještě není, ale zakládám tuhle diskusi pro ty z nás, které by rády v brzké době počaly :)

U nás jde o hypotetické třetí dítě - doma máme dvojčata, letos už předškoláky. A jelikož kolem mě teď probíhá neskutečná baby boom, nějak se mi „na stará kolena“ (ne dělám si legraci, zatím spadám „jen“ do kategorie 30+) taky plaší hormony :mrgreen: A jelikož ani manžel není proti, rozhodli jsme se si toho benjamínka ještě pořídit. Dvojčata se nám povedla prakticky napoprvé, tak jsem zvědavá jak to bude probíhat teď, když jsme s manželem o těch 6 let starší :think: :D

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
krysoleta
Povídálka 46 příspěvků 29.07.19 09:32

Ahojky, taky plánujeme :palec: Pro nás to bude první dítě - takže jsem zvědavá, co vše nového to přinese a jak to dáme.

Ginella
Kecalka 352 příspěvků 29.07.19 10:22

Ahoj, jestli nevadí, tak se k vám přidám. S manželem se chceme začít snažit zhruba v půlce srpna, po dovče. :) Pro nás to bude první miminko.

Prigionia
Kecalka 334 příspěvků 2 inzeráty 29.07.19 10:23

My v srpnu začneme řešit druhé mimčo, prckovi bude rok, a jelikož jsme na první čekali rok a půl než jsem otěhotněla, tak nepředpokládám že to bude hned

Ginella
Kecalka 352 příspěvků 29.07.19 10:23
@krysoleta píše:
Ahojky, taky plánujeme :palec: Pro nás to bude první dítě - takže jsem zvědavá, co vše nového to přinese a jak to dáme.

Tak to jsme na tom stejně. :mavam: Kolik ti je let?

vedma007
Kecalka 271 příspěvků 29.07.19 10:30

Ahoj všem :mavam:
No my už prakticky jsme v procesu od července, ale to mi bylo předem jasný, že to neklapne, protože sex byl moc brzy před ovulací a pak zase až po. Teď bych měla mít ovulaci někdy so - út, nijak si ji tedy neměřím, ale celkem bezpečně na sobě každý měsíc poznám ovu bolesti.

vedma007
Kecalka 271 příspěvků 29.07.19 10:36

@Ginella @krysoleta já se taky cítím, jak kdyby to bylo poprvé :mrgreen: Jednak už jsem, co se mimin týče dávno vypadla ze cviku a pak s dvojčaty jsem si to tak nějak vůbec nestihla užít - ani početí (tím že to vyšlo pomalu ještě dřív než jsem si uvědomila, že vlastně to dítě doopravdy chci), tak pak to těhotenství (měla jsem tenkrát hodně náročnou práci) a porod už vůbec ne - rodila jsem předčasně císařem. To je i jeden z důvodů, proč další miminko chci. Chtěla bych zažít přirozený porod, kdy máš miminko hned u sebe.

Ginella
Kecalka 352 příspěvků 29.07.19 10:37
@vedma007 píše:
Ahoj všem :mavam:
No my už prakticky jsme v procesu od července, ale to mi bylo předem jasný, že to neklapne, protože sex byl moc brzy před ovulací a pak zase až po. Teď bych měla mít ovulaci někdy so - út, nijak si ji tedy neměřím, ale celkem bezpečně na sobě každý měsíc poznám ovu bolesti.

Jíš nějaké vitamíny? Já všude četla, že je dobré jíst kyselinu listovou. Takže jsem si už v červnu koupila Pregnafolin a každý den ho baštím.

Ginella
Kecalka 352 příspěvků 29.07.19 10:38
@vedma007 píše:
@Ginella @krysoleta já se taky cítím, jak kdyby to bylo poprvé :mrgreen: Jednak už jsem, co se mimin týče dávno vypadla ze cviku a pak s dvojčaty jsem si to tak nějak vůbec nestihla užít - ani početí (tím že to vyšlo pomalu ještě dřív než jsem si uvědomila, že vlastně to dítě doopravdy chci), tak pak to těhotenství (měla jsem tenkrát hodně náročnou práci) a porod už vůbec ne - rodila jsem předčasně císařem. To je i jeden z důvodů, proč další miminko chci. Chtěla bych zažít přirozený porod, kdy máš miminko hned u sebe.

Páni, to jsem v prvním příspěvku přehlédla, že máš dvojčátka. To musel být asi šok, když ses to dozvěděla, viď? :)

vedma007
Kecalka 271 příspěvků 29.07.19 10:50

@Ginella ano to byl :mrgreen: Navíc jsem porvé na kontrole byla až v nějakém 10tt, dvojčata v rodině nikde nemáme - takže šok fakt velký. Ale právě si říkám, že po dvojčatech mě teď už nic nerozhází. Jen teda, kdyby měla být znova dvě, to bych už asi nerozdýchala :think:
Já moc nejsem na braní léků, všechno se snažím řešit spíš bylinkami atak. Listovku jsem si koupila, ale v přírodní formě a beru ji zatím nárazově, jak si vzpomenu (což je tak jednou za 3-4 dny).

Ginella
Kecalka 352 příspěvků 29.07.19 11:08
@vedma007 píše:
@Ginella ano to byl :mrgreen: Navíc jsem porvé na kontrole byla až v nějakém 10tt, dvojčata v rodině nikde nemáme - takže šok fakt velký. Ale právě si říkám, že po dvojčatech mě teď už nic nerozhází. Jen teda, kdyby měla být znova dvě, to bych už asi nerozdýchala :think:
Já moc nejsem na braní léků, všechno se snažím řešit spíš bylinkami atak. Listovku jsem si koupila, ale v přírodní formě a beru ji zatím nárazově, jak si vzpomenu (což je tak jednou za 3-4 dny).

To věřím, že po dvojčatech už tě nic nerozhází. A děti chtějí sourozence? Nebo jste jim to neříkali a řeknete jim to, až budeš těhotná? :) Jinak samozřejmě přeji, ať se Vám zadaří co nejdřív. :kytka:

adrusenka
Nováček 10 příspěvků 29.07.19 11:35

Ahoj holky, my jsme se s manželem také bavili, že bychom začali na tom 1. Dítěti pracovat. Nyní mi končí MS a vysazuji po 7 letech prášky, oběma nam je 26. Jsem zvědavá, jak dlouho to bude trvat. :)

Ginella
Kecalka 352 příspěvků 29.07.19 11:42
@adrusenka píše:
Ahoj holky, my jsme se s manželem také bavili, že bychom začali na tom 1. Dítěti pracovat. Nyní mi končí MS a vysazuji po 7 letech prášky, oběma nam je 26. Jsem zvědavá, jak dlouho to bude trvat. :)
:mavam:, já jsem taky zvědavá, ale nechci se na to zbytečně upínat. Mě je 25 a manželovi bude 26. Prášky mám 8 let.
adrusenka
Nováček 10 příspěvků 29.07.19 11:47

@Ginella :woman_raising_hand: a budeš brát nějaké vitamíny, tu kyselinu listovou nebo tak?:)

Ginella
Kecalka 352 příspěvků 29.07.19 11:55
@adrusenka píše:
@Ginella :woman_raising_hand: a budeš brát nějaké vitamíny, tu kyselinu listovou nebo tak?:)

Už od června beru Pregnafolin. My se ale začneme snažit až po dovolené, cca v půlce měsíce, i prášky mi tak přesně vychází. :mrgreen: A snažím se taky jíst trochu zdravěji a hlavně pravidelně, ale s tím mám trochu problém.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama