Otlaky při pavlikovych trminkach

8
17.9.20 14:26

Otlaky při pavlikovych trminkach

Ahoj holky,
Dcera (3 měsíce) dostala pred 2 týdny třmínky, kvůli špatné kyčli. První týden neměla z třmínků ani otlaky, poté se to ale změnilo. I když ji třmeny na lítkách dám navolno, tak se ji vytváří poměrně velké otlaky, protoze si do nich tlačí. Bojím se, jestli to v dlouhodobém měřítku nemůže nějakým způsobem zdeformovat holení kost, anebo způsobit jiné problémy. Na kontrolu jdeme až za dva týdny, proto bych ráda znala Váš názor, vy co jste se třmeny též bojovaly, také jste to měly takto?
Díky! :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2721
17.9.20 19:58

Zkus ji dát vyšší ponožky, aby neměla trminky na hole kůži. Já i ustrihala staré punčochy, než jsem sehnala podkolenky. Přeji, ať si jich brzy zbavíte.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
17.9.20 20:13
@Luwica píše:
Zkus ji dát vyšší ponožky, aby neměla trminky na hole kůži. Já i ustrihala staré punčochy, než jsem sehnala podkolenky. Přeji, ať si jich brzy zbavíte.

Jojo, ja uz ji davam podkolenky, tohle byla stará fotka (malá mi zrovna spala, tak jsem ji nechtela budit focenim). Kazdopadne se to tím nevyřešilo :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26
17.9.20 21:56

Zdravim,
Koupila jsem a nastrihala pruban, ktery jsem navlekala na mista, kde to tlacilo. a pod nej jsem vkladala vatove cistici tamponky a nejvic exponovana mista jsem obalila vatou, na to pruban a pak teprve trminky.Syn mel trminky 3 mesice a vse jsme zvladli. Dokonce jsem dostala od doktorky pochvalu za podkladani.Snad Vam to take pomuze! :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
17.9.20 22:32
@weebo píše:
Zdravim,
Koupila jsem a nastrihala pruban, ktery jsem navlekala na mista, kde to tlacilo. a pod nej jsem vkladala vatove cistici tamponky a nejvic exponovana mista jsem obalila vatou, na to pruban a pak teprve trminky.Syn mel trminky 3 mesice a vse jsme zvladli. Dokonce jsem dostala od doktorky pochvalu za podkladani.Snad Vam to take pomuze! :kytka:

To zní chytře! :) určitě vyzkouším, děkuji, kéž bychom je také měly „jen 3 měsíce“ :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26
17.9.20 22:41

@Allisia nemate zac, preji at je dcerka zdrava co nejdrive.Syn mel pak jeste 2 mesice takovy „krunyr“ale jen na spodni cast tela a nozicky uz mel volne tak byl spokojenejsi ze mohl kopat.Pak kdyz mu vse sundali tak super rychle vse dohnal-otaceni, paseni…zacinali jsme na stupni 3C a doktorka mi po tech 5ti mesicich rekla, ze neverila, ze se to srovna a ze myslela ze urcite pujde syn na operaci.Ale dodrzovala jsem vse poctive a zmakli jsme to, syn je dnes uplne zdravy a bez potizi.Tak drzim palce, urcite to zvladnete taky! :srdce: :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
17.9.20 22:47
@weebo píše:
@Allisia nemate zac, preji at je dcerka zdrava co nejdrive.Syn mel pak jeste 2 mesice takovy „krunyr“ale jen na spodni cast tela a nozicky uz mel volne tak byl spokojenejsi ze mohl kopat.Pak kdyz mu vse sundali tak super rychle vse dohnal-otaceni, paseni…zacinali jsme na stupni 3C a doktorka mi po tech 5ti mesicich rekla, ze neverila, ze se to srovna a ze myslela ze urcite pujde syn na operaci.Ale dodrzovala jsem vse poctive a zmakli jsme to, syn je dnes uplne zdravy a bez potizi.Tak drzim palce, urcite to zvladnete taky! :srdce: :hug:

No nám v 6 týdnech na jedné nožičce zjistili 2a-, tak dostala peřinku. Tu jsme poctivě nosily a na kontrole po měsíci zhoršení 2c a třmeny :? Tak jen trnu jak se bude vše vyvijet. Malá nesmí na bříško, na bok, jenom ležet. No zvládá to statečněji než mamimka :D Vám moc gratuluju, že jste se takto relativně rychle ze všeho dostali! :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26
17.9.20 22:53

@Allisia pamatuji si to jako dneska (synovi jsou tri roky)jak jsem brecela partnerovi na rameni jak mi ho bylo lito.Ale presne jak pisete, oni to zvladaji lip nez my…donutila jsem se si rict ze on si to proste nebude pamatovat a je to jen pro jeho dobro a vydrzeli jsme to, ale tesila jsem se na den, az nam reknou ze uz to nemusi nosit. Nam take rekli jen lezet a sundat pouze na hodinu denne (prebaleni, koupani).Poctive jsme vse dodrzovali a jsem strasne rada ze je syn dnes zdravy. p.s. zijeme ve Velke Britanii a tady nedelaji to zaveseni.bud trminky, sadrova spika nebo operace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
17.9.20 23:01
@weebo píše:
@Allisia pamatuji si to jako dneska (synovi jsou tri roky)jak jsem brecela partnerovi na rameni jak mi ho bylo lito.Ale presne jak pisete, oni to zvladaji lip nez my…donutila jsem se si rict ze on si to proste nebude pamatovat a je to jen pro jeho dobro a vydrzeli jsme to, ale tesila jsem se na den, az nam reknou ze uz to nemusi nosit. Nam take rekli jen lezet a sundat pouze na hodinu denne (prebaleni, koupani).Poctive jsme vse dodrzovali a jsem strasne rada ze je syn dnes zdravy. p.s. zijeme ve Velke Britanii a tady nedelaji to zaveseni.bud trminky, sadrova spika nebo operace.

Doufám, že u nás to skončí jen třmínkama. Malé pro odlehčení říkám bavorská karkulka, dostali jsme takové, docela pěkné, červenobílé 😁 a občas teda v tom už dělá divočinu 🙈

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26
17.9.20 23:05

Mate krasnou holcicku :srdce: karkulka je vtipna :D Syn mel normalne bile. zkusim se zitra podivat do PC a vyhrabat take fotku s trminky.Syn mel ty trminky vice utazene, takze vypadal fakt jak zaba a nemohl s nozickami skoro vubec hybat.az pak s tim krunyrem to bylo lepsi…otlaky mel trochu i s temi podklady, ale uz to nebylo tak hrozne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
17.9.20 23:10
@weebo píše:
Mate krasnou holcicku :srdce: karkulka je vtipna :D Syn mel normalne bile. zkusim se zitra podivat do PC a vyhrabat take fotku s trminky.Syn mel ty trminky vice utazene, takze vypadal fakt jak zaba a nemohl s nozickami skoro vubec hybat.az pak s tim krunyrem to bylo lepsi…otlaky mel trochu i s temi podklady, ale uz to nebylo tak hrozne.

Děkuji :srdce: no Liv to má utazene vlastne na max (co dovoluji puvodni dirky 😁) a zdalo se, ze nic moc nemuze. Stačil ji týden, aby našla cestu jak tu špatnou nohu co nejblběji propnout :roll: no ale doktor vypadal s utažením spokojeně, tak snad to k něčemu bude 🙈 jinak my nemame sundavat ani na prebaleni, jen dát koupačku a hezky rychle zpátky na karkulku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26
17.9.20 23:16

@Allisia u nas asi jak to mel vice vyvazane, tak fakt pri pokakani to neslo. Nasla jsem pak zpusob jak prebalit kdyz byl jen pocurany, abych to nemusela porad sundavat (protoze po case vzdy plakal prave v okamziku, kdy jsem to nandavala zpatky :,( a to jsem mela taky na krajicku).Meli jsme to na suchy zip, a dr.vzdy upravovala nastaveni pri kazde kontrole (fixou mi na to vzdy namalovala kam az to utahovat)a takhle jsme fungovali…nebylo to jednoduche ale hlavne ze to pomaha…dovedu si predstavit, jak Vam asi je…vydrzte.bude lip :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama