Dlouhé snažení bez výsledků

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Rockajda
Nováček 6 příspěvků 28.07.19 21:14
Dlouhé snažení bez výsledků...

Hezký večer. Občas tu pročítám nějaké diskuze, ale nechci zasahovat už do rozjetých. Snažíme se s přítelem už déle jak rok a půl o miminko, ale stále nic. Zkoušela jsem gynex kapičky, přes 4 měsíce jsme s přítelem brali Inofolic a Folandrol, poté Clostilbegyt a stále nic. Před 14ti dny jsme jsme začali chodit do IVF centra, takže teď začíná koloběh vyšetření, atd… Zatím nám nezjistili žádný důvod proč by to nemělo jít. Koncem srpna jdeme na genetické vyšetření a pak se teprve uvidí co bude dál. Nemám žádnou otázku, jen by bylo fajn si pokecat občas s někým kdo je na tom podobně

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Čičorečka
Závislačka 2626 příspěvků 28.07.19 21:34

Taky nám nezjistili žádný problém. Já se ale nechtěla dostat do stresu z dlouhodobých neúspěchů, tak jsem hned podstoupila IVF. A hned první se podařilo.

Rockajda
Nováček 6 příspěvků 28.07.19 21:51

Já nějak pořád doufala, že se to podaří i bez toho, ale už se smiřujeme oba že to taky podstoupime. Jak dlouho trvala celá procedura od první návštěvy centra?

Kecalka 411 příspěvků 28.07.19 21:52

@Rockajda my se taky snažíme rok a půl. Zkusili jsme kde co, kromě car. Ten nás čeká v srpnu. Určitě v tom nejste sami, je nás bohužel dost, kterým se nedaří

mamina89
Zasloužilá kecalka 917 příspěvků 28.07.19 21:53

Ahoj, jsem na tom podobně. První se zadařilo na první dobrou. Druhé už přes rok nic. Zkoušeli jsme ledacos a upřímně jsem si řekla, že už na to kašlu. Po Clostilbegytu mě strašně bolelo břicho, klidně i 4-5 dní. Už ho brát nebudu. :think:

Kecalka 411 příspěvků 28.07.19 21:55

@mamina89 první měsíce mě taky strašně bolelo po clostibelgytu břicho, teď ho beru pátý měsíc a už cítím jen ovulaci. Ale když jsem tenkrát hlásila Dr že mě po clostibelgytu bolí břicho, tak řekla, že to je dobře, že jde vidět, že na to ty vaječníky reagují

Rockajda
Nováček 6 příspěvků 28.07.19 21:57

@mamina89
My jsme zatím oba bezdětný. Mě je 28 a příteli 33, takže žádné extra mladí… Už do sebe taky nechci cpát nic takového. Podle mě to dělá víc škody než užitku.

mamina89
Zasloužilá kecalka 917 příspěvků 28.07.19 21:58
@Online píše:
@mamina89 první měsíce mě taky strašně bolelo po clostibelgytu břicho, teď ho beru pátý měsíc a už cítím jen ovulaci. Ale když jsem tenkrát hlásila Dr že mě po clostibelgytu bolí břicho, tak řekla, že to je dobře, že jde vidět, že na to ty vaječníky reagují

Asi ano. Ale já už to nechci podstupovat. Bylo mi fakt blbě. Píchání mě v podbřišku a upřímně jsem ty dny na nějaké sma*****ani neměla ani pomyšlení. :think: :zed: A to jsem brala jen jednu tabletu. Berou se i dvě a to teda nevím… :think:

mamina89
Zasloužilá kecalka 917 příspěvků 28.07.19 22:00
@Rockajda píše:
@mamina89
My jsme zatím oba bezdětný. Mě je 28 a příteli 33, takže žádné extra mladí… Už do sebe taky nechci cpát nic takového. Podle mě to dělá víc škody než užitku.

Jsi ještě mladounka. Na IVF máš ještě hooodne času. Jestli vám nic nezjistili, nechcete ještě počkat? Mě bude letos 30 a říkám si, že mám ještě právě čas. :kytka:

Kecalka 411 příspěvků 28.07.19 22:00

@mamina89 naprosto rozumím.. já to taky brát nechci, ale vím, že bez nich nemám ovulaci, tak je beru, takhle máme aspoň nějakou šanci že se podaří. No je to svinstvo a to si nechci představit čím vším se budu muset ládovat pokud by došlo na umělý

mamina89
Zasloužilá kecalka 917 příspěvků 28.07.19 22:02
@Online píše:
@mamina89 naprosto rozumím.. já to taky brát nechci, ale vím, že bez nich nemám ovulaci, tak je beru, takhle máme aspoň nějakou šanci že se podaří. No je to svinstvo a to si nechci představit čím vším se budu muset ládovat pokud by došlo na umělý

Jj je to hruuuza. Já naštěstí ovulaci mám. I tak jsem si to nechala předepsat. Kvůli tomu, že to nejde. Ale dva cykly mi stačily :,(

Rockajda
Nováček 6 příspěvků 28.07.19 22:03

@mamina89
Já po pravdě řečeno do toho moc nechci. Mam poruchu srážlivosti krve a hormony mi nedělají úplně dobře, ale na druhou kdyz nebude jiná možnost, tak to zkusíme. Uvidíme co nám řeknou po dalších testech. Ještě mě čeká vyšetření průchodnosti vejcovodů, atd… :?

mamina89
Zasloužilá kecalka 917 příspěvků 28.07.19 22:05
@Rockajda píše:
@mamina89
Já po pravdě řečeno do toho moc nechci. Mam poruchu srážlivosti krve a hormony mi nedělají úplně dobře, ale na druhou kdyz nebude jiná možnost, tak to zkusíme. Uvidíme co nám řeknou po dalších testech. Ještě mě čeká vyšetření průchodnosti vejcovodů, atd… :?

Na průchodnosti jsem také byla. Tak uvidíte. Ono se pak třeba zadari, když to ani čekat nebudeš ;) Já si furt říkám, že to přeci musí jít, když jsme oba zdraví :think: tak se snažím zaměřit na něco jiného, ale to mi samozřejmě moc nejde :mrgreen: :zed:

Rockajda
Nováček 6 příspěvků 28.07.19 22:06

@Online vím že je nás hodně, jen v mém okolí nikdo není. Třeba mladší sestra teď otěhotněla hned aniž by chtěli. A já místo gratulace se z toho týden vzpamatovávala. Ale teď mě ta reakce mrzí

mamina89
Zasloužilá kecalka 917 příspěvků 28.07.19 22:14
@Rockajda píše:
@Online vím že je nás hodně, jen v mém okolí nikdo není. Třeba mladší sestra teď otěhotněla hned aniž by chtěli. A já místo gratulace se z toho týden vzpamatovávala. Ale teď mě ta reakce mrzí

V mém okoli jsme dvě. Neboj, nejsi v tom sama. :kytka:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama