Vztahy, hledaní

Anonymní
6.2.20 00:02

Vztahy, hledaní

Ahoj. Chci se poradit. Nechci se ted opravdu chvalit jen nechapu, proc je mi tak tezke najit si pritele. Je mi pres 20, jsem blond, prsa vel. 3, atleticke postavy, siroke boky, celkem i chytrá a logicky premyslici, spis samostatna. Zajmy mam prirodu, zvirata, dokumenty o zviratech. Kazdopadne se upravuju, maluju atd. Citim se i sexy, jako pekna zenska. Vzdycky se za mnou chlapi otaceli, na kazdy diskotece po me nesmele koukali, ale nikdy se nic vic nedelo. Ale jakmile jsem si zalozila schvalne seznamku tak to bylo zájmu, ze jsem nestihala odepisovat a vsechno uchylove nebyli. Pres internet jsem se seznamovat nechtela, byl to jen pokus. Ale ten obri zajem me akorat vykolejil tak, ze absolutne nechapu, proc to nejde i realne. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1846
6.2.20 00:12

Oslovit mladou, hezkou holku chce hodně odvahy…
Potřebují gesto, drobnou výzvu, aby měli jistotu, že nebudou zesměšněni.

Ale zase se to nesmí přehánět, když tě budou považovat za nymfomanku - utečou :-)

PS: k seznamce - všichni to byli úchylové, jen někteří víc rafinovaní :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1396
6.2.20 06:29

Tak bud iniciativnejsi. Prece nemusis cekat v koute az se nekdo osmeli a prijde za tebou. Vem to do vlastnich ruku a mas po problemu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.2.20 08:51
@Anonymní píše:
Ahoj. Chci se poradit. Nechci se ted opravdu chvalit jen nechapu, proc je mi tak tezke najit si pritele. Je mi pres 20, jsem blond, prsa vel. 3, atleticke postavy, siroke boky, celkem i chytrá a logicky premyslici, spis samostatna. Zajmy mam prirodu, zvirata, dokumenty o zviratech. Kazdopadne se upravuju, maluju atd. Citim se i sexy, jako pekna zenska. Vzdycky se za mnou chlapi otaceli, na kazdy diskotece po me nesmele koukali, ale nikdy se nic vic nedelo. Ale jakmile jsem si zalozila schvalne seznamku tak to bylo zájmu, ze jsem nestihala odepisovat a vsechno uchylove nebyli. Pres internet jsem se seznamovat nechtela, byl to jen pokus. Ale ten obri zajem me akorat vykolejil tak, ze absolutne nechapu, proc to nejde i realne. :nevim:

Ono to asi s tou chytrostí a logikou nebude tak žhavé :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.2.20 14:30

@TrueIsFalse aha… asi protoze pri psani na telefonu nepisu slohove čestinarske prace, že. Opravdu nemam potrebu o tom diskutovat. Sama se znam, vim co o me rikaji ostatni a rict o sobe i pozitivni veci je vcelku normalni. Aby jsem te uklidnila k maturite jsem došla a odmaturovala. Na VŠ se mi zatim nechce, ale v praci jako urednice jednam pisemne samozrejme jinak nez pri klasickem „obyč. psani“. Podle me ti, kteří neustale hledi na chyby obvzlast na ty gramaticke a cestinarske jsou proste divni a ne chytri (jak asi asi mysli). Take vim jak spravne slozit vetu bez chyb, ale proc, kdyz to neni pro uredni ucely.. O tom kolik ma kdo pravopisnych a gramatickych chyb to opravdu neni.

• Nahlásit
  • Citovat
417
6.2.20 14:36
@Anonymní píše:
Ahoj. Chci se poradit. Nechci se ted opravdu chvalit jen nechapu, proc je mi tak tezke najit si pritele. Je mi pres 20, jsem blond, prsa vel. 3, atleticke postavy, siroke boky, celkem i chytrá a logicky premyslici, spis samostatna. Zajmy mam prirodu, zvirata, dokumenty o zviratech. Kazdopadne se upravuju, maluju atd. Citim se i sexy, jako pekna zenska. Vzdycky se za mnou chlapi otaceli, na kazdy diskotece po me nesmele koukali, ale nikdy se nic vic nedelo. Ale jakmile jsem si zalozila schvalne seznamku tak to bylo zájmu, ze jsem nestihala odepisovat a vsechno uchylove nebyli. Pres internet jsem se seznamovat nechtela, byl to jen pokus. Ale ten obri zajem me akorat vykolejil tak, ze absolutne nechapu, proc to nejde i realne. :nevim:

Jsi v tom nevinně. Muži už strašně vyměkli. Ti atraktivní jsou zhýčkaní, neboť emancipované ženy si je osloví samy, a oni nemusí nic dělat. A ti méně atraktivní mají pošramocené sebevědomí z minulých odmítnutí. Buď musíš lehce naznačit těm nesmělješím, nebo si sama oslovit toho atraktivního.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.2.20 15:54
@riccius píše:
Jsi v tom nevinně. Muži už strašně vyměkli. Ti atraktivní jsou zhýčkaní, neboť emancipované ženy si je osloví samy, a oni nemusí nic dělat. A ti méně atraktivní mají pošramocené sebevědomí z minulých odmítnutí. Buď musíš lehce naznačit těm nesmělješím, nebo si sama oslovit toho atraktivního.

Zda to nebude spíše následek toho, že ženy zhrubly. U některých má člověk pocit, že nemusí nic a stejně mají, dle nich, nárok na vztah, muže, svatbu, děti a muž by to měl automaticky splnit, jinak je nepoužitelný. Jedna Slovenka mi říkala, že u nich tomu muži trochu nabíhají a lákají, jsou samý „chrobáčik“ a odlákat muže od české ženy byla hračka :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
417
6.2.20 16:01
@Příjemné Pondělí píše:
Zda to nebude spíše následek toho, že ženy zhrubly. U některých má člověk pocit, že nemusí nic a stejně mají, dle nich, nárok na vztah, muže, svatbu, děti a muž by to měl automaticky splnit, jinak je nepoužitelný. Jedna Slovenka mi říkala, že u nich tomu muži trochu nabíhají a lákají, jsou samý „chrobáčik“ a odlákat muže od české ženy byla hračka :lol:

Zítra jdu na „rande“ s jednou holčinou a dopředu mě varovala, že pozná během chviličky, zda je jí s tím dotyčným příjemně nebo ne, a když ne, tak že klidně odejde po minutě. Tak si v duchu říkám, že asi vím, proč se jí nedaří najít.
Každý svého štěstí strůjce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.2.20 16:26
@riccius píše:
Zítra jdu na „rande“ s jednou holčinou a dopředu mě varovala, že pozná během chviličky, zda je jí s tím dotyčným příjemně nebo ne, a když ne, tak že klidně odejde po minutě. Tak si v duchu říkám, že asi vím, proč se jí nedaří najít.

Tak té bych napsal, že já to poznám také brzy a že už nemusí chodit, že mám jasno :lol:
To je příšerný chování.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.2.20 16:31
@riccius píše:

Tak si hlavně zítra zapni stopky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3946
6.2.20 16:36
@riccius píše:
:mrgreen: Tak ta má dobrý hlody. Být tebou, tak si klidně domluvím ještě jedno rande do stejné lokality o hodinu později. Až tahle odejde, dáš kafe, přijde další. Musíš ty dny lépe využívat. :mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
417
6.2.20 16:42
@LaPaloma píše: :mrgreen: Tak ta má dobrý hlody. Být tebou, tak si klidně domluvím ještě jedno rande do stejné lokality o hodinu později. Až tahle odejde, dáš kafe, přijde další. Musíš ty dny lépe využívat. :mrgreen:

Já mám času dost. A zájemkyň o rande zase tolik není. Ale znám se. Já se určitě neudržím a hodím nějaký vtípek, který si slečna vezme osobně a bude konec. Stejně mě ale zajímá, co je to za člověka, který se rozhoduje o potenciálním partnerovi během chvilky. Člověk by řekl, že když je doteď sama, tak současný přístup k úspěchu nevede :-)))
Jen je mi líto restaurace, kam jsem al rezervačku pro dva.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3946
6.2.20 16:49
@Anonymní píše:
Ahoj. … Ale ten obri zajem me akorat vykolejil tak, ze absolutne nechapu, proc to nejde i realne. :nevim:

Já už jsem stará proti tobě, ale co vidím u mladých kluků jako problém je neschopnost a málo témat k rozhovoru. Jak jsou ti mladí kluci s hlavou a očima zabořenýma do displaye čehokoliv, tak ztrácejí kontakt s realitou, tím pádem s tématy k hovoru. Vždyť se už na základce děti spolu o přestávkách baví skoro výhradně o PC hrách, mobilech, někdy o gaučovém sportu. V metru, buse, na ulici přehlédnou hezkou holku kvůli zaujetí mobilem. Díky tomu tloustnou, zleniví, prošvihnou svoje mladý náctiletý roky k prvotnímu lovení holek a pak jim to prostě po 20 chybí. Ty zkušenosti i ta ukecanost, aby to okecali. Výřečnost jde hodně dolů. Jenom očumováním nikoho neuhranou.
V našem příbuzenstvu se půlka mladých kluků seznámila přes seznamku. Všichni se oženili a mají děti. Takže to jde. Ovšem úlovek jednoho z nich je teda jasnej, že normálně se seznámit nemohla. Nicméně ten můj příbuzný je zase tlustej jak bečka, tak si nemají co vyčítat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1
6.2.20 20:11

Je to proto, že jít za atraktivní holkou je pro kluka mnohem těžší, než za průměrně vypadající. Velké množství chlapů, zvlášť kolem toho věku, to rovnou dopředu vzdají, protože si myslí, že nemají šanci.
Navíc v dnešní době je spousta lidí víc zvyklá psát do mobilu nebo PC a ten reálný kontakt s neznámým člověkem je pro potom ještě o to složitější. Online máš před sebou displej jako štít.
Chce to dát nějaký dostatečně jasný náznak, aby věděli, že mají šanci. Pak uvidíš, že to jde i v reálu :)
Jinak ohledně seznamek. Dají se tam najít slušní lidé. Já tam našel přítelkyni a slušné množství normálních kamarádek. Akorát to chce tu výdrž, prokydat se tím hnojem :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
43
6.2.20 21:36

Chtěla bys ten velký zájem zažít v reálu? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama