Paralen před očkováním Bexsero

18.9.20 02:36

Paralen pred ockovanim Bexsero

Ahoj, chtela bych vas poprosit o info, jestli jste davali pred ockovanim Bexsero preventivne paralenovy cipek?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1244
18.9.20 05:15

@Natalie1321
Ano, hodinu před očkováním dostaly děti paralen

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
732
18.9.20 06:47

Já dávala až pár hodin po.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5240
18.9.20 06:59

Ano, hodinu před a asi 6h po.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
599
18.9.20 07:04

Proč proboha dávat paralen před? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
344
18.9.20 07:08

Nedávala jsem, pak není poznat, že je nu. Nebyl potřeba, dcera bez reakce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1682
18.9.20 07:17

Na doporučení doktorky dostala dcera antipyretikum hned jak jsme přišly domu z ockovani

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
61
18.9.20 07:36

Naše doktorka mi doporučila davat ne paralen ale nurofen, pry paracetamol muze snížit účinnost očkování. A taky pred druhou dávkou očkování bexsera nurofen malému dam. Jeden čípek mu neuškodí a případně zabrání rozjezdu teploty a nevolnosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4754
18.9.20 07:37

Dávala jsem hned po, na doporučení doktorky. Za 6 hodin jsem dala druhou dávku. Pak už ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4754
18.9.20 07:40
@Sonmi píše:

Po bexseru jsou vysoké horečky co jdou špatně snížit. Preventivně. A jelikož bexsero není mezi úplně prvním očkováním, tak sama vidíš jaký dítě mělo reakce na jiná očkovani. Třeba moje dcera mela ze všeho horečku, po hexe šla hodně špatně snížit i kombinaci nurofen s paralenem. Radši dám jednu dávku hned po očkování, ať máme klidný den i noc, než řešit horečky co jdou špatně snížit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5240
18.9.20 07:51
@Sonmi píše:

Dle pokynů doktorky. Říkala, že tohle očkování je bolestivejsi a bývají horší reakce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
197
18.9.20 07:57

Je to v příbalovém letáku k bexsero, preventivně hodinu před příp. Hned po aplikaci a pak další dávky podle teploty, většinou je vysoka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18.9.20 08:06

Tak koukam, ze vetsina tedy dava…ja se na to ptala doktorky a ta mi rekla, ze o tom neslysela…jdeme v utery, tak radeji tedy dam, pokud vam to radili doktori…u hexy i prevenaru mela dcera kolem horecky 38 bez cipku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
49
18.9.20 08:19

Objev českých vědců: Paralenem oslabíte očkování

Čeští vědci zabodovali. Přišli na to, že látka, kterou lékaři na celém světě dosud doporučovali po očkování, snižuje účinnost vakcíny. Pokud má tedy vaše dítě po očkování teplotu, rozhodně ji nesnižujte léky, jejichž účinnou látkou je paracetamol

Takze radsi nurofen

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4754
18.9.20 08:22
@Falling píše:
Objev českých vědců: Paralenem oslabíte očkování

Čeští vědci zabodovali. Přišli na to, že látka, kterou lékaři na celém světě dosud doporučovali po očkování, snižuje účinnost vakcíny. Pokud má tedy vaše dítě po očkování teplotu, rozhodně ji nesnižujte léky, jejichž účinnou látkou je paracetamol

Takze radsi nurofen

Hovadina.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama