Reklama

Paragraf a dítě versus nemoc

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Effička
Nováček 6 příspěvků 03.01.17 18:08
paragraf a dite versus nemoc

Ahoj Všem,
praktická otázka ne myšleno jako podvod :-) i když to tak i přesto asi je… Jit na nemocenskou je tri dny neplaceno :-( kdyz mi dr napise paragraf na dítě a ja ho i přesto dam do školky (jsem nemocna ja)kontroluji to nějak úřady nebo hlasi to ředitelky kdo je a neni ve skolce úřadu?
Děkuji za informaci

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

SIMONA1234
Kelišová 7255 příspěvků 03.01.17 18:12

Odpověď na dotaz = nehlásíme nikomu nic. Zbytek bez komentáře, protože neznám tvoji finanční situaci, tak nebudu nijak případný „podvod“ komentovat.

atominnka
Generální žvanilka 21547 příspěvků 03.01.17 18:16

Co vím, tak při očr kontroly nechodí. Ani ze školky to asi nikdo hlásit nebudou, tam se o případném očr na dítě asi nedozví, ne? Ale nějak nevím, proč by ti dr měla psát očr na zdravé dítě? :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.17 18:17

Ahoj, tak u nás to vždycky dopadalo tak, že jsme byli nemocní stejně nakonec všichni. Dokud byly děti ve školce, tak přiznávám, že ano, brala jsem si na ně párkrát OČR, když jsem byla nemocná. Většinou nebylo ani potřeba nijak podvádět, děti byly ze školky nastydlé stále. Ale teda nikdy jsem je na OČR nedávala do školky, ani mě to nenapadlo. Chápu, že člověku není dobře, raději bys asi klid a děti ve školce, ale dá se vyléčit i s dětma a postarat se rovnou i o ně nemocné, vyzkoušeno:) A pokud je důvodem to, aby to od tebe nechytly, tak je to blbost, protože v té školce stejně nejsou na stálo a hlavně je tam bacilů až až…Takže když to nechytí od tebe, chytí něco ve školce.

SIMONA1234
Kelišová 7255 příspěvků 03.01.17 18:19
@atominnka píše:
Co vím, tak při očr kontroly nechodí. Ani ze školky to asi nikdo hlásit nebudou, tam se o případném očr na dítě asi nedozví, ne? Ale nějak nevím, proč by ti dr měla psát očr na zdravé dítě? :nevim:

Pokud přijde s tříleťákem, že v noci blinkal…tak napíše paragraf. A tříleťák jí neřekne: „Máma kecá, já spal celou noc…“ :nevim: Jo a máš pravdu, stačí napsat do školky, že Pepíček nepřijde a NIKDO se nepídí, jestli odjel na dovču nebo je nemocnej a máma má OČR. Nikdo to nezjišťuje…ani z úřadu, nic.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.17 18:20

A ještě dodám, že jestli se to nějak kontroluje, netuším, určitě pokud by to někdo chtěl zjistit, tak ve školce se samozřejmě docházka eviduje, ale myslím si, že aby to někdo zjišťoval, tak spíš na nějaké udání. A pak, nevím, zda ti dr. napíše OČR na zdravé dítě, to vyzkoušeno nemám, my toho vždycky využili, když už byly i děti nakřáplé, se zdravým bych si pro očr nešla…naštěstí téměř vždy, když jsem onemocněla já, tak už alespoň jedno dítě bylo minimálně nastydlé…

atominnka
Generální žvanilka 21547 příspěvků 03.01.17 18:22

@SIMONA1234 jasný, ale na blinkání nebude mít očr třeba na týden nebo??? nevím, jen domýšlím, dneska jsem byla první den v práci, tak tohle šlo zatím mimo mě :think:

SIMONA1234
Kelišová 7255 příspěvků 03.01.17 18:24
@atominnka píše:
@SIMONA1234 jasný, ale na blinkání nebude mít očr třeba na týden nebo??? nevím, jen domýšlím, dneska jsem byla první den v práci, tak tohle šlo zatím mimo mě :think:

No, když tam půjde zítra ráno, tedy ve středu, tak jí to do pátku napíše…to máš 3 dny + 2 víkend-to se z nejhoršího dostaneš…mluvím o viroze, nachlazení, rýmě. Co jí je, samo nevím… :mrgreen:

atominnka
Generální žvanilka 21547 příspěvků 03.01.17 18:25

@SIMONA1234 taky pravda :think:

Adinal
Kelišová 6467 příspěvků 03.01.17 18:26

@SIMONA1234

OT - moc Ti to na nové fotce sluší :palec:.
Tatínci musí rádi chodit do školky :jazyk: :mrgreen:.

SIMONA1234
Kelišová 7255 příspěvků 03.01.17 18:30
@Adinal píše:
@SIMONA1234OT - moc Ti to na nové fotce sluší :palec:.
Tatínci musí rádi chodit do školky :jazyk: :mrgreen:.
:mrgreen: Díky…nejčastěji chodí maminky-a ty máme velice hezké…a mladé. Takže nemám strach, že by se nějaký tatík zakoukal do mě. :mrgreen: :mrgreen:

Effička
Nováček 6 příspěvků 03.01.17 18:30

Holky je to spise fakt hypoteticka otazka, kterou jsme dnes vedli v praci. A me se to nestalo a dodnes me to nenapadlo, ale Cesi jsou vynalezavi a ja se chtela optat jak to vlastne funguje… za me jak rikate dítě se necha doma a vylezite se bud vsichni nebo ja jako matka pri viroze a mam placene alespon meco mez nic…nekdy clovek byva nemocny i jednou za rok a nekdy potrebuje napr jako samozivotelka se vykuryrovat bez ditete a to byl jeden argument kolegyne aby. mohla fungovat nejak odpoledne…takze i kdyz to je podvod tento argument jsem chapala…

Helileli
Závislačka 2750 příspěvků 03.01.17 18:43

Očima samoživitelky chapu, ze nemocenska, kor s prvnimi tremi dny neproplacena, muze pro nekoho znamenat financni problem.
Mne osobne by na tom vadilo, ze by me dite slyselo lhat. Treba muj cerstve ctyrlety by me v ordinaci i prasknul, ze neblinkal ci treba nemel teplotu…

Jinak nase dr mi na petileteho napsala očr na to, ze mel vcera teplotu. A at prijdeme, az budu chtit očr ukončit :nevim: V tomhle problem fakt nebyl.

Effička
Nováček 6 příspěvků 03.01.17 18:46

No a na blinkani by nas nase dr netahala do ordinace a dala rady po telefonu a napsala…za me se to proste takhle delat da…smutne ale realita ale zajimalo me zda se to nejak hlasi kazda lez ma kratke nohy…

ka2ka
Extra třída :D 12653 příspěvků 1 inzerát 03.01.17 18:47

Náš mudr by to fakt nenapsal

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Reklama