Holky poraďte, dcera říhá

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.17 14:21
Holky poraďte, dcera říhá

Ahoj holky dcera mi rano vstala s bolesti briska.Pak strasne dlouhou dobu skytala.No a krom toho od rana hodne a casto riha…musim rict, ze to rihani jde silene citit.Jako zkazena vajicka.Je to dva roky, co mela dcera problemy s castym rihanim. Odeznelo samo. U nas v rodine jsme pred tydnem prodelali strevni chripku, jen dcera nic. Zvraceli jsme. Myslite, te tohle by mohla byt mirnejsi forma. Dekuji

Reakce:
Premek_Orac
Závislačka 4664 příspěvků 03.01.17 14:52

No mysím, že by bylo dobré dceři dát pár dní dietku a bylinkový čaj.
Pokud nebude mít jiné příznaky než říhání, tak to nic není a jen si potřebuje srovnat trávení.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.17 14:58

Dietu jsem nasadila.Ted jen nevim zda ji normalne poslat do skoly.Ale asi neni duvod ji drzet doma, ze?

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Stěhování do bytu za 15 milionů! Chystají Plekanec a Šafářová domov pro jeho syny?

Tomáš Plekanec nenechává nic na náhodě. Kanadské soudy sice teprve budou o... číst dále >

Erika Stárková z Mostu!: Vycpávám si prsa ponožkami, jsem maskot severu

Erika Stárková (34) je aktuálně nejslavnější herečkou Česka, díky roli Dáši v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >