Partner a dovolená & nejedu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.06.19 07:51
Partner a dovolená & nejedu

Ahoj. Partner mě pozval na dovolenou, s tím, že vše zaplatí. Odmítla jsem: nechci, aby po mě po, ani ne roce známosti platil a také mě nepustí z nové práce - prý ať si vezmu neplacené volno

Odmítla jsem a on to snad, se mi zdálo, vzal sportovně.

Ale večer mi přišla tato SMS:

Dovolená

Lišák jel s milenkou
Vůl jel s manželkou
Osel jel s rodinou
Kanec…jel sám ????????????????????????????

A já nevím, jak ji vzít, chápat. Pochopila jsem to asi ve 3 hodiny špatně, po svém. Že se mi vysmívá. A ještě, ani neodepsala…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
Reakce:
Cenarius
Zasloužilá kecalka 519 příspěvků 14.06.19 07:55

Kde ti chlapi na tyhle debiloviny chodi. :roll:
At si ten pan Kanec jede na dovolenou sam no.

Amelie30
Závislačka 2667 příspěvků 14.06.19 07:56

A on je co? :lol: hele, taky bych to nepobrala :lol: ani ve tři, ani v osm.

terien
Extra třída :D 11597 příspěvků 14.06.19 07:58

Popřála bych mu, ať si to hezky užije.

Aduš8
Závislačka 4830 příspěvků 14.06.19 07:58

No, mně to přijde jako provokace z jeho strany, že si, kanec, tu dovolenou pořádně užije bez tebe. Na jednu stranu chápu jeho zklamání, na druhou je to blb. Měl by so vážit toho, že nemá zlatokopku, která čeká jen na to, co jí zaplatí.

dalimil
Ukecaná baba ;) 2061 příspěvků 14.06.19 07:58

Podle mě ho štve, že nejedeš, tak to takhle ventiluje, trochu hraje na city, trochu citově vydírá…

žampion
Závislačka 3757 příspěvků 14.06.19 08:00

Asi bych mu odepsala, že Myška hryzalka nevěří svým očím 8o 8o

aleba
Ukecaná baba ;) 1367 příspěvků 59 inzerátů 14.06.19 08:01

Tak zřejmě nebyl úplně střízlivý v tuhle hodinu.. já chápu jeho zklamání, kdybyste spolu byli měsíc, Ok, ale po roce bych se klidně pozvat nechala. Dal ti tim najevo ze s tebou pocita i dál :nevim:

debra.morgan
Echt Kelišová 8767 příspěvků 14.06.19 08:01

Jezis, tak mu napis at si tu dovolenou uzije ne? se vsadim, ze je to porad jedna a ta sama uzivatelka, co tu vecne resi smsky, ktery ji ten jeji posila a za kazdou se urazi :roll:

Dlouhá punčoška
Kecalka 139 příspěvků 14.06.19 08:02
@Anonymní píše:
Ahoj. Partner mě pozval na dovolenou, s tím, že vše zaplatí. Odmítla jsem: nechci, aby po mě po, ani ne roce známosti platil a také mě nepustí z nové práce - prý ať si vezmu neplacené volno

Odmítla jsem a on to snad, se mi zdálo, vzal sportovně.

Ale večer mi přišla tato SMS:

Dovolená

Lišák jel s milenkou
Vůl jel s manželkou
Osel jel s rodinou
Kanec…jel sám ????????????????????????????

A já nevím, jak ji vzít, chápat. Pochopila jsem to asi ve 3 hodiny špatně, po svém. Že se mi vysmívá. A ještě, ani neodepsala…

To, ze chce zaplatit dovolenou po roční známosti je naprosto v pořádku. Nebylo by, kdyby ji zaplatit nechtěl.
Pokud si nemůžeš vzít volno z práce tak se nedá nic dělat - to neovlivníš.

Že jsi mu neodepsala je dobře.
Na hloupé SMS je nejlepší nereagovat.
Nenech si zkazit náladu po ránu.:wink:

Příspěvek upraven 14.06.19 v 08:03

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.06.19 08:03

Dobře si udělala, já měla vážný vztah už dělší dobu (4 roky), on byl mnohem lépe situovaný a sám koupil dražší dovolenou než bych si já dovolila (chtěl ohromit) a řekl, že jsem jeho skoro manželka a on peníze neřeší a nic po mně nechce…jela jsem. Ale po roce po velké hádce mi to hodně ošklivě vyčetl a udělal ze mně příživníka, vyžírku, zlatokopku. Byl konec…Ohledně toho „přísloví či co“ nevím, vysvětlit se to dá různě. Možná je to jen vtip, ale já po ránu asi vtipně nemyslím, tak mě napadá spíš to, že nechápe nebo že si má jako najít jinou společnost?

Šáruší
Závislačka 2836 příspěvků 14.06.19 08:03

Přemýšlím nad nějakou chytrou odpovědí pro ně, a nic mě nenapadá. Teď se cítí jako kanec? A až budeš manželkou, bude se cítit vůl, že s tebou jede na dovolenou? A když s sebou náhodou vezmete děti, bude se cítit jako osel, co jede s rodinou na dovolenou? Jako tohle je tak přiblblá SMS, že na to v podstatě nejde reagovat jinak, než mu napsat něco ve stylu a jen trotl posílá své přítelkyni takovou SMS.

Modesta
Závislačka 2553 příspěvků 14.06.19 08:04

No já bych to pochopila tak, že teda pan Kanec si tam bude chtít užívat s nějakou neznámou, kterou tam potká. :nevim:
Už jenom kvůli označení ostatních.

Jak bych na to reagovala hodně záleží na momentální náladě. Buď bych neodpověděla vůbec a vyříkala si to s ním osobně a nebo bych odpověděla v podobném duchu a začala tak slušnou hádku :nevim:

marin
Extra třída :D 10090 příspěvků 14.06.19 08:05

Toto asi nebude zamilovaný partner. Volí k tomu vydírací praktiky, aby v tobě vzbudil žárlivost. Zranila jsi jeho ego. Dívala bych se s otevřenýma očima, jak se k tobě a jiným chová v jiných situacích. :nevim:

Lexter
Ukecaná baba ;) 1529 příspěvků 14.06.19 08:07

Dyť je aspoň upřímnej. Kaňour si jede na dovolenou. No tak holky. Je to pochopitelné, retardovi bylo ublíženo tak kope no. :dance:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
Váš příspěvek
Reklama