Reklama

Partner dost přibral...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.08.18 20:36
Partner dost přibral...

Ahoj všem, předem se omlouvám za změť myšlenek, asi to bude zmatené a možná toho spoustu nevypovím srozumitelně… Možná mnou cloumají těhotenské hormony - trápí mě partnerova změna váhy a to, že jemu je úplně volná… a štve mě, že mi to vadí, neustále si říkám, že o tohle nejde, ale on už je prostě tlustý moc… :oops: :(
Abych to vzala tak nějak od začátku, když jsem se s partnerem seznámila, chodil 3× týdně do posilovny + 1× týdně jiný sport, držel jídelníček, nepil pivo, měl 86kg a vykládal, jak výrazně zhubl, jak změnil životní styl, jak dřív byl živ z cigaret a kafe a k tomu, že se nechce vrátit. Já tou dobou byla zadaná jinde, on mě imponoval. Přivedl mě ke sportu. On byl sám a snažil se o mě a já si k němu časem vybudovala silné pouto. Došlo mi, že ten pán doma, co je pro něj sport sprosté slovo atp. mě nenaplňuje, že tenhle život, který mi ukazuje současný partner je to, co mi chybělo ke štěstí.
Začali jsme spolu, já měla výraznější zdravotní problémy a s pravidelným sportem musela přestat, ale on tím sekl defakto ze dne na den a už se k tomu nevrátil ani se mnou, pak jsem najednou chodila sama…
A pak začal přibírat na váze, já ho na to začala upozorňovat, že mám strach, že sklouzne ke starému způsobu života a to že asi nezvládnu… a koupila i nějaké knížky a pořídila pernamentku do fitka, která nakonec nevyčerpaná propadla atp. atp. - a partner se nemá k ničemu. Takto se dostal na +30kg, dělá ho to o 10 let starším a jeho postava se mi jednoduše nelíbí, strašně velká prsa a pupek.
Jinak je skvělý, rodinu jsem s nám chtěla - ale pořád jsem tak nějak doufala a stále doufám, že se to dá ještě nějak zlomit a že když předtím nějak 3 roky žil a tvrdil, jak je to skvělé, že by se k tomu mohl vrátit, bohužel se mi vtírá myšlenka, jestli to nebylo takové :„Když ptáčka chytají, hezky mu zpívají“, že byl prostě na lovu, bál se, že bude sám, už přece jen měl také kristova léta, tak to byla přetvářka - a toto je jeho pravé já. A já nepatřím mezi ty, co by mlčely, prvně jsem chodila, naznačovala, pak říkala, pak prosila, snažila se ho donutit, vyhrožovala, byla jsem hnusná před jeho kamarády, posmívala se mu, jsem na něj hnusná, používám výrazy, které mě ve vztahu k vlastnímu partnerovi mrzí, říkám mu o svých pocitech, přemlouvám, ať shodí alespoň trochu, alespoň 10kg, že už je dost obézní, že bude mít dítě a přivádí si zdravotní problémy - velmi se rozchrápal tím, jak přibral, nevyspím se, vyháním ho na gauč nebo chodím já. Prostě já už nevím, mám pocit, že vše jsem zkusila a on je jak špalek a je mu to jedno a neudělá tu změnu ani pro mě, ani pro svého syna. Já bych to pro něj udělala, já se mu jako žena chci líbit, myslíte, že muži to tak nemají? Že se líbit partnerkám nepotřebují? Já už mu říkala i to, že mám strach, že mi přeběhne přes cestu nějaký sportovec, nebo jak začnu po porodu zase chodit cvičit, že prostě v posilovně potkám někoho jiného - ono i to je mu snad jedno.
On asi cítí, že to neříkám vážně, že ho mám moc ráda a v jiných ohledech ho považuji za ideálního partnera a že ten vzhled, byť bych byla neskonale ráda, kdyby mě partner přitahoval a líbil se mi, nepovažuji za nejdůležitější parametr vztahu a že prostě jen vyhrožuju, ale neopustím ho… ale tohle je docela šmouha a já nevím, jak se s tím vyrovnat. Má mi to přestat vadit, že tolik přibral - a jak na to? Já jsem vždycky bývala hubeňoučká, samozřejmě v těhotenství nabírám a neřeším to, ale vyřešit to pak opět hodlám, mě lidi tipují o 10 let méně, jemu o 10 víc, 5 let mezi námi rozdíl už je, takže když někam jdeme, je mi to někdy nepříjemné.
Ano, připadám si povrchní, ale kdyby to nebylo to, co mě na něm lákalo ve vztahu a co se strašně změnilo… :( :zed:
A taky dost prasí v jídle, on vždy koupí něco jako že pro mě, protože ví, že dřív jsem to měla ráda, pak to stejně většinou sní sám. Já mu zakazuju kupovat brambůrky, sladké, říkám, že co doma nebude to ho nebude lákat - no, nekoupí to jednou, pak zas jo. Prostě jemu je to jedno, že je tlustý. Když opět spustím, už mu lezu na nervy, to vím, tak řekne: „Fajn, tak budeš nakupovat jen ty, dělat mi snídaně, svačiny, obědy, svačiny, večeře a starat se…“ Ale proboha, je to dospělý člověk, co by to bylo za vztah, abych nad ním stála a pomalu ho krmila a takhle si to vynutila… Navíc pracuju, jsem těhotná, dojíždím daleko, starám se o celou domácnost, protože on má podnik a nemá na nic jiného čas, takže se starám hlavně o obědy a nasnídat a nasvačit se snad dokáže každý sám :oops:
Já nevím no, možná se potřebuju jen vypovídat. Jen bych chtěla i pro syna tátu, co ho vezme na kolo a na procházku a ne to, co i 200 m po vsi bere auto a má problém dojít se mnou i do kontejnerů na tříděný odpad, že to pak vyveze na káře, přitom to máme 20m od zahrady :roll: :roll:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »

Reklama

Reakce:

35ja
Kecalka 402 příspěvků 20.08.18 20:47

To jsem zvědavá na reakce zenskych :mrgreen:

Russet
Extra třída :D 10926 příspěvků 20.08.18 20:51

To se stává. Vař zdravě a hýbejte se spolu. Teda v rámci tvých možností. Pak může běhat s kočárem. Můj partner měl cca o 8 kilo míň, když mě potkal. Takže asi nevyvařuju extra zdravě :mrgreen: Já taky přibrala. Ale mně se líbí víc než před těmi osmi kily. Je to spíš on, kdo si objednává zeleninové jídlo, když už nevím, co mám vařit. Klidně bych mu s láskou nakrájela misku salátu s sebou do práce a kdyby se večer u TV cpal salámem, řekla bych mu mile, že chtěl začít jíst zdravěji. Ne mu vyčítat, že je tlusťoch a že už tě nepřitahuje. Sama bych nesnesla, kdyby mi chlap zle předhazoval ztloustnutí.

Russet
Extra třída :D 10926 příspěvků 20.08.18 20:52
@35ja píše:
To jsem zvědavá na reakce zenskych :mrgreen:

Moje reakce je ok? :P

Deniszja
Kecalka 199 příspěvků 20.08.18 20:52

Určitě je ve vztahu důležité aby se ti protějšek líbil, že se bojíš že bude mít zdravotní problém je taky v pohodě ale že se mu vysmíváš, vyhrožuješ a ponižuješ ho před kamarády to je hodně přes čáru :poblion: Vyhrožování nevěrou? To jako vážně? Tohle bys mi řekla jednou a měla bys zabalený kufry než bys napočítala do tří! 8o Chudák chlap… Pro tebe je „povrchní“ dost slabé slovo.

Borůvka1990
Kelišová 5435 příspěvků 20.08.18 20:53

Tak prvně; vážně si myslíš, že zesměšňovat, urážet, ponižovat, vyhrožovat a odcizovat se je v pořádku? Za mě; ať je jaký je, tohle si normální člověk nezaslouží a je jen otázka času, než Tě kopne do zádele kvůli ženě, která ho bude milovat proto jaký je, a né proto, jak vypadá :zed:

4-1.cz
Stálice 89 příspěvků 20.08.18 20:53

Fíha teda, to není jednoduchá situace. Řeknu ti to tak, mám kamarádku, co ve vztahu s přítelem /on štíhlý) přibrala tak těch 30kg též. Měli jsme obavy, že ji opustí. Naštěstí se to nestalo a jsou spolu do dnes. Rozdíl ale vidím v tom, že ona se s tím snažila usilovně (a celkem neúspěšně) něco dělat, ale opravdu denně na sobě pracovala. Nakonec se ukázalo, že na vině byly hormony (asi štítná žláza, či co, nevím přesně), ale už se na původní váhu nedostala. Doposud na tom ale denně pracuje jídelníčkem i pohybem. Tudíž nevidím jako takový problém, že přibral, ale spíš že s tím nechce nic dělat a co je za jeho demotivací - jestli není celkově šťastný? Možná bych zkusila úplně otočit. Začít ho 100%ně přijímat, aby vše fungovalo, sex, intimita, abys mu říkala že má krásné oči, nebo úsměv, prostě to, co ocenit můžeš a zbytek nekomentuj, abys sama koupila chipsy, nebo dortík, prostě to naprosto přestaň zdůrazňovat. Oni chlapi neradi poslouchají na slovo a rádi si potřebují své chyby uvědomit sami a chtít pak sami sobě dokázat, že do dovedou dělat jinak. Když ho schazuješ, jeho to asi strašně demotivuje, protože má pocit, že na to stejně nemá, aby zhubnul. Dala bych mu nejmíň půl roku naprostý klid od tohoto tématu a podporovala co nejvíc v tom dobrém a pečovala o Váš vztah. Po porodu budeš mít lítání kolem miminka a třeba se on sám hecne a nakopne ho to, ale musíš mu dát najevo, že ho miluješ a důvěřuješ tomu, že je silný a schopný chlap i ted, když vypadá takto, podle mě je to, že mu klesne sebevědomí, cesta k tomu, že jen ještě přibere..

Martha03
Kecalka 421 příspěvků 20.08.18 20:53

Chápu tě. Já jsem v tomto taky trošku povrchní, partner by mě měl přitahovat a i já jeho, samozřejmě úměrně věku (nikdo nečeká že bude v 60ti vytesanej), ale ta přitažlivost by tam měla být, protože součástí vztahu je i sex. Já bych s chlapem co má prsa nemohla a pokud by měl břicho větší než já v tehu tak taky ne. Taky nepotřebuju zadnyho kulturisty ale takový ten sportovní vzhled základní verze mi stačí (buchty také netřeba já je taky neměla). To že se nesnaží možná opravdu souvisí s tím, že tě má jistou a ví, že to nijak radikálně řešit nebudeš. Co se týče jídla to nekomentuji není mu 10 a nechodí do školy abys mu vyvařovala notabene když také chodíš do práce, jsi těhotná a máš svých starostí dost s domácností. Pro dite bych také chtěla abychom já i otec měli nějakou kondici a mohli s dítětem trávit čas v terénu. Rada je nesnadná jak jsi psala zkusila jsi už všechny možnosti. Co sex chce ho nebo díky váze už nestojí ani o to? To by se dalo použít jako motivace ale zase samo jsi tehu a bude teď nějaká pauza takze teď to není úplně nejlepší řešení. Možná bych asi počkala až se začneš dávat do kupy po porodu a pak to zkusila zahrát na city a na to dítě, aby mu byl dobrým otcem a vydržel déle než do 55ti kdy dostane z toho prezirani infarkt. Třeba se mu rozsvítí…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.08.18 20:55

Děkuji, kdo to dočetl, ta délka textu mě překvapila… Jinak ono to má postupný vývoj, přibral tak za dva roky, takže ten přechod na to, že jsem hnusná byl poté, co po dobrém to nepomáhalo. Hlavně mě mrzí, že to nechal zajít tak daleko a stále v tom pokračuje, já se to snažila podchytit hned… :zed: Mě by nevadila lehká nadváha, ale on má prsa jak já a to se mi těhotenstvím dost zvětšila… prostě prsa na chlapovi asi… nedávám :oops: :oops:

Deniszja
Kecalka 199 příspěvků 20.08.18 20:56
@Russet píše:
To se stává. Vař zdravě a hýbejte se spolu. Teda v rámci tvých možností. Pak může běhat s kočárem. Můj partner měl cca o 8 kilo míň, když mě potkal. Takže asi nevyvařuju extra zdravě :mrgreen: Já taky přibrala. Ale mně se líbí víc než před těmi osmi kily. Je to spíš on, kdo si objednává zeleninové jídlo, když už nevím, co mám vařit. Klidně bych mu s láskou nakrájela misku salátu s sebou do práce a kdyby se večer u TV cpal salámem, řekla bych mu mile, že chtěl začít jíst zdravěji. Ne mu vyčítat, že je tlusťoch a že už tě nepřitahuje. Sama bych nesnesla, kdyby mi chlap zle předhazoval ztloustnutí.
Snad poprvé souhlasím :potlesk:

Klopotkova
Echt Kelišová 7550 příspěvků 20.08.18 20:56

Jo, holka, jídlo je droga a ne každý jí dokáže odolat. :andel:
Sama o tom něco vím. ;)
Pokud někomu něco závidím, tak je to to, že někdo může sníst tzv. celého vola a ne, že nepřibere, ale ještě zhubne třeba 2 kg. :roll:
Kdybych mohla jíst vše, co bych si přála (jsem ujetá na sladkosti) a nepřibírala bych, tak bych mohla o sobě říct, že mi v životě nechybí vůbec nic a že jsem přešťastný člověk. :P :lol:
U nás v rodině z jedné strany takové lidi, kteří mohou jíst vše, co si zamanou a opravdu nepřiberou a jsou celý život jako lunti máme.
Bohužel já jsem tento nádherný dar do vínku nedostala, i když celé roky to vypadalo tak, že dostala.
Z druhé strany se musíme hlídat, ne, že bychom byli tlustí jen tak z vody, to ani omylem, ale už si musíme hlídat co a kdy sníme.
Já měřím nyní 165 cm, vážím 64 kg a věř, že se hlídat musím, ne, že bych si nedopřála nic dobrého, to si občas dopřeji, ale chtěla bych to mít jinak.
Na druhou stranu jsem zdravá žena, nepotřebuji ani brýle, takže asi tak, ale je to nespravedlivé, že někdo se může cpát jako prase a nepřibere a druhý ne. … ale ono je tak nějak na světě více věcí nespravedlivých ;) :mrgreen:

Natt00
Stálice 58 příspěvků 20.08.18 20:59

Chudak chlap :,(

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.08.18 20:59

Jo jestli si myslíte, že jsem na sebe hrdá, že to zkouším po dobrém i po zlém, tak nejsem, jen už jsem ze zoufalosti zkusila snad všechno. Vždyť to vidíte… a prostě nevím, jak na něj.

Nmdl
Ukecaná baba ;) 1882 příspěvků 20.08.18 21:01

Nehrotila bych to úplně na sílu, chlap se ti může taky šprajnouct, evidentně promluvy do duše nepomáhají. Nezesměšňovat a nevyhrožovat, nechceš se mu přeci zprotivit, když ho máš jinak ráda.

Je dost možné, že po narození dítě, až za ním bude muset běhat a nebude mít kondičku si s ním hrát, sám zjistí, že by to chtělo opět zařadit sport, jinak mrně neuhlídá a nic si s ním neužije.

Po těhotenství to můžeš zkusit zahrát na tu notu, že se sebou potřebuješ nutně něco udělat, ale potřebuješ k tomu parťáka, jak v jídle, tak ve sportu.

Nebo ho prostě sedři v posteli, jak jen to půjde, vymýšlej a chtěj experimentovat třeba i s fyzicky náročnějšími věcmi, možná se pak kousne a dojde mu, že na ty pravé postelové orgie už nemá takovou fyzičku. Neulehčuj mu sex, nebuď třeba tak často nahoře.

Helileli
Závislačka 2850 příspěvků 20.08.18 21:01

Přijde mi to povrchní. Ex přibral v průběhu vztahu víc jak 30kg a určitě jsem neměla potřebu ho kvůli tomu urážet či zesměšňovat. A líbil se mi stále, u mě jde přitažlivost přes city, líbí se mi ten, koho mám ráda, ne naopak.
Měla bys ubrat, on může zhubnout kdykoli, ale pocitu, že jsi zla hádavá ženská, toho se možná bude zbavovat déle než nadbytečných kil.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Nedvěd o Ronaldově Me Too: V Juventusu za ním stojíme, ale pereme se s tím

Cristiano Ronaldo se zabydluje v Itálii a zvyká si na dres Juventusu Turín.... číst dále >

Marcus a Martinus už příští týden v Praze! Co musíte o koncertě vědět?

Norské sourozenecké duo Marcus a Martinus přijede už příští týden do Česka!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >