Partner a pohlaví dítěte

Anonymní
6.1.20 21:50

Partner a pohlaví dítěte

Poslední dobou mi hlavou vrtá jedna věc. S partnerem jsme spolu už pár let a shodli jsme se, že už by mohlo přibít miminko. Partner stále básní o klukovi. Bojím se aby nebyl zklamaný, kdyby to náhodou byla holka. Když jsem to zmínila, moc nadšený tedy nebyl, spíš jen něco zamumlal. Od známé bratr má 2 holčičky, které ho navštěvují. Rád je má, jen si stále hledá partnerku se synem. Asi si toho kluka potřebuje takhle nahradit. Mám obavy aby to mezi námi nevyvolalo nějaké konflikty a nedopadlo to pak třeba podobně. Máte nějaké zkušenosti? Zlepšil se pak třeba mužův pohled? Nebo naopak kvůli tomu byly neshody? Nechci se vrhnout do něčeho, u čeho si nejsem jistá. Prosím anonym, partner sem někdy chodí.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
23
6.1.20 21:52

Asi to není vhodný partner. Měl by být rád, když dítě bude zdravé!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5973
6.1.20 21:53

Každá holčička si tatínka omota kolem prstu, ani nevzpomene, že si přál kluka.. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21110
6.1.20 21:54

Tak mu řekni, že pohlaví dítěte ovlivňuje chlap - respektive spermie, takže co vyrobí, to tam bude :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1228
6.1.20 21:55

No moc neporadim. Manzel chtel syna, tak ma syna :mrgreen: ale znam chlapy co chteli syna, maji holku. 99% z nich holcicky zboznuje, ikdyz chvika zklamani tam asi byla. No a pak znam jednoho a co se holky narodily, temer je ignoruje, na manzelku je od ty doby jen hnusnej. Ale u nej je problem, ze nesnasi cely zensky pokoleni :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
152
6.1.20 21:58

Můj manžel taky chtěl kluka, když jsem řekla, co když to bude holka, tak reakce byla - jo to nevadí, ale ten kluk víš co… Když jsem mu řekla, že doktor pinďu na ultrazvuku neviděl, jeho reakce byla - a dopr…Jeden kamarád mi řekl, jeee, chudák, on si toho kluka tak přál. Taky jsem se citila trochu blbe, ale co, pohlavi proste clovek neovlivní. Teď máme holčičku a manžel ji od narození bezmezně miluje, hraje si s ní, pusinkuje. Stačí, když se na něj usměje když přijde z práce a je namekko :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31026
6.1.20 21:59
@Anonymní píše:
Poslední dobou mi hlavou vrtá jedna věc. S partnerem jsme spolu už pár let a shodli jsme se, že už by mohlo přibít miminko. Partner stále básní o klukovi. Bojím se aby nebyl zklamaný, kdyby to náhodou byla holka. Když jsem to zmínila, moc nadšený tedy nebyl, spíš jen něco zamumlal. Od známé bratr má 2 holčičky, které ho navštěvují. Rád je má, jen si stále hledá partnerku se synem. Asi si toho kluka potřebuje takhle nahradit. Mám obavy aby to mezi námi nevyvolalo nějaké konflikty a nedopadlo to pak třeba podobně. Máte nějaké zkušenosti? Zlepšil se pak třeba mužův pohled? Nebo naopak kvůli tomu byly neshody? Nechci se vrhnout do něčeho, u čeho si nejsem jistá. Prosím anonym, partner sem někdy chodí.

Tak na takovýho chlapa bych si dávala sakra majzla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12919
6.1.20 21:59

No zaskocen byt muze, ale pokud to “nechroupne”, tak je to vocas :nevim:. Razne bych mu rekla, ze nejsi tovarna na ptaky a tedy ani ty netusis, jake pohlavi vam bude nadeleno.
Muzu rict, ze vetsinou jsou nakonec nadseni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31026
6.1.20 22:00

Mně připadá, že v dnešní době chlapi líp snáží zklamání, že to nebude syn, než ženská zklamání, že to nebude dcera. Spousta holek „pinďu“ na ultrazvuku obulí, chlapi jsou statečnější.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10013
6.1.20 22:03
@sherr píše:
Asi to není vhodný partner. Měl by být rád, když dítě bude zdravé!

Vis od kolik (budoucích) maminek jsem uz slysela, ze mely velkou touhu mit dceru :) (Ale vim, ze jsou trba i ženy, které chteji mit pouze syna).Priznam se i ja taky jsme vice toužila po dceři, ale urcite bych milovala i syna ;).

Kdybych s mym pritelem mela dite, tak ten by byl teda rad i za syna(fotbalistu) nebo i za dcerku (princeznu) :).
Ale je to normalni, kdyz nekdo touží vic po holce/klukovi..Stejne az se miminko narodí, bude to dite milovat ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
158
6.1.20 22:03

To u nás manžel naopak chtěl dceru a má syna. Teď jsou nejlepší parťaci. Bratranec chtěl syna a má dvě krásné holčičky a určitě by to spolu neměnili. Teď jim to připadá hrozně hloupé, že si vůbec kdy přáli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4098
6.1.20 22:04

Muj vedel ze budeme mit holcicky( ja u druhe cekala kluka). Je z nic celej po. A ony taky, tatinek je buh.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4030
6.1.20 22:09
@Anonymní píše:
Poslední dobou mi hlavou vrtá jedna věc. S partnerem jsme spolu už pár let a shodli jsme se, že už by mohlo přibít miminko. Partner stále básní o klukovi. Bojím se aby nebyl zklamaný, kdyby to náhodou byla holka. Když jsem to zmínila, moc nadšený tedy nebyl, spíš jen něco zamumlal. Od známé bratr má 2 holčičky, které ho navštěvují. Rád je má, jen si stále hledá partnerku se synem. Asi si toho kluka potřebuje takhle nahradit. Mám obavy aby to mezi námi nevyvolalo nějaké konflikty a nedopadlo to pak třeba podobně. Máte nějaké zkušenosti? Zlepšil se pak třeba mužův pohled? Nebo naopak kvůli tomu byly neshody? Nechci se vrhnout do něčeho, u čeho si nejsem jistá. Prosím anonym, partner sem někdy chodí.

Jen prosim hlavne nikam nepřibíjejte to miminko :,(..pardon, jsem musela :oops: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25226
6.1.20 22:10

Básnit může, záleží co zasadí :lol:
Já jsem si vždycky přála holčičku, ani mi nikdy nepřišlo na mysli, že dítě může být i kluk. No, teď mám doma tři syny a už si neumím představit mít holčičku a ani mi nechybí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24963
6.1.20 22:12
@Anonymní píše:
Poslední dobou mi hlavou vrtá jedna věc. S partnerem jsme spolu už pár let a shodli jsme se, že už by mohlo přibít miminko. Partner stále básní o klukovi. Bojím se aby nebyl zklamaný, kdyby to náhodou byla holka. Když jsem to zmínila, moc nadšený tedy nebyl, spíš jen něco zamumlal.Od známé bratr má 2 holčičky, které ho navštěvují. Rád je má, jen si stále hledá partnerku se synem. Asi si toho kluka potřebuje takhle nahradit. Mám obavy aby to mezi námi nevyvolalo nějaké konflikty a nedopadlo to pak třeba podobně. Máte nějaké zkušenosti? Zlepšil se pak třeba mužův pohled? Nebo naopak kvůli tomu byly neshody? Nechci se vrhnout do něčeho, u čeho si nejsem jistá. Prosím anonym, partner sem někdy chodí.

sem si ted vzpomněla na Kodeta v Pelíškách…Jak té chuděře Vašáryové furt otloukal o hlavu, že chtěl toho syna a mají JEN dceru :cert: Když ovdověl, ulovila ho Holubka se synem a byl v rauši 8)
Za mě je touha po dítěti určitého pohlaví možná a přirozená, ale nesmí to být posedlost. Minimálně až se dítě narodí, tak si ho normální člověk zamiluje navzdory „nechtěnému“ pohlaví.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat