Paragraf a kontrola

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.10.18 11:49
Paragraf a kontrola

Ahoj, chci se zeptat, jsem s malým na paragrafu a nutně bych potřebovala jeden den zajít do práce (prosim, nelinčujte mě, nejde mi o to si vydělat ale stojí na tom důležitá věc) dítě by přijela pohlídat babička..Může mi přijít kontrola domů nebo do prace?

Reakce:

kvak
Kecalka 138 příspěvků 06.10.18 11:55

Ne nepřijde. Na paragraf nechodí kontrola.

lamicina
Ukecaná baba ;) 1944 příspěvků 06.10.18 11:56

Ne OČR se nijak nekontroluje. Dokonce můžeš jít ofiko do práce, ten jeden den si nechat proplatit, jen se to na formuláři musí uvést.

nozu
Extra třída :D 11750 příspěvků 06.10.18 12:00

je to presne jak je napsano vyse. a proc by te mel nekdo lyncovat? ja to takto u paragrafu na tyden a vic delam bezne, ze si manzel vezme homeoffice a jdu do kancelare. formular na OCR s tim pocita a ma tam i kolonku, kde napises, ktere dny jsi pracovala. ty ti pak zaplati zamestnavatel a ne socialka.

Oplatečka
Ukecaná baba ;) 1177 příspěvků 06.10.18 12:10
@nozu píše:
je to presne jak je napsano vyse. a proc by te mel nekdo lyncovat? ja to takto u paragrafu na tyden a vic delam bezne, ze si manzel vezme homeoffice a jdu do kancelare. formular na OCR s tim pocita a ma tam i kolonku, kde napises, ktere dny jsi pracovala. ty ti pak zaplati zamestnavatel a ne socialka.
Díky, já jsem v tom nováček po návratu do práce a jsem jediný zaměstnanec firmy takže šéfik o tom taky ví houby, řeší to externí účetní..lynčovat jsem myslela aby to nevyznělo že chci brát peníze ze socialky plus z prace, ale teď už vím jak to je ;) Děkuji všem za info :kytka:

lachtanice86
Kelišová 6618 příspěvků 06.10.18 12:25

Kontrola nepřijde a ty můžeš normálně do práce. Jen to vzadu musíš uvést že jsi pracovala

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

5 receptů na rychlé vánoční cukroví

Taky se vám nechce zbytečně stát za plotnou ještě před Vánoci? Nebo nestíháte... číst dále >

Články z Expres.cz

Bez Gábi ani ránu! Biatlonisté mají Koukalovou dál na kamionu, na trati ale propadají

Český biatlon je vzhůru nohama. Ze sportu, který nedávno zažil boom, přivábil... číst dále >

Drsný souboj Muže roku s ex Robinsonkou pokračuje: „Mlátil mě a podváděl!“

Jeden z nás tady lže, ale já to nejsem! Tohle je přesně věta, kterou se ohání... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Chtěla jsem se zbavit manželovy milenky. Krize je za námi, doufá Jana

Příběh o manželově nevěře, podobný tisícům jiných, vypráví osmatřicetiletá... číst dále >