Partner a telefonní dostupnost

Anonymní
31.10.19 13:54

Partner a telefonní dostupnost

Ahoj. Už nevím jak donutit chlapa, aby byl na telefonu. Dovolat se mu je umění. Kolikrát má mobil někde v autě, když nekam jede. Já jsem nyní ukončeny 37 tt a ráda by jsem, aby kdyby náhodou byl na telefonu. Bere to pořád na lehkou váhu jako kdyby pořád počítal s tím, že rodit budu prostě až v den, který mám stanovený a než by jsem se mu dovolala, tak možná doma porodím. Jak mu to vysvětlit? Kolikrát ho sháním, aby něco koupil nebo tak, ale než se mu dovolám… tak mě fakt napadlo, že kdyby to skutečně přišlo.. :roll: říkám mu to horem dolem, že už se cítím občas divně, ještě jsem mu teda plány poplach nevolala, aby to nebral tak vážně.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14544
31.10.19 14:00

Připrav si záložní plán pro případ, že se mu nedovoláš. Podle popisu mu nic nevysvetlis, tak se musíš zařídit jinak, aby ses dostala včas do porodnice

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1143
31.10.19 14:00

A jde o to, že chceš odvoz, nebo že ho chceš u porodu? Mě by to teda vysíralo konstantně, co si budeme, ale když nechce, tak nechce. Nehučení do chlapa kolikrát ale zabírá víc, než mu to mlátit pořád dokola. Starýho psa novým kouskům nenaučíš, teda aspoň toho mého ne :zed: Radši bych s ním nepočítala, zařídila se jinak a byla tak v klidu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2304
31.10.19 14:02

To je od nej docela nezodpovedne no, at si koupi pouzdro na pasek nebo na ruku na mobil, muj ma telefon propojeny s hodinkama tak ikdyz mi to nezvedne ze nema u sebe mobil tak hned vola zpet, rekni mu jestli nechce mit na svedomi a ohrozit tebe a dite tak bude mit ted mobil nalepeny k ruce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10526
31.10.19 14:09
@Peggy54 píše:
To je od nej docela nezodpovedne no, at si koupi pouzdro na pasek nebo na ruku na mobil, muj ma telefon propojeny s hodinkama tak ikdyz mi to nezvedne ze nema u sebe mobil tak hned vola zpet, rekni mu jestli nechce mit na svedomi a ohrozit tebe a dite tak bude mit ted mobil nalepeny k ruce

Taky by mě to štvalo, že není schopen být na mobilu. Ale zase to"ohrožení" mi připadá trochu přehnané. Děti se rodily i v době pevné linky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3271
31.10.19 14:12

:mrgreen: ten muj ma telefon asi jen kvuli budiku. Lidi, kdyz s nim chteji mluvit, volaji me vecer nebo o vikendu. :nevim: pred porodem mi to tedy bral, ale zalozni plan jsem pro jistotu mela a to kamaradku. Je takovy, neresim to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.10.19 14:20

No u porodu chce být, ale prvotně mi jde samozřejmě o odvoz mě, věcí a o tu pomoc celkově, nevím jak to bude probíhat. Jasně, že v záloze mám mamku, ale zase otravovat někoho, když bude moci chlap je mi blbý, nehledě že by mu to vyčítala další roky jak ji znám. Ne z důvodu, že musela jet ona, ale kvůli nezodpovědnosti a to nechce snad nikdo. Když mám takový to tvrdnutí břicha, bolesti zad, tlačení na konečník a celkově je mi divně, ležím a tvářím se blbě, ptá se mě „no to snad ještě nerodis to je ještě brzo ne, termín máš až za pár týdnů ne“ nebo „co se to děje“ takže to sám vidí. Ale pak jede třeba ke kamarádovi, mobil nechá v autě a pak se ozve „ty jsi volala“. Ještě jsem relativně v klidu, protože se nic zatím nestalo. Nejraději by jsem mu to nějak ještě vysvětlila, kdyby to šlo. :roll:
To samé minulý týden, jsem byla u kamarádky, kde mě vyhodil a jel ke kamarádovi. Měl mě zase vyzvednout. Napsala jsem mu a nic. Tak jsem tam došla pěšky a on se tam ještě vykecaval. Mobil měl sebe, ale smsku prý neslyšel. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
2304
31.10.19 14:20

@ivašot. je ale pokud ji na tom tak zaleziaby byl dostupny tak by toto melo zabrat pokud neni uplnej psi cumak, ja si pamatuju jak jednou jedinkrat mi nevzal mobil, jsme se porafali tak se sel vychladit ven, po hodine mi to bylo divne tak ze se omluvim nebral, a pak tady nemocnice, u telefon doktor xx, no krve by se ve me nedorezali, nastesti „jen“ zakopl o nejakou zidku a natrhl si celo a nejaka starsi pejskarka trvala na rychle 8o 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Lalelale
31.10.19 14:37

Je totálně nezodpovědný, ale jestli s tím bojuješ tak dlouho, nemyslím, že ho změnis. Já bych mu teda asi řekla, že s ním v den D nepočítám a že spoléhám pouze na matku a že se nechci stresovat tím, jestli on bude nebo nebude na příjmu. Což by u mě byla pravda. Pokud ho tohle nedonutí se nad sebou zamyslet, tak už nic.

• Citovat
  • Nahlásit
341
31.10.19 14:45

Patrně má milenku, rozhodně rozvod a všechny účty si skladuj na jednom místě!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29241
31.10.19 14:53
@Anonymní píše:
Ahoj. Už nevím jak donutit chlapa, aby byl na telefonu. Dovolat se mu je umění. Kolikrát má mobil někde v autě, když nekam jede. Já jsem nyní ukončeny 37 tt a ráda by jsem, aby kdyby náhodou byl na telefonu. Bere to pořád na lehkou váhu jako kdyby pořád počítal s tím, že rodit budu prostě až v den, který mám stanovený a než by jsem se mu dovolala, tak možná doma porodím. Jak mu to vysvětlit? Kolikrát ho sháním, aby něco koupil nebo tak, ale než se mu dovolám… tak mě fakt napadlo, že kdyby to skutečně přišlo.. :roll: říkám mu to horem dolem, že už se cítím občas divně, ještě jsem mu teda plány poplach nevolala, aby to nebral tak vážně.

Mně se kolikrát taky nikdo nedovolá, mám ztlumený zvuk. Třeba v práci nerada telefonuju, příbuzní mají pocit, že se můžu vykecávat a probírají „důležitá“ témata zrovna, když mám honičku. Tak tlumím zvuk a volám klidně až po hodině. Ty jsi sice těhotná, ale sanitku si snad zavolat umíš a ta ti tašku do porodnice vezme. Měla bys ji mít už připravenou někde při ruce. Nebo volej mámu. On se pak možná chytí za nos, že aspoň pár týdnů před termínem má ten telefon vzít na milost. Nesnáším, když mě někdo nahání, kde jako jsem a že neberu telefon. Já ještě vyrostla v době, kdy telefon v bytě byl rarita a chodilo se do budky. První mobil jsem si pořídila až jako pracující. Takže mě docela vytáčí, že musím být 24 hodin dostihnutelná. Ale nemám pomalu rodící partnerku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3271
31.10.19 15:38
@Lalelale píše:
Je totálně nezodpovědný, ale jestli s tím bojuješ tak dlouho, nemyslím, že ho změnis. Já bych mu teda asi řekla, že s ním v den D nepočítám a že spoléhám pouze na matku a že se nechci stresovat tím, jestli on bude nebo nebude na příjmu. Což by u mě byla pravda. Pokud ho tohle nedonutí se nad sebou zamyslet, tak už nic.

Ultimatum. Krasa. :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat