Partner se mi protiví

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.11.17 07:42
Partner se mi protiví

Hezke rano, mam problém, se kterým ani nevim, jestli jde poradit.
S partnerem mame půlroční holčičku, ale uz od těhotenství to mezi nami dvěma nefunguje jak má. Uz tehdy jsem k němu přestala cítit to, co predtim a teď se to jeste prohloubilo.
Jsme spolu tři roky, je to hodný chlap, pracovitý, nepije…jen je to trosku mamanek, bordelár a sobec.
V těhotenství mi s ničím nepomáhá, i kdyz jsem byla na riziku, nechal mě tahat těžké nákupy, veškerý úklid domu, i kdyz jsem měla ležet, s ničím mi nepomohl, nic ho nezajímalo… a to mimco chtěl jako první.
A teď S malou nepomáhá uz vubec, jen ma chytré řeči, co on by jak dělal, kde mam uklidit.. kdyz malá brečí a ja jsem treba ve sprše, nezvedne se k ní z gauce, říká, ze děti byly u nich vždy záležitost žen, chlap chodí do prace.
Jeho hlášky mě vždycky nejvic vytočí, vždycky se silene nastvu, seřvu ho, i kdyz křičet pomalu ani neumím, před nim jsem nikdy na nikoho nekricela, ale začíná mě hrozne vytáčet uplne vším :cert: doma s ničím nepomůže i kdyz vi, ze by mi to udělalo radost, akorát všude hází špinavé prádlo a odpadky. Nemám uz na nej nervy.
Teď byl skoro mesic pracovně pryč a ja si to taaak užívala. Kdyz přijel, hned mě nějakou maličkosti naštval a i kdyz o nic vážného neslo, (hadry na zemi, rádoby vtipné řeči…) rozbrecela jsem se jak malá. :( hrozne mě to mrzi, ale je pro mě uplne někdo jiný, než byl, přitom vím, ze je to hodnej chlap, co nas rad ma a porad mi to taky říká. Jen mě se proste hrozne zprotivil :think:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Reakce:

Pavelkowa
Kecalka 317 příspěvků 27.11.17 07:57
@Anonymní píše:
S partnerem mame půlroční holčičku, ale uz od těhotenství to mezi nami dvěma nefunguje jak má. Uz tehdy jsem k němu přestala cítit to, co predtim a teď se to jeste prohloubilo.
Jsme spolu tři roky, je to hodný chlap, pracovitý, nepije…jen je to trosku mamanek, bordelár a sobec.
V těhotenství mi s ničím nepomáhá, i kdyz jsem byla na riziku, nechal mě tahat těžké nákupy, veškerý úklid domu, i kdyz jsem měla ležet, s ničím mi nepomohl, nic ho nezajímalo… a to mimco chtěl jako první.
A teď S malou nepomáhá uz vubec, jen ma chytré řeči, co on by jak dělal, kde mam uklidit.. kdyz malá brečí a ja jsem treba ve sprše, nezvedne se k ní z gauce, říká, ze děti byly u nich vždy záležitost žen, chlap chodí do prace.
Jeho hlášky mě vždycky nejvic vytočí, vždycky se silene nastvu, seřvu ho, i kdyz křičet pomalu ani neumím, před nim jsem nikdy na nikoho nekricela, ale začíná mě hrozne vytáčet uplne vším :cert: doma s ničím nepomůže i kdyz vi, ze by mi to udělalo radost, akorát všude hází špinavé prádlo a odpadky. Nemám uz na nej nervy.
Teď byl skoro mesic pracovně pryč a ja si to taaak užívala. Kdyz přijel, hned mě nějakou maličkosti naštval a i kdyz o nic vážného neslo, (hadry na zemi, rádoby vtipné řeči…) rozbrecela jsem se jak malá. :( hrozne mě to mrzi, ale je pro mě uplne někdo jiný, než byl, přitom vím, ze je to hodnej chlap, co nas rad ma a porad mi to taky říká. Jen mě se proste hrozne zprotivil :think:

Nějak mi to nesedí. Na jednu stranu píšeš, že je to hodnej chlap a na druhou stranu píšeš, že Ti s ničím nepomůže, o dceru se nestará a nezajímá ho, navíc Tě nustále buzeruje a šikanuje. V čem je teda hodný???

Alkata
Kecalka 469 příspěvků 1 inzerát 27.11.17 08:11

Takze ma prachy a jinak nestojí za zlamanou gresli. No holka, tohle sis měla uvědomit před rokem :roll:

Beruška Liduška
Stálice 68 příspěvků 27.11.17 08:18

Správně jste popsala mamanka. Není on benjamin nebo jedináček? Jestli je hodný a není idiot, tak to bude jen výchova. Pokud je trochu inteligentní, mělo by se s ním na tom nechat domluvit, jen je potřeba pohovořit jeho jazykem. On se chová jako dítě a vy na něj mluvíte jako dospělá. Zkuste na něj spustit jako rodič na dítě. Mohl by se pohnout a třeba začne spolupracovat. Později byste mohla jeho dětské chování ignorovat a naopak reagovat na dospělé reakce. Doporučuji si přečíst něco o transakční analýze a potom zkuste knihy od Lemana týkající se manželství. A třeba i zkuste mu ukázat, že pomáhat ženě s dítětem není dehonestace jeho mužství a povzbudte ho, možná se mimina i trochu boji.

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1576 příspěvků 27.11.17 08:24

Prej hodnej chlap 8o Takovej se nezmění.. bez něj vám bude líp!

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.11.17 08:25

@Pavelkowa hodný je v tom, ze nas ma rad, kdyz něco potrebuji pro malou, hodí nas tam, vymyslim výlet, jedeme, i kdyz se mu zrovna nechce… nenadavá mi, jen má hloupé řeči, rádoby vtipné, jako bych vedle sebe měla druhé dítě :?

Pavelkowa
Kecalka 317 příspěvků 27.11.17 08:26
@Alkata píše:
Takze ma prachy a jinak nestojí za zlamanou gresli. No holka, tohle sis měla uvědomit před rokem :roll:

Možná už jsem pochopila, jak to zakladatelka myslí: Když má chlap prachy, znamená to, že je hodný. :mrgreen: Zvláštní logika, ale budež. :mrgreen:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.11.17 08:29

@Beruška Liduška teď jste to popsala myslim uplne přesně! Mamanek to je, je poslední dítě starých rodicu, které bezmezně miluje, mají na nej velký vliv, denně se navštěvuji a volají a asi i oni v něm to velké dítě uvnitř podporuji :?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.11.17 08:34

@Pavelkowa ale houbelec, tolik peněz, abychom si nějak vyskakovali nemá. Kdybych si vybírala chlapa podle peněz, ho si nevyberu :roll: ma obyčejnou praci za obyčejný plat a na vyskakovani to není. Hodný je v tom, ze i kdyz treba na nej kricim, tak se nezačne hádat a řekne, ze vi, ze to neměl dělat,… ze me ma rad,… kdykoli potrebuju, aby me nějak zavezl, tak zaveze, odveze,…

romype
Ukecaná baba ;) 1705 příspěvků 27.11.17 08:39
@Anonymní píše:
Teď byl skoro mesic pracovně pryč a ja si to taaak užívala. Kdyz přijel, hned mě nějakou maličkosti naštval a i kdyz o nic vážného neslo, (hadry na zemi, rádoby vtipné řeči…) rozbrecela jsem se jak malá. :( hrozne mě to mrzi, ale je pro mě uplne někdo jiný, než byl, přitom vím, ze je to hodnej chlap, co nas rad ma a porad mi to taky říká. Jen mě se proste hrozne zprotivil :think:

nezlob se na mě, ale on tě nenechal tahat těžké věci, když jsi byla na riz. těhotenství, to bylo tvé rozhodnutí, ty jsi na to přistoupila, ty sis to nechala líbit, on toho jen využil. Já nesmím tahat nic těžkého-napořád, nenapadlo by mě něco tahat, prostě nemůžu a hotovo. Pokud je vychovaný stylem já muž a ženská doma dělá všechno, obávám se, že to nezměníš, a pokud se ti protiví už ted, bude se to jenom zhoršovat.

Beruška Liduška
Stálice 68 příspěvků 27.11.17 08:42
@Anonymní píše:
@Beruška Liduška teď jste to popsala myslim uplne přesně! Mamanek to je, je poslední dítě starých rodicu, které bezmezně miluje, mají na nej velký vliv, denně se navštěvuji a volají a asi i oni v něm to velké dítě uvnitř podporuji :?

No, tak to by mohlo jít řešit. Křičet nemusíte, to nepomůže. Problém je jinde. Nemusí to být ani ve výchově, jako spíš pohledu na svět, na sebe a skrytý strach z nezvládnutí čehokoliv. Zkuste to, co jsem psala a ještě navrh zagooglete obecnou charakteristiku benjamínků. Z knih to je např. Sourozenecké konstelace, nebo Do pátku bude váš manžel jiný od Lemana. Sám Leman je banjamínkem, tak to je kniha přímo na vás. :-) Kdybyste potřebovala to nějak hlouběji probrat, napište do zpráv. :mavam:

Tichošlápek
Echt Kelišová 9126 příspěvků 27.11.17 08:43
@Anonymní píše:
@Pavelkowa hodný je v tom, ze nas ma rad, kdyz něco potrebuji pro malou, hodí nas tam, vymyslim výlet, jedeme, i kdyz se mu zrovna nechce… nenadavá mi, jen má hloupé řeči, rádoby vtipné, jako bych vedle sebe měla druhé dítě :?

Věci, za které jsou některé holky vděčné mne fascinují. Hodný chlap nemusí rikat v omluvě, ze te ma rad, protože se tak chová. Pomáhá doma, hraje si s dětmi, pochova je, když brečí a nepridelava ti praci tím, ze po sobě nechává bordel. To co jsi popsala výše je snad samozřejmost.

arada
Extra třída :D 11015 příspěvků 27.11.17 08:45
@Anonymní píše:
@Pavelkowa hodný je v tom, ze nas ma rad, kdyz něco potrebuji pro malou, hodí nas tam, vymyslim výlet, jedeme, i kdyz se mu zrovna nechce… nenadavá mi, jen má hloupé řeči, rádoby vtipné, jako bych vedle sebe měla druhé dítě :?

A kde ta jeho láska je? V tom že tě buzeruje, doma dělá bordel a dítěte si nevšimne když pláče? Hm, tak tomu říkám láska. Láska se neprojevuje slovy, ale činy. Nebo chceš tvrdit, že toto je projev lásky?V těhoten­ství mi s ničím nepomáhá, i kdyz jsem byla na riziku, nechal mě tahat těžké nákupy, veškerý úklid domu, i kdyz jsem měla ležet, s ničím mi nepomohl, nic ho nezajímalo… a to mimco chtěl jako první.
A teď S malou nepomáhá uz vubec, jen ma chytré řeči, co on by jak dělal, kde mam uklidit.. kdyz malá brečí a ja jsem treba ve sprše, nezvedne se k ní z gauce, říká, ze děti byly u nich vždy záležitost žen, chlap chodí do prace.

weyky
Neúnavná pisatelka 19113 příspěvků 78 inzerátů 27.11.17 08:46

Máš doma další dítě. Bud si zvykneš a nebo se pokusíš, ho pomalu převychovat, ale nevím, zda se ti to povede. Každopádně bych si s ním o tom v prvé řadě promluvila. Když píšeš, že uzná svou chybu, zkuste si domluvit nějaký signál, že až se zase začne chovat takhle, tak ho stopneš, řekneš mu přesně, co ti vadí, co právě ted udělal a spolu na tom zapracujete.

cecetka
Kelišová 7143 příspěvků 27.11.17 08:54

Kazdy chlap je v urcite mire sobec. Nekteri ke svym detem najdou cestu pozdeji. Mimino, batole… oni nevedi, co s nimi. Jsou chlapi, kteri ten rodicovsky cit v sobe maji od narozeni, jsou takovi, kteri jej postupne hledaji. To, ze v domacnosti nepomuze, je vysledek vychovy. Prenesl si do sveho vzrahu rozdeleni roli podle svych rodicu.

Na vztahu je potreba pracovat od sameho zacatku. Urcite to takto bylo vzdycky, ale uvedomila sis to az v tehotenstvi. Ted to chces zmenit, tak na tom pracuj. Ze dne na den to ale nepujde. Kdyby jsi zacala uz v tehotenstvi, mohli jste byt o krok dal. Nevzdavej to. Ma vas obe rad, to je dobry zaklad :kytka:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Prapodivná reklama Prachařové: Fotí dítě se spalovačem tuku!

Modelka Agáta Prachařová (33) stále brání svou dceru před zájmem veřejnosti a... číst dále >

Konec „svůdných“ fotek s brčkem a dětských oslav? Zákaz plastů na jedno použití!

Plastová brčka, talíře, příbory. Požehnání pro rychlé občerstvení a spása... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dress code nemusí být v létě peklo. Pět tipů, jak na něj vyzrát

Formální oblečení může být pro někoho v parném horku jako noční můra. Dlouhé... číst dále >

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Reklama