Partnerka nechce, abych pral

7
23.1.21 12:00

Partnerka nechce abych pral

Ahoj,
Jsem ve vztahu několik let. Máme k sobě velice blízko. Nicméně poslední dobou se mé partnerce protivi, když si chci vyprat. Ona bohužel neví jaké prádlo nejčastěji nosím, tak si chci o víkendu kdy zrovna nejsem v práci vyprat sám… Ji v tom samozřejmě nebráním, ale většinou pak nemám to, co si přeji nosit… Každopádně se mi v tom snaží bránit, vyvolává kvůli tomu zcela zbytečné hádky aniž bych tím čemukoli bránil, cokoli ničil, nebo plýtval. Napadá někoho čím by to mohlo být? Bavit se o tom odmítá :) dnes už to vygradovalo skutečně do extrému, tak hledám radu…

Diky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9094
23.1.21 12:04

Pokud je to tak, jak píšeš, tak není normální :zed: Prostě si vyper a ať se staví třeba na hlavu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25655
23.1.21 12:05

Tak jí to dej na hromadu ať to teda vypere ona, když má problém abys ten čudlík zmáčknul sám :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
795
23.1.21 12:05

Nějak tomu nerozumím. Jsi ve vztahu několik let a partnerka neví, jaké oblečení nejčastěji mosíš?

Pere se to, co je špinavé v koši, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1453
23.1.21 12:06

Hele, ja to chlapovi zakazala taky. Nepouziva avivaz a prilis plni pracku, takze mi to pradlo pak smrdi, jak je malo vymachane. Treba ji taky smrdis spatne vypranym pradlem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
904
23.1.21 12:06

Jak jako neví co chci nosit, tak snad hodím do koše na prádlo, to co chci vyprat ne? Jinak teda nechápu ani to proč jí to tak vadí, ale to musí říct ona.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9094
23.1.21 12:08
@VitaminC píše:
Hele, ja to chlapovi zakazala taky. Nepouziva avivaz a prilis plni pracku, takze mi to pradlo pak smrdi, jak je malo vymachane. Treba ji taky smrdis spatne vypranym pradlem.

No dobře, ale proč mu to neřekne, proč se o tom nechce bavit? :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
23.1.21 12:09

Přesně tak, bohužel prostě neví, asi v tom není dostatečně vsimava, aby věděla, co rád nosím, rozumím, že to působí absurdně, ale je to tak…

Jediný problém je v tom, že ona má jiné priority praní, pro mě je prostě priorita mít na celý týden připravené prádlo a proto chci využít času, kdy jsem doma a pračka je volná. Navíc nemám problém si to udělat sám, o nic nejde, ani ji to nemám za zlé, jen nerozumím, proč ji to tak vadí, čekám zda někdo zde bude mít rozumné vysvětlení…

• bych řekl, že prát umím celkem dobře a bez problémů, na začátku vztahu jsem to dělal hlavně já, mám k tomu blízko, nevadí mi to ani pověsit…

Příspěvek upraven 23.01.21 v 12:10

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9591
23.1.21 12:09

Já to nechápu, buď máš čisté prádlo v šatně nebo ve skříni a můžeš si ho o víkendu vytáhnout, nebo ho máš obnošené v koši na špinavé prádlo, ne? Takže ženská když jde prát, vypere to, co je v koši. :nevim: :think: a pak se nestane že potřebuješ něco nosit, co není vyprané…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1453
23.1.21 12:10

@Paoloska Jo, to ja nevim, to si musi vyresit doma. Treba je ji trapne mu rict, ze ji smrdi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
904
23.1.21 12:10
@Vagus2000 píše:
Přesně tak, bohužel prostě neví, asi v tom není dostatečně vsimava, aby věděla, co rád nosím, rozumím, že to působí absurdně, ale je to tak…Jediný problém je v tom, že ona má jiné priority praní, pro mě je prostě priorita mít na celý týden připravené prádlo a proto chci využít času, kdy jsem doma a pračka je volná. Navíc nemám problém si to udělat sám, o nic nejde, ani ji to nemám za zlé, jen nerozumím, proč ji to tak vadí, čekám zda někdo zde bude mít rozumné vysvětlení…

A vy nemáte koš na prádlo a perete si každý zvlášť?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9094
23.1.21 12:12
@Vagus2000 píše:
Přesně tak, bohužel prostě neví, asi v tom není dostatečně vsimava, aby věděla, co rád nosím, rozumím, že to působí absurdně, ale je to tak…Jediný problém je v tom, že ona má jiné priority praní, pro mě je prostě priorita mít na celý týden připravené prádlo a proto chci využít času, kdy jsem doma a pračka je volná. Navíc nemám problém si to udělat sám, o nic nejde, ani ji to nemám za zlé, jen nerozumím, proč ji to tak vadí, čekám zda někdo zde bude mít rozumné vysvětlení…

Pokud máte, jak píšeš, hezký vztah, tak ti to musí říct sama. Jako hádat se kvůli pračce, to fakt není normální.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
23.1.21 12:12

Matt: koš na prádlo máme společný, ona pere vše, ale prostě moje prádlo, které nosím ven a do práce není priorita, takže po zkušenostech, kdy pak nemám co, se o to chci starat sám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25655
23.1.21 12:14

Tak asi si taky chce on vyprat přednostně a ne čekat, než na tom. dojde řada v koši na prádlo :nevim: jestli to chápu dobře. Proč ona nechce nevím. Mě prostě manžel rekne jdu si vyprat kalhoty, chceš tam něco přidat nebo že je prostě chce hned vyprat :think: žádnou vědu v tom nevidím, nebo prostě ona nechce aby jsi pral nebo nevím

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
255
23.1.21 12:15

To, že k tomu má nějaký důvod se pochopit dá, ale to, že není schopná říct PROČ, to mi hlava fakt nebere…nicméně bohužel u mě by narazila, já nejsem typ člověka, co by si nechal něco zakazovat…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat