Partneři vašich puberťáků

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.04.19 18:53
Partneři vašich puberťáků

Jak snášíte partnery vašich dětí? Co všechno můžou a co ne? A byli u vás někdy doma? Zvlčeli kvůli nim vaši potomci?
Moje dcera, když si našla přítele, začala kašlat na školu, ale nemůžu ji v ničem zabránit, protože je v tom „láska“ :nevim:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Kotatko03
Echt Kelišová 8558 příspěvků 29.04.19 18:57

Asi zalezi na konkretnim pripade. Zrovna nedavno u me byla kamaradka, ma syna 17let a nasel si nyni slecnu, kamaradka je z ni nadsena, je moc fajn, na vikendy k nim jezdi a vsechny strany jsou v pohode.

lachtanice86
Echt Kelišová 7839 příspěvků 29.04.19 18:57
@Anonymní píše:
Jak snášíte partnery vašich dětí? Co všechno můžou a co ne? A byli u vás někdy doma? Zvlčeli kvůli nim vaši potomci?
Moje dcera, když si našla přítele, začala kašlat na školu, ale nemůžu ji v ničem zabránit, protože je v tom „láska“ :nevim:

Už si tu zase? Že ty máš dvě dcery a jednoho syna. Dcery dřou a ty neděláš nic. Krom péče o syna a nějakého leguana nebo co to bylo. Nech ty holky už žít

Uživatel je onlineKriss Tina
Extra třída :D 10088 příspěvků 29.04.19 19:04

@lachtanice86 to nebude ona, ta chtěla aby dcery makaly a školu jim snad i zakazovala 8)

annasmyc
Zasloužilá kecalka 667 příspěvků 29.04.19 19:04

@lachtanice86 :-) taky mě to hned napadlo, že by to mohla být ona…

Kotatko03
Echt Kelišová 8558 příspěvků 29.04.19 19:06

@lachtanice86 @Kriss Tina @annasmyc opet mi neco uniklo :oops: zasvetite me damy? :D

Uživatel je onlinearinecka
Kelišová 6125 příspěvků 29.04.19 19:09

@Kotatko03 Poslední diskuse byla snad o tom že jí dcera která měla své dny řekla že udělá oběd až jí zabere prášek, bylo z toho děsný drama jak je dcera líná a nevděčná :mrgreen: Tohle ale asi nebude ona, i když kdo ví :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.04.19 19:10
@Kotatko03 píše:
Asi zalezi na konkretnim pripade. Zrovna nedavno u me byla kamaradka, ma syna 17let a nasel si nyni slecnu, kamaradka je z ni nadsena, je moc fajn, na vikendy k nim jezdi a vsechny strany jsou v pohode.

To má kámoška štěstí :palec: Moje holka mě „nesnáší“, protože ho nemám ráda, ale snažím se dělat, že ten lempl neexistuje, i když je to pro mě těžké.

Kotatko03
Echt Kelišová 8558 příspěvků 29.04.19 19:11
@arinecka píše:
@Kotatko03 Poslední diskuse byla snad o tom že jí dcera která měla své dny řekla že udělá oběd až jí zabere prášek, bylo z toho děsný drama jak je dcera líná a nevděčná :mrgreen: Tohle ale asi nebude ona, i když kdo ví :nevim:

aha, dekuji :palec:

annasmyc
Zasloužilá kecalka 667 příspěvků 29.04.19 19:12
Uživatel je onlineAlušáček
Závislačka 3664 příspěvků 29.04.19 19:15

Všechny kluky své dcery jsem měla ráda i se mi stýskalo když se rozešli, holka má dobrý vkus :lol: Běžně si přítele vodila domu od těch 17let u nás kdokoli přepsal… Se současným mám dobrý vztah, pro mě je nejdůležitější aby dcera byla šťastná a toho kdo ji učiní šťastnou těžko nebudu mít ráda :)

Kotatko03
Echt Kelišová 8558 příspěvků 29.04.19 19:15
Kotatko03
Echt Kelišová 8558 příspěvků 29.04.19 19:16
@Alušáček píše:
Všechny kluky své dcery jsem měla ráda i se mi stýskalo když se rozešli, holka má dobrý vkus :lol: Běžně si přítele vodila domu od těch 17let u nás kdokoli přepsal… Se současným mám dobrý vztah, pro mě je nejdůležitější aby dcera byla šťastná a toho kdo ji učiní šťastnou těžko nebudu mít ráda :)

tak to je uzasne napsane, jsi skvela maminka s uzasnym pristupem :andel: smekam :hug:

Russet
Neúnavná pisatelka 15753 příspěvků 29.04.19 19:24
@Anonymní píše:
Moje dcera, když si našla přítele, začala kašlat na školu, ale nemůžu ji v ničem zabránit, protože je v tom „láska“ :nevim:

Partnery? Tak bych šestnáctku před rozkvětem nenazvala. Ještě se s ní doma nepotkávám, syn je malý, ale budu děsná semetrika.

rokris
Kelišová 7359 příspěvků 29.04.19 19:38
@Alušáček píše:
Všechny kluky své dcery jsem měla ráda i se mi stýskalo když se rozešli, holka má dobrý vkus :lol: Běžně si přítele vodila domu od těch 17let u nás kdokoli přepsal… Se současným mám dobrý vztah, pro mě je nejdůležitější aby dcera byla šťastná a toho kdo ji učiní šťastnou těžko nebudu mít ráda :)

To je hezký. :kytka:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama