Jak přežít manželství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.03.17 09:52
Jak přežít manželství

Chtěla bych vědět, jak to udělat. Rozvádět se nechci. Nechci malému dítěti brát tátu. I finance hrají nemalou roli. Chtěla bych znát názor ostatních na to, jak to udělat, aby mi manžel byl „volnej“. Máme zcela jiné názory na život, bohužel v době zamilovanosti to nebylo vidět, o to horší je „prozření“. Je i jiná cesta než se zamilovat jinde -milenec). Jaká? Prosím poraďte. Prosím o anonym. Děkuji.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »
Reakce:

mazlík.čtyřnohý
Kelišová 5752 příspěvků 06.03.17 09:55

To, že se rozvedeš, tátu dítěti nevemeš. TAk když máte volný vztah, ty si najdi milence, chlap mileku a žijte spolu jako dosud.
Nebo jak to myslíš, volný vztah?

Paola21
Závislačka 3536 příspěvků 06.03.17 09:57

Tak asi bych nežila s ním ve společné domácnosti, asi ani jemu to nevyhovuje, když si nerozumíte. Zkusila bych sehnat pronájem blízko nynějšího bydliště - dítě může navštěvovat. Není to ideální, ale myslím, že je to lepší řešení, než vychovávat dítě v nefunkční domácnosti

Aries6
Generální žvanilka 21963 příspěvků 5 inzerátů 06.03.17 09:59

Vím, že to slyšet nechceš, ale děti jsou strašně vnímavé, ale i když si budeš myslet, jak jsi strašně v pohodě a chlapa máš na háku, tak dítě bude cítit, že něco není OK. A chceš mu předat model rodiny takový, že maminka a tatínek mají každý jinde někoho jinýho a doma spolu nemluví nebo jsou na sebe škaredí? Jaký si myslíš, že bude mít pak vzor a jak se bude chovat on?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.03.17 09:59
@hudečice píše:
To, že se rozvedeš, tátu dítěti nevemeš. TAk když máte volný vztah, ty si najdi milence, chlap mileku a žijte spolu jako dosud.
Nebo jak to myslíš, volný vztah?

aby mi chlap byl „VOLNEJ“-tj. ABY MI BYL UKRADENEJ-protože, i když mi vadí, tak ho nejspíš stále miluju a vadí mi jeho chování včetně našeho vzájemného chování k sobě. Už jsme na sebe alergičtí. Takovej ambivalentní vztah.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.03.17 10:01
@Paola21 píše:
Tak asi bych nežila s ním ve společné domácnosti, asi ani jemu to nevyhovuje, když si nerozumíte. Zkusila bych sehnat pronájem blízko nynějšího bydliště - dítě může navštěvovat. Není to ideální, ale myslím, že je to lepší řešení, než vychovávat dítě v nefunkční domácnosti

no, další domácnost-zde jsou problémem finance.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.03.17 10:02
@Aries6 píše:
Vím, že to slyšet nechceš, ale děti jsou strašně vnímavé, ale i když si budeš myslet, jak jsi strašně v pohodě a chlapa máš na háku, tak dítě bude cítit, že něco není OK. A chceš mu předat model rodiny takový, že maminka a tatínek mají každý jinde někoho jinýho a doma spolu nemluví nebo jsou na sebe škaredí? Jaký si myslíš, že bude mít pak vzor a jak se bude chovat on?

Já to vím. Ale co mám tedy dělat? Já ani moc nejsem pro model maminka s dítětem + jiný tatínek.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.03.17 10:04

Holky, já jsem tak zklamaná, já myslela, dříve, že je prostě fajn. Že jsem měla mimořádný štěstí na muže. Že to je prostě kompenzace od života za to všechno, co jsem měla v životě špatnýho. Já jsem taková naivní k..v.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.03.17 10:05

Jinak teda, ať neházím špínu jen na něj, já taky nejsem žádnej poklad a ne vždy je jednoduchý se mnou vyjít.

Aries6
Generální žvanilka 21963 příspěvků 5 inzerátů 06.03.17 10:05
@Anonymní píše:
Já to vím. Ale co mám tedy dělat? Já ani moc nejsem pro model maminka s dítětem + jiný tatínek.

A proč ne, když to bude normální chlap, bude vám to klapat a doma bude pohoda? Jak to vlastně s manželem máte? Jak se k sobě doma chováte? Co tě vede k takovým úvahám.
Přestav si to sama z pohledu dítěte. Rodiče spolu nemluví, ve vzduchu dusno, tatínek věčně pryč očividně s jinou, maminka doma smutná, naštvaná… anebo jinde s jiným chlapem. Dítě neví, je zmatené…
Chápu, že nemáš třeba finance na to odejít a platit si svůj podnájem, ale to se dá časem vyřešit. Vzhledem k věku dítěte si najít práci, jít do maličkého bytu, atd.

Amys
Generální žvanilka 20738 příspěvků 06.03.17 10:06
@Anonymní píše:
Chtěla bych vědět, jak to udělat. Rozvádět se nechci. Nechci malému dítěti brát tátu. I finance hrají nemalou roli. Chtěla bych znát názor ostatních na to, jak to udělat, aby mi manžel byl „volnej“. Máme zcela jiné názory na život, bohužel v době zamilovanosti to nebylo vidět, o to horší je „prozření“. Je i jiná cesta než se zamilovat jinde -milenec). Jaká? Prosím poraďte. Prosím o anonym. Děkuji.

Zkus si přečíst tenhle článek a třeba ti to trošku pomůže. V dnešní době je strašně zvykem hned pálit mosty. Možná byste měli zkusit nějakou poradnu a vyřešit to. Pokud se stále milujete, tak je určitě existuje nějaký kompromis, ketrým by se dalo ubírat, jen se musí chtít (nejlépe samozřejmě z obou stran)

http://www.nastvanematky.cz/…je-jen-papir

Borůvka1990
Kelišová 5439 příspěvků 06.03.17 10:07

Najdi si práci, byt, odejdi a je to. V péči se střídejte. Nebo co chceš slyšet? Není důležité co za blbosti jsi udělala, ale co uděláš teď. Zůstat vdaná a pelešit se jinde není řešení.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.03.17 10:10
@Aries6 píše:
A proč ne, když to bude normální chlap, bude vám to klapat a doma bude pohoda? Jak to vlastně s manželem máte? Jak se k sobě doma chováte? Co tě vede k takovým úvahám.
Přestav si to sama z pohledu dítěte. Rodiče spolu nemluví, ve vzduchu dusno, tatínek věčně pryč očividně s jinou, maminka doma smutná, naštvaná… anebo jinde s jiným chlapem. Dítě neví, je zmatené…
Chápu, že nemáš třeba finance na to odejít a platit si svůj podnájem, ale to se dá časem vyřešit. Vzhledem k věku dítěte si najít práci, jít do maličkého bytu, atd.

Tatínek jinou pravděpodobně nemá.
Proč ne jiný tatínek? Protože by to byl CIZI tatínek, ne tatínek dítěte, který je sice mizerný manžel, ale jako tatínek funguje super.

opulus
Ukecaná baba ;) 2021 příspěvků 06.03.17 10:11
@Anonymní píše:
aby mi chlap byl „VOLNEJ“-tj. ABY MI BYL UKRADENEJ-protože, i když mi vadí, tak ho nejspíš stále miluju a vadí mi jeho chování včetně našeho vzájemného chování k sobě. Už jsme na sebe alergičtí. Takovej ambivalentní vztah.

Když se rozcházet nechceš, k čemu to bude dobré - pro něj, pro tebe, pro dítě?

KiwiT
Zasloužilá kecalka 918 příspěvků 06.03.17 10:11
@Anonymní píše:
aby mi chlap byl „VOLNEJ“-tj. ABY MI BYL UKRADENEJ-protože, i když mi vadí, tak ho nejspíš stále miluju a vadí mi jeho chování včetně našeho vzájemného chování k sobě. Už jsme na sebe alergičtí. Takovej ambivalentní vztah.

Zkusili jste manželskou poradnu? Na vzathu se musí pracovat, a když se budete v domácnosti vzájemně ignorovat, dítě to odkouká a bude mít dojem, že takhle má domácnost fungovat. Potom z toho může mít problémy v budoucnu.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

StarDance je nedobytný formát. Vokální skupinu Skety diváci pořadu odmítli

Ptáte se, proč během šestého přenosu taneční soutěže StarDance chyběla... číst dále >

Že ho Me Too semele? Ale kdeže! Ronaldo střílí gól za gólem a zřejmě se bude ženit!

Už už to vypadalo, že se kariéra hvězdného fotbalisty Cristiana Ronalda... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >