Partner mi lže

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

pppetulda22
Kecalka 215 příspěvků 06.03.17 18:01
Partner mi lze

Ahoj holky prosim o radu nebo nekoho kdo s timhle problemem ma podobne zkusenosti.uz mam podezreni ze jsem na hlavu ja. zacnu od zacatku. s partnerem jsme se seznamili pred 4 lety.byl mily, pozorny proste idealni partner. Ma dluhy ale v te dobe jsem to nejak neresila. Jenze kdyz jsme spolu zacli bydlet nastaly problemy. zacal mi lhat. Treba prisla mi vyplata na ucet a on ze pujde nakoupit jidlo.za dve hodiny mi vola, ze ho chytli policajti (jel autem, nema ridicak) a zjistili ze nema ridicak a aby nemusel na pol. stanici chteli po nem penize (27 tisic) a tak jim je dal. neverila jsem mu to ale byla jsem zamilovana tak me to po delsim case preslo. akorat se ty lzi zacly objevovat casteji a i v uplne banalnich vecer.sel ke svoji mamce a me tvrdil ze tam nebyl a ze delal uplne neco jineho, zeptam se ho kdyz byl v obchode kolik to stalo a on mi rekne uplne jinou castku atd. A tyto lzi uz travim nekolik let.nic mu nezakazuju.jsem z toho tak na prasky ze jsem mu zacla cist zpravy abych se dozvedela pravdu jelikoz mam strach aby se do neceho nenamocil a samozrejme i me (kvuli tech dluhu). Kdyz s nim zacnu resit ze mi zase lhal zacne mi akorat sproste nadavat ze co mu lezu do mobilu a to ze mi lze vubec nechce resit. rekne mi akorat ze tomu nerozumim a to je vse.kdyz dojde do tuheho tak me vyhazuje z bytu. vsechno svaluje na me.ze kdybych nebyla takova p*ca tak je vsechno v poradku.ze se mam jit lecit. obcas se mi zda ze s druhyma manipuluje a lze jim tak aby vypadal jako nejlepsi. nevim co mam delat.uz jsem fakt s nervama nekde.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:

Kikkinka
Zasloužilá kecalka 745 příspěvků 06.03.17 18:04

Nohy na ramena a rychle pryč :zed:

Paola21
Závislačka 3536 příspěvků 06.03.17 18:05
@pppetulda22 píše:
Ahoj holky prosim o radu nebo nekoho kdo s timhle problemem ma podobne zkusenosti.uz mam podezreni ze jsem na hlavu ja. zacnu od zacatku. s partnerem jsme se seznamili pred 4 lety.byl mily, pozorny proste idealni partner. Ma dluhy ale v te dobe jsem to nejak neresila. Jenze kdyz jsme spolu zacli bydlet nastaly problemy. zacal mi lhat. Treba prisla mi vyplata na ucet a on ze pujde nakoupit jidlo.za dve hodiny mi vola, ze ho chytli policajti (jel autem, nema ridicak) a zjistili ze nema ridicak a aby nemusel na pol. stanici chteli po nem penize (27 tisic) a tak jim je dal. neverila jsem mu to ale byla jsem zamilovana tak me to po delsim case preslo. akorat se ty lzi zacly objevovat casteji a i v uplne banalnich vecer.sel ke svoji mamce a me tvrdil ze tam nebyl a ze delal uplne neco jineho, zeptam se ho kdyz byl v obchode kolik to stalo a on mi rekne uplne jinou castku atd. A tyto lzi uz travim nekolik let.nic mu nezakazuju.jsem z toho tak na prasky ze jsem mu zacla cist zpravy abych se dozvedela pravdu jelikoz mam strach aby se do neceho nenamocil a samozrejme i me (kvuli tech dluhu). Kdyz s nim zacnu resit ze mi zase lhal zacne mi akorat sproste nadavat ze co mu lezu do mobilu a to ze mi lze vubec nechce resit. rekne mi akorat ze tomu nerozumim a to je vse.kdyz dojde do tuheho tak me vyhazuje z bytu. vsechno svaluje na me.ze kdybych nebyla takova p*ca tak je vsechno v poradku.ze se mam jit lecit. obcas se mi zda ze s druhyma manipuluje a lze jim tak aby vypadal jako nejlepsi. nevim co mam delat.uz jsem fakt s nervama nekde.

Stačilo by tohle a šla bych… proč s ním jsi? Manželé nejste, dítě nemáte, lže ti, nadává ti..

Šarlota4
Echt Kelišová 9875 příspěvků 06.03.17 18:06

Co chceš slyšet? Chronický lhář. Už jsi měla být dávno pryč

Gortyna
Kecalka 406 příspěvků 06.03.17 18:08

Přesně tak až bude dítě tak už neodejdeš

chelsinka1988
Kecalka 477 příspěvků 06.03.17 18:08

Odejdi…

Tichošlápek
Extra třída :D 10474 příspěvků 06.03.17 18:13

Ty s nim jsi i přes to, ze te tituluje pi*o? Uz jen to by mi stačilo na odchod

Leeloo1
Kecalka 360 příspěvků 06.03.17 18:14

Já fakt poslední dobou ty chlapy nechápu, to ti správní vymřeli? My už máme s přítelem dítě a bohužel se začal dost měnit, no možná spíš neměnit. Má tu dítě a klidně si courá celý dny, kdo ví kde, pak přijde a malou hrozně objímá, pusinkuje, říká, jak sme mu chyběly…už to ani nekomentuju, je to trapný. ale jinak to jde, každej má holt nějaký mouchy. Ale tenhle tvůj je fakt extrém a ať jde někam, lepší bejt sama :)

pppetulda22
Kecalka 215 příspěvků 06.03.17 18:14
@Paola21 píše:
Stačilo by tohle a šla bych… proč s ním jsi? Manželé nejste, dítě nemáte, lže ti, nadává ti..

To jsem zapomela dodat.pul roku byl celkem klid tak jsem myslela ze to bude ok. snazili jsme se o miminko a jsem ted v druhem mesici.ale to lhani nedavno zaclo zase. A proc jsem s nim? Mam ho rada ale clovek zjisti ze to neni vsechno. Nekteri z moji rodiny se na me divaji ze za to muzu ja, tak uz jsem jsi fakt myslela ze jsem na hlavu ja. Zacinam jsi zvykat ze driv nebo pozdeji budu samozivitelka.

jaelisa
Kecalka 409 příspěvků 06.03.17 18:14

No to je fakt milacek :pocitac:

Tichošlápek
Extra třída :D 10474 příspěvků 06.03.17 18:16

@pppetulda22 no nazdar - miminko na cestě. Pro mne by to byl o důvod víc odejít, ale jde i o to jak jsi na tom finančně? Co říká partner na těhotenství?

pppetulda22
Kecalka 215 příspěvků 06.03.17 18:17

Dekuji moc holky. potrebovala jsem slyset cizi nazor.mam skvele rodice tak mi urcite pomuzou

Renca8
Ukecaná baba ;) 1098 příspěvků 06.03.17 18:18

Hlavne si ho neber, pak jeho dluhy budou tvoje dluhy

pppetulda22
Kecalka 215 příspěvků 06.03.17 18:20
@Tichošlápek píše:
@pppetulda22 no nazdar - miminko na cestě. Pro mne by to byl o důvod víc odejít, ale jde i o to jak jsi na tom finančně? Co říká partner na těhotenství?

Financne jsem na tom prumerne.jsem na PN jelikoz mam rizikove tehotenstvi. bydlet muzu na cas u rodicu. a pak se snad osamostatnim. partner byl rad ze jsem tehotna ale to je tak vse.ze by se choval jinak nebo mel ke me uctu to ne

pohledmuze 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.03.17 18:20
@Leeloo1 píše:
Já fakt poslední dobou ty chlapy nechápu, to ti správní vymřeli? My už máme s přítelem dítě a bohužel se začal dost měnit, no možná spíš neměnit. Má tu dítě a klidně si courá celý dny, kdo ví kde, pak přijde a malou hrozně objímá, pusinkuje, říká, jak sme mu chyběly…už to ani nekomentuju, je to trapný. ale jinak to jde, každej má holt nějaký mouchy. Ale tenhle tvůj je fakt extrém a ať jde někam, lepší bejt sama :)

Pojdme se na to podivat z druhe strany, neni to chyba zen, ze vyhledavaj takove muze, nechaj se vodit za nos a mnozi se s nima(a tak predvaj jeho geny dal). Tady zakladatelka je marna, tohle vsechno zazila a presto nevi co ma delat. :think:
Navic realne vztato muzi jsou dneska nejvic feminizovani v cele historii. :mrgreen: Kdysi opravdu nebylo bezny, ze by muze delal cokoliv v domactnosti, tak jake reci, kam svet speje. :think:

Příspěvek upraven 06.03.17 v 18:34

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Změna, co šetří. Přechodem k Bohemia Energy můžete získat měsíc energií zdarma

Energie stále zdražují a na lepší časy se, bohužel, neblýská. Přesto lze... číst dále >

Články z Expres.cz

Novinky z Pákistánu: Tereza si ve vazbě našla kamarádku a chybí jí vepřové maso

Češka Tereza H., která je obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu, v... číst dále >

Cameron Diaz opustila svou kariéru a zmizela ze scény. Co teď dělá a s kým žije?

Když se řekne Cameron Diaz (46), každý si vybaví blonďatou krásku z 90. let,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >