Reklama

První rande ve 25 letech

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Randička
Nováček 10 příspěvků 20.08.18 13:10
První rande ve 25 letech

Ahoj holky. Chtěla bych poradit - mám jít s klukem ze seznamky za 1měsíc na rande. Ale mám strach, protože sem s žádným klukem nikdy nechodila a nic neměla.. Tak nevím co mě čeká. Je mi 25 let.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Reakce:

Sněženka25
Závislačka 3899 příspěvků 36 inzerátů 20.08.18 13:19

Ahoj, z jakýho důvodu jsi nikdy nešla na rande?

Randička
Nováček 10 příspěvků 20.08.18 13:21

Ahoj, protože sem se nikdy s nikým neseznámila. Já sem měla snahu, ale dotyčný ne.

Detsa
Echt Kelišová 9905 příspěvků 20.08.18 13:25

První důležitou otázku, co by sis od toho měla položit, je co od toho očekáváš (resp. proč máš takových strach). Být tebou bych se pokusil neupínat na nějaké představy, očekávání … jen se poprvé poznáte osobně, otrkáte se a uvidíte to, co se bude dít dál. Všecko je o sympatiích. Pokus se být svá a přirozená.
Přirozeně se bojíme nových neozkoušených záležitostí, má to tak každý člověk. Vstoupit do nejistoty vždycky přináší i značnou míru strachu.

samá práce
Ukecaná baba ;) 1907 příspěvků 20.08.18 13:25

@Randička
tak si sednete někam na kávu a pití. To samozřejmě zaplatíš, paknějaký to kecáníčko s líbáním v parku na lavičce. No a pak tě zatáhne do křoví a následuje to, co jsi se učila v osmé třídě. ;)

malákráličice
Zasloužilá kecalka 673 příspěvků 20.08.18 13:29

@Randička Mozna bych si pripravila par veticek, kdyby nastalo trapne ticho. To pro me bylo vzdycky nejhorsi. A nejakou „nenapadnou unikovou cestu“, kdyby se to moc nevyvijelo. ;)

helekoukej
Stálice 80 příspěvků 20.08.18 13:29

Ahoj v první řadě nečekej nic extra, počítej i se zklamáním (to občas u tech seznamek tak je).
Na základě čeho se potkáváte? Máte společné zajmy, smysl pro humor, sympatie?
Těžko říct, jak to bude probihat,vale pokud jsi komunikativni máš určitě plus :palec:

Randička
Nováček 10 příspěvků 20.08.18 13:41

Tak on má zájem se sejít, ale já mám strach .....

Božislava
Ukecaná baba ;) 1086 příspěvků 20.08.18 13:44

Neočekávej nic.První pusa bude až na desatým randeti a první soulož až na pětadvacatým. Ale druhá schůzka s jedním mužem se málokdy uskuteční hned napoprvé. :kytka:

Randička
Nováček 10 příspěvků 20.08.18 13:48

Jak to myslíš Božislavo ?

Emimin7
Echt Kelišová 8044 příspěvků 20.08.18 13:51

Doporučuji se nijak nepřipravovat. Prostě tam jít a nic kolem toho do té doby neřešit.

stinga
Závislačka 3446 příspěvků 10 inzerátů 20.08.18 13:52

@Randička proč až za měsíc?

Randička
Nováček 10 příspěvků 20.08.18 13:53

protože nechci jít hned … zatím si píšeme …

Nmdl
Ukecaná baba ;) 1858 příspěvků 20.08.18 13:54

Hlavně neplašit, zkusit se nenervovat a nemít přehnaná očekávání. Jinak takových jako ty, které s nikým ještě nechodili a je jim přes dvacet, bude rozhodně hodně. :)
Ber to prostě jako příležitost se pobavit a dobře si pokecat. ;)

Božislava
Ukecaná baba ;) 1086 příspěvků 20.08.18 13:55
@Randička píše:
Jak to myslíš Božislavo ?

Ten Tvůj strach je přehnaný. Spíš to bude nuda.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Třetí televizní škrt pro Leoše Mareše: Jak číst komplikace v jeho obsazení

Je to už třetí televizní projekt s Leošem Marešem v relativně krátké době,... číst dále >

Spí v její ložnici! Plekanec si nastěhoval Šafářovou a Lucie to snáší těžce!

Právní zástupce zpěvačky Lucie Vondráčkové se rozhodl učinit přítrž... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama