Paragraf OČR

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
keettrin
Nováček 3 příspěvky 02.11.18 07:35
Paragraf OČR

Dobrý den chci se zeptat nastoupila jsem 29.10.se synem na paragraf(očr) ovsem 31.10 me koncila pracovni smlouva kterou prodluzovat nebudu jelikoz nastupuji 12.11 do jine prace.ale ma otazka zni mam narok na proplaceni vsech 9 dnu paragrafu? dekuji za odpovedi :-)

Reakce:
lachtanice86
Kelišová 6887 příspěvků 02.11.18 09:22

@keettrin placeno bude jen do 31.10.

keettrin
Nováček 3 příspěvky 02.11.18 09:29
@lachtanice86 píše:
@keettrin placeno bude jen do 31.10.

Děkuji za info :-) ja se prave docetla ze bych to mela mit proplacene cele kdyz jsem ho zacla jeste v dobe kdy jsem byla zamestnana ale prispevek byl starsiho data..tak ted uz to je asi jinak.

Aletheia
Kelišová 6323 příspěvků 02.11.18 10:17

Budeš mít placeno jenom do 31.
OCR není nemocenská, není možné to pobirat pokud nepracujes (tedy nemáš pracovní smlouvu) Zavolej si na socialku, oni ti to vysvětlí.

lachtanice86
Kelišová 6887 příspěvků 02.11.18 15:26

@keettrin očr je placené jen tak dlouho dokud je pracovní poměr.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Výměna, která se málem nedotočila: Patrik útočil na štáb a vyhazoval jej

Bylo to nefalšované drama. Úklidový šílenec Patrik ve středeční Výměně... číst dále >

Zrušený koncert a konec zpívání? Karel Gott se bojí velkého zklamání

Jak už jsme informovali, zpěvák Karel Gott zrušil svůj velký červnový koncert... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >