Reklama

Paragraf na manželku, děti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Včelička992
Závislačka 3335 příspěvků 19.02.17 06:53
Paragraf na manzelku, deti

Dobry den, jsem na materske a mam teploty, nachlazeni a nejsem schopna se postarat o dvojcata, ktere navic taky docela dost sopli a maji neustale ucpany nos. Muze manzel dostat paragraf nebo osetrovne i kdyz jsem na MD. Pokud ano, tak kde mu to vypisou, kam zajit. Dekuji

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

SIINA
Ukecaná baba ;) 1813 příspěvků 19.02.17 07:07

Včelička…Jsem na RD měla jsem střevní chřipku manžel jeden den musel zůstat doma postarat se o děti nebyla jsem schopná fungovat…zpetne když mi bylo líp jsem zasla ke své praktické doktorce a sestra mi napsala osetrovne(paragraf) manžel odevzdal v práci…Držím palce ať jste brzy zdraví ;-)

Jassluc
Povídálka 46 příspěvků 19.02.17 07:08

Taky jsem ted byla nemocna. Sla jsem ke svemu praktickemu a ten napsal manzelovi OCR na me. Ne na deti, ale na tebe to musi byt napsane. Je to na devet dni maximalne. Az mi bylo dobre, tak jsem tam zase zasla a on mi ho ukoncil. Byly to dva papiry, ktere pak manzel odnesl do prace. Je to tusim za 60% mzdy…

lucka_mac
Ukecaná baba ;) 1665 příspěvků 19.02.17 07:38

Je to jak píší holky. Paragraf manželovi vystaví tvůj obvodní lékař. Dostane 60% mzdy, max. 9 dní.

Nebylo by lepší, aby si manžel na pár dní vzal dovolenou?? :nevim:

Brontik
Kelišová 7133 příspěvků 19.02.17 07:49

Já jen holky poopravím, že paragraf je na jak dlouho budeš potřebovat, jen placený je pouze 9 dní.

Tunrida
Hvězda diskuse 47202 příspěvků 19.02.17 08:14
@lucka_mac píše:
Je to jak píší holky. Paragraf manželovi vystaví tvůj obvodní lékař. Dostane 60% mzdy, max. 9 dní.Nebylo by lepší, aby si manžel na pár dní vzal dovolenou?? :nevim:

Tak podminkou dovolene je, ze mu ji nekdo schvali. To taky vsude neni automaticky.

lucka_mac
Ukecaná baba ;) 1665 příspěvků 19.02.17 08:26

@Tunrida To je pravda. ;-)Jenom jsem to navrhla jako možné řešení.

jita22
Ukecaná baba ;) 1279 příspěvků 3 inzeráty 19.02.17 08:38

A jinak rodicak mas jen na „mladší“ dvojce, takže kdyby 9 dni na tebe nestacilo a deti byly taky nemocné, mel by podle me dostat u pediatra OCR na „starší“ dvojce.Ale normálně 9 dni stacit bude :)

Včelička992
Závislačka 3335 příspěvků 19.02.17 09:12

Diky moc za odpovedi. Zitra zajdu ke sve obvodni lekarce at vystavi ten papir, doufam, ze stim nebude mit problem. Dovolenou manzel nedostane bohuzel.

Karleon
Kelišová 5278 příspěvků 19.02.17 09:31

@Včelička992 Problém s tím mít nebude a zkus tam nejdřív zavolat, třeba tam nebudeš muset s teplotou ani chodit.

Bobby
Extra třída :D 14024 příspěvků 19.02.17 09:46
@Jassluc píše:
Taky jsem ted byla nemocna. Sla jsem ke svemu praktickemu a ten napsal manzelovi OCR na me. Ne na deti, ale na tebe to musi byt napsane. Je to na devet dni maximalne. Az mi bylo dobre, tak jsem tam zase zasla a on mi ho ukoncil. Byly to dva papiry, ktere pak manzel odnesl do prace. Je to tusim za 60% mzdy…

Jen dodam, ze je to na jak dlouho chce, ale jen 9 dni je zaplacenych…mela jsem to tak tes v lednu

Včelička992
Závislačka 3335 příspěvků 19.02.17 10:02

@jita22 takze i pediatr by to mohl vypsat, aby mohl manzel byt doma a postarat se o ne?

Bobby
Extra třída :D 14024 příspěvků 19.02.17 10:08

@Včelička992 musí to vypsat tvůj obvodní lékař, že se stará o tebe…

Včelička992
Závislačka 3335 příspěvků 19.02.17 10:38

@Bobby jeste se tak blbe zeptam teda :D i kdyz jsou deti nachlazene? Ted jsem malemu merila teplotu a ma horecku a z rymy ho natahuje.

Bobby
Extra třída :D 14024 příspěvků 19.02.17 12:42

@Včelička992 pokud jsi na md, tak bys mela pečovat ty…proto kdyz ty nemuzes, bere si muz osetrovani na tebe…kdybys pracovala, bral by na deti…tak mi to bylo receno

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Reklama