Paralýza ve spánku.

Anonymní
21.12.19 07:55

Paralyza ve spánku.

Mám celkem strach. Asi. Před 2 roky jsem poprvé zažil spankovou paralyzu. Ale dneska jsem se probudil ve 4h ráno jenže jsem nevěděl co dělat nebyl jsem unavený tak že půjdu spát. Najednou se začla objevovat ta paralyza. Mám takový pocit jako kdyby to je mě jakoby někde přiletělo. To bylo v pohodě měl jsem zavřený oči. A bral jsem to v pohodě. Akorát jsem pak už neusnul pak se vzbudily rodiče. A já byl ještě v pokoji. A chtěl jít ještě na chvíli spát a zase se to objevilo já že v pohodě ale hned když to přestalo tak po chvíli to začalo znova začlo kolem mě úplně pískat. A když to prestavalo měl jsem pocit že jsem byl v sedu a začal jsem padat. Pak jsem. Ani neotevrel oči a zas to tu bylo a měl jsem pocit že na mě někdo sedí. V tu chvíli jsem nedokázal ani myslet protože většinou jsem vždy začal myslel na nějaký hezký zážitky a tak. Jenže to nešlo tak jsem se zkoušel otočit. Když jsem se otočil tak to přestalo a já měl divný pocit. Mám ještě otázku jestli je to stav mezi spánkem a bdenim tak proč se tam dějí ty špatný věci, když jsi jsou i hezký. A ještě jestli to nemá nějakou souvislost s tím že dneska má pohřeb můj strýc.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

17254
21.12.19 08:01

Pohledej, uz tu taova diskuze je.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...