Parlodel - vaše zkušenosti

242
12.8.13 12:12

Parlodel aneb Vaše

Ahoj maminky, máte některá zkušenost z užíváním léku na zastavení laktace Parlodel??? Mám 11m.syna,který už nechce prso a tak mi dneska napsal lékař tento lék. Beru 1-0-1. Říkal, že mi asi bude hodně špatně… Máte některá zkušenost??? Jak dlouho jste ho užívaly než se laktace zastavila? Děkuji za rady a názory!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3108
12.8.13 12:26

@mokan já žádné léky nebrala na zastavení laktace u prvního dítěte v 9měsící věku jsem skončila kojit ze dne na den mlíko začalo pomalu ubývat a víc jsem to neřešila :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
242
12.8.13 12:28

Tak takový „babské“ rady prosím fakt nechci. už se snažím přestávat babskýma metodama asi půl roku a nic mi nezabíra :(. Čajíky, homeo, obklady, stahování… nic!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3108
12.8.13 12:33

@mokan já nepoužívala vůbec nic nechala jsem je prostě tak ani to nějak nebolelo ale nemám srovnání takže nevím jak jinak poradit :nevim: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
734
14.8.13 15:04

Za mě Parlodel určitě ne! Mě zastavovali laktaci už třetí den po porodu ze zdravotních důvodů a nasadili mi právě ten Parlodel. Laktaci to zastavilo, já po 14 dnech od porodu přestala brát(na doporučení lékařů z porodnice) a druhý den po vysazení mi šíleně natekla prsa, strašně to bolelo, horečka a nemohla jsem se téměř hnout. Tak jsem mazala na gyndu a tam mi napsal Dostinex. Jsou to jen dvě tabletky, za dva dny je hotovo a nic mi přitom ani potom nebylo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
242
14.8.13 18:42
@crazymisha píše:
Za mě Parlodel určitě ne! Mě zastavovali laktaci už třetí den po porodu ze zdravotních důvodů a nasadili mi právě ten Parlodel. Laktaci to zastavilo, já po 14 dnech od porodu přestala brát(na doporučení lékařů z porodnice) a druhý den po vysazení mi šíleně natekla prsa, strašně to bolelo, horečka a nemohla jsem se téměř hnout. Tak jsem mazala na gyndu a tam mi napsal Dostinex. Jsou to jen dvě tabletky, za dva dny je hotovo a nic mi přitom ani potom nebylo.

Děkuji za radu. To jsem moc zvědavá, jak to tedy bude působit na mne… Zatím to beru jen 2 dny. po 1.tabletě se mi udělalo špatně a poklesl mi hrozně tlak takže jsem zkolabovala (jsem totiž dost drobná). Druhá tableta už byla o. k. Asi si tělo trošku zvyklo. Byla jsem zvyklá kojit min.2×denně, po tabletě jsem vydržela nekojit celý den, ale v noci se mi už prso nalilo dost a já muselo jedno odstříkat, jinak bych neusnula…:(. Uvidím, co příjde dál…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
734
21.8.13 17:40

@mokan Tak jak je?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
242
21.8.13 18:58
@crazymisha píše:
@mokan Tak jak je?

Tak zatím musím zaklepat, je to dobré. Sice mi občas začne hodně stahovat prso (ale pléko samo už neteče). Tlak mám pořád hodně nízký 85 na 55, ale už nekolabuju :) Prsa už nejsou tak talitá jak předtím, asi to pomohlo. Dneska jsem už vynechala ranní tabletu a vezmu si až večer. Ještě 3 dny a tablety dojdou tak teprve pak se uvidí zda-li vůbec zabraly…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama