Partner mě přestal přitahovat

Anonymní
6.2.20 06:50

Partner mě přestal přitahovat

Nevím, jak to řešit. S partnerem jsme spolu 12 let a máme 7 leté dítě. Máme uz delší dobu krizi. Teda spíš já. On měl / má problém s erekcí, dopadlo to tak, ze jsme spolu přestali spat respektive se o to i pokoušet. V te době toho na mě bylo moc - problémy v práci, s dcerou a plus tohle. Našla jsem si milence, kdy sex byl naprosto úžasný, brala jsem to jako odreagovani. S milencem to skoncilo a partner zacal jist prasky na erekci. Problem je, ze se mi jakoby zhnusil. Kdyz se me dotkne, je mi to nepříjemné. Víceméně jsem s nim jen kvuli dceri, o lasce rec uz davno neni. Zajima me, jestli se to hezke, co bylo mezi nami cca prvnich 5 let, da vratit nebo aby me zacal znovu aspon přitahovat. Takhle se totiz neda zit :-(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

6.2.20 06:56

Ještě bych tomu dala čas, ale upřímně si myslím, že to nedopadne. Ovšem přeji hodně štěstí už jen kvůli malé, ale jen kvůli dítěti, když jste neštastní bych nezůstávala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3110
6.2.20 07:15

Zabilas to tím sexem jinde. Možná když zjistíš, že sex s partnerem muze byt super, přestane se ti hnusit…ale zkušenost nemám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1702
6.2.20 07:25
@Anonymní píše:
Nevím, jak to řešit. S partnerem jsme spolu 12 let a máme 7 leté dítě. Máme uz delší dobu krizi. Teda spíš já. On měl / má problém s erekcí, dopadlo to tak, ze jsme spolu přestali spat respektive se o to i pokoušet. V te době toho na mě bylo moc - problémy v práci, s dcerou a plus tohle. Našla jsem si milence, kdy sex byl naprosto úžasný, brala jsem to jako odreagovani. S milencem to skoncilo a partner zacal jist prasky na erekci. Problem je, ze se mi jakoby zhnusil. Kdyz se me dotkne, je mi to nepříjemné. Víceméně jsem s nim jen kvuli dceri, o lasce rec uz davno neni. Zajima me, jestli se to hezke, co bylo mezi nami cca prvnich 5 let, da vratit nebo aby me zacal znovu aspon přitahovat. Takhle se totiz neda zit :-(

No podívej, ty máš krizi. Partner měl fyzické potíže, ty jsi mu pomohla jak? Našla jsis milence. Svého partnera jsi si vybrala jako parťáka na pořád, jako otce svého dítěte. Máte společnou domácnost, podílíte se na chodu, výdělku, péči o dítě. On udělal špatně co? Že se ti hnusí? Za to on fakt nemůže, že jsi si vyvětrala jinde a teď tě nebere. Zkus pracovat na sobě a na vztahu k němu. Najdi na něm to hezké a dobré, je toho určitě spousta. Jde to, mít druhého rád. Mimochodem, tipuji, že milenec skončil s tebou, mám pravdu? Ono to totiž souvisí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
881
6.2.20 07:43

Zkusila sis dát předtím třeba skleničku nebo dvě? Třeba by to pomohlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.2.20 08:56
@josslyn.n píše:
Zkusila sis dát předtím třeba skleničku nebo dvě? Třeba by to pomohlo.

Tohle funguje, na druhou stranu nemůžeš být pořád v lihu, že? :lol:

Já to zažila. Roky jsem se snažila, myslela na něco pro mě vzrušivého, dala si dvě decky vína, ale dlouhodobě tě to prostě dožene. Po pěti letech jsem měla dost. On furt tlačil, mě se to s ním vůbec nelíbilo, nepřitahoval mě. A jak není dobrý sex, i vtah jde do kopru, rozvedli jsme se.

• Nahlásit
  • Citovat
85
6.2.20 09:07

Chudák manžel…má doma běhnu a ta se ještě nad ním ofrňuje…tohle je hlavní důvod, proč není dobré mít s manželkou spoluvlastnictví bydlení, aby bylo možné něco takového urychleně vypakovat z baráku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3877
6.2.20 10:30

Já si myslím, že pokud se mu, třeba i díky těm práškům, srovná problém s erekcí, tak byste se mohli dát dohromady.
Tedy určitě v případě, že nemáte další propastné rozdíly v názorech na další věci.
On, když se hluboce zamyslíš, by se ti třeba zprotivil méně, pokud by ty postelové problémy nebyly. Třeba byste se jen poštěkali a byl klid. Láska se vytrácí v případě, že jeden na druhého vysloveně peče.

Jinak mně tedy překvapuje, že říkáš, jak jsi toho měla moc - problémy v práci, s dítětem a přitom jsi měla čas si najít milence a našla čas pro něho. Kdo tedy řešil ty problémy s dítětem? Nezdá se mi, že byste oba udělali vše pro záchranu vztahu.
On možná měl jít dříve pro prášky, ty jsi ho měla více nutit, aby to on osobně řešil dříve. Ne to nechat dojít až tak daleko.
Nebude to jen jeho chyba, ale zase na druhou stranu by to byla více jeho chyba, pokud se na všechno vys–ral a myslel si, že s ním budeš bez sexu. Mám takový názor, že pokud jeden - ten neschopný sexu - odmítá léčbu, tak ten druhý má nárok si to hledat jinde. Ale zase je třeba ocenit, pokud se ten neakční snaží.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3877
6.2.20 10:31
@olino píše:
Chudák manžel…má doma běhnu a ta se ještě nad ním ofrňuje…tohle je hlavní důvod, proč není dobré mít s manželkou spoluvlastnictví bydlení, aby bylo možné něco takového urychleně vypakovat z baráku.

Chudáci ženy s impotentem, kterej si v tom ještě lebedí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.2.20 10:50
@LaPaloma píše:
Já si myslím, že pokud se mu, třeba i díky těm práškům, srovná problém s erekcí, tak byste se mohli dát dohromady.
Tedy určitě v případě, že nemáte další propastné rozdíly v názorech na další věci.
On, když se hluboce zamyslíš, by se ti třeba zprotivil méně, pokud by ty postelové problémy nebyly. Třeba byste se jen poštěkali a byl klid. Láska se vytrácí v případě, že jeden na druhého vysloveně peče.Jinak mně tedy překvapuje, že říkáš, jak jsi toho měla moc - problémy v práci, s dítětem a přitom jsi měla čas si najít milence a našla čas pro něho. Kdo tedy řešil ty problémy s dítětem? Nezdá se mi, že byste oba udělali vše pro záchranu vztahu.
On možná měl jít dříve pro prášky, ty jsi ho měla více nutit, aby to on osobně řešil dříve. Ne to nechat dojít až tak daleko.
Nebude to jen jeho chyba, ale zase na druhou stranu by to byla více jeho chyba, pokud se na všechno vys–ral a myslel si, že s ním budeš bez sexu. Mám takový názor, že pokud jeden - ten neschopný sexu - odmítá léčbu, tak ten druhý má nárok si to hledat jinde. Ale zase je třeba ocenit, pokud se ten neakční snaží.

Ten druhý se přece může rozvést a nemusí podvádět. Ale chápu, pohodlnější je zahýbat a omlouvat si to, že na to mám právo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.2.20 10:51
@LaPaloma píše:
Chudáci ženy s impotentem, kterej si v tom ještě lebedí.

Fakt znáš nějakýho chlapa, který si ve své impotenci lebedí? Pro chlapa je impotence větší strašák než rakovina.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.2.20 13:38

To je přesně ono. Ženský si prostě neváží toho co mají doma a v hlavě premejsli nad blbostma jaké by to bylo jinde a tak. Řeknu vám jednu věc, mě po 9 letech nechala přítelkyně se slovy že už není šťastná a že vedle sebe jen přežíváme, což sice byla posledního půl roku pravda, ale začalo to kvůli ní což i sama uznala že o tom furt přemýšlela, jestli spolu zůstat nebo ne. Já o ničem netušil a byl jsem postavený před hotovou věc. Nikdy jsme si neublížili, dělal jsem v domácnosti věci které jiný chlapy ani neznají, nechodil jsem do hospod nebyl jsem nikdy agresivní a jak jsem dopadl? Vím že i já měl nějaké chyby, stejně jako ona ale na těch se pracovat dalo! Nedokážu to furt pochopit a už jsou to 3 měsíce. Furt ji mám strašně rád a bojím se že už to nikdy nepřejde ta šílená bolest.. proto nechápu vaše způsoby uvažování, takhle zničit vztah kde je důvěra, znáte se a něco už jste v životě překonali jen kvůli sexu a pocitu že jinde to může být lepší a to jsem chlap a mám na to takový pohled. Nikdy bych partnerku nepodvedl.

• Nahlásit
  • Citovat
1126
6.2.20 13:46
@Anonymní píše:
To je přesně ono. Ženský si prostě neváží toho co mají doma a v hlavě premejsli nad blbostma jaké by to bylo jinde a tak. Řeknu vám jednu věc, mě po 9 letech nechala přítelkyně se slovy že už není šťastná a že vedle sebe jen přežíváme, což sice byla posledního půl roku pravda, ale začalo to kvůli ní což i sama uznala že o tom furt přemýšlela, jestli spolu zůstat nebo ne. Já o ničem netušil a byl jsem postavený před hotovou věc. Nikdy jsme si neublížili, dělal jsem v domácnosti věci které jiný chlapy ani neznají, nechodil jsem do hospod nebyl jsem nikdy agresivní a jak jsem dopadl? Vím že i já měl nějaké chyby, stejně jako ona ale na těch se pracovat dalo! Nedokážu to furt pochopit a už jsou to 3 měsíce. Furt ji mám strašně rád a bojím se že už to nikdy nepřejde ta šílená bolest.. proto nechápu vaše způsoby uvažování, takhle zničit vztah kde je důvěra, znáte se a něco už jste v životě překonali jen kvůli sexu a pocitu že jinde to může být lepší a to jsem chlap a mám na to takový pohled. Nikdy bych partnerku nepodvedl.

Já ti nevím jako měřítko do hospody nechodím, doma uklízím tak mě za to musí milovat do skonání světa?
Lidi se scházejí a zas rozcházejí, a nemusí v tom být hned nevěra, násilí a drogy prostě to vyprchá..
A nediv se být spolu devět let a nikam se neposunout dál to je právě to že jste jen vedle přežívali..
Mám taky jeden přechozený vztah za sebou a i to je důvod k rozchodu..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1126
6.2.20 13:50
@Jabadabadu píše:
Ten druhý se přece může rozvést a nemusí podvádět. Ale chápu, pohodlnější je zahýbat a omlouvat si to, že na to mám právo.

Tady máš rozvodový papíry a jako důvod jsem udala nefunkční penis..
Ono to je kupodivu jednoduší i proto toho druhého než mít nastole rozvodový papír s cejchem impotenta..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3877
6.2.20 13:54
@Jabadabadu píše:
Fakt znáš nějakýho chlapa, který si ve své impotenci lebedí? Pro chlapa je impotence větší strašák než rakovina.

Blbý je, že pro spousty chlapů je impotence takový strašák, že raději obětují manželčino potěšení, později i celé své manželství, než aby to vůbec začali řešit. Bohužel se obávám, že i příliš dlouhé postávání na místě bez řešení vede k tomu odcizení, co popsala zakladatelka, že si jednoduše našla milence, protože ztratila víru ve zlepšení. Nemohu říct, že bych se tomu extra divila. Kámoška, co má už přes 50 má v práci kolegyni před padesátkou a ta jí vyprávěla v podstatě stejný příběh. Jak doma do chlapa hučela, aby si došel pro prášky a on že se stydí. Dal přednost studu před záchranou manželství. Nyní má parohy, nicméně už v těch 50 nevidí rozvod jako světlo na konci tunelu. Prý čeká, až to jeho ženu přestane bavit a bude s ním babovatět. To mluvíme o starším chlapovi kolem 50. Vysloveně ta žena prý řekla, že ON jejich manželský sex odpískal, tak holt mají svým způsobem oba smůlu.

Odhaduji, že zakladatelka bude mladší. Čeká zde někdo, že zůstane bez sexu dlouhodobě??? Že by třeba půl roku nebo déle čekala, že s tím začne něco dělat? Ženy jsou dnes moderní, umí to dělat jako chlapy. Milenec může být módní doplněk, funguje to stejně, jako když se někde tahá chlap. Chlapi někdy tu módu u ženy vlastně ani nevidí. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama